Jump to content
BulForum.com

Къде го държите ?


Къде го държите ?  

220 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Затъквам го в колана като оставям 2-3 пръста главата отгоре да може да си поема въздух...

...ако са много дълбоки гащите - отварям малко ципа или 1-2 копчета да може да си поема въздух

пък и така може да се оглежда, а и го чувам по-добре, когато ми говори

 

[разбрах защо има марка дънки Мъдок, когато ми се скъсаха дънки на определено място - просто някое Мъдо можеше да изпадне през дупките :laughing: ]

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Хич му и не държа сметка, да прави к'вото ще !

 

П.с. Като гледам много хора с криви пишки тука бее......

Link to comment
Share on other sites

vij predi6niq topik pi6kite so4ili kym voda ne 4e sa ni krivi... zna4i da znaite kato se izgubite i nqma kvo da piete gledaite si pi6kite 6te vi otvedyt kum voda jalko 4e jenite nqmat takiva ekstri

Link to comment
Share on other sites

vij predi6niq topik pi6kite so4ili kym voda ne 4e sa ni krivi... zna4i da znaite kato se izgubite i nqma kvo da piete gledaite si pi6kite 6te vi otvedyt kum voda jalko 4e jenite nqmat takiva ekstri

 

YES BABY........!

 

Затова ли като ходя за риба все нещо ме кара да клекна ? А то кво било - протягал се завалията към водата.... :bgrin: Пък то аз често ходя за риба та от толкова разтягане да не вземе да ми стигне до коленете щот тогавааа....

Link to comment
Share on other sites

това трябва да се подложи на експеримент

може да излезе нещо

"Малка ви е пишката ? Е вече проблема е решен !!! зимате една кофа вода зимате един стол правите отвор за оная ви работа сядате пъхате я там и слагате кофата с вода отдолу... и само след 99 дена и 99 секунди вие ще имате по дълга пишка !!!!"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Лежи в лявата пещера (крачол) и не знам защо така , а иначе през повечето време се размята както си иска .

Не знам дали е смешно , но нося широки панталони за да не ме притеснява като седна някъде .

Пък и не нося бельо през повечето време ... иначе пак няма място за него .

п.п. Не се хваля , все няма достатъчно място и за това боксерките ги отбягвам като съм в нас вече .

:tongue

Link to comment
Share on other sites

В ляво си го крепя.Де да знам, мога да чикибойствам и с двете ръце, че и с крак/само с лакът не съм пробвал, ама е идея/, ама той на ляво бие...Пък мацките като ми духат, все в дясната буза го завират...

Link to comment
Share on other sites

Ту в левия, ту в десния...само гледам да не отива до под коляното, че ми пречи да вървя...

 

Минути за (САМО)реклама :lol:

Link to comment
Share on other sites

Еми сандман ако види хубава жена има вероятност да си направи едно харакири , после как ще го спасяват не знам ... аз като лягам да спя (по корем говоря) все на горе се изпъва и лежа леко на дясната страна .

:)

Link to comment
Share on other sites

Да бе , и аз като лягам по корем на сутринта ме боли гърба...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...