Jump to content
BulForum.com

Къде го държите ?


Къде го държите ?  

220 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Нов топик нов късмет дерзай народе !

Нека всеки гласува на ново . Поради големите жеги следствието от което е , че няма какво да правя реших да създам тази тема , която има важен житейски смисъл . С две думи нямаше какво да правя :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

нося потури(демек от ония 3/4 дето четала им е до колената :D ) така че се вее как си иска

Link to comment
Share on other sites

Зависи от боксерките.По принцип всички са с достатъчно голям пакет и си го държа нормално-надолу, но имам няколко чифта(главно подаръци от хора с перверзни наклонности :devil ) дето са направени супер впити и тесни - тогава решението е в левия крачол...и аз не мога да обясня закво го предпочитам пред десния... :bgrin:

А между другото в анкетата трябваше да сложите и вариант - надолу(нормално), бас ловя, че голяма част от съфорумниците са привърженици и на тоя маниер. ; )

Link to comment
Share on other sites

Моя рядко се задържа при мен, но когато си е вкъщи си седи нагоре, няма да го уча да виси я.

Link to comment
Share on other sites

Нудист съм - мандахерца се както му е кеф в нас е обикновено така :D А иначе различно ту нагоре, ту напред, ту левия крачол :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Само аз ли предпочитам да си го държа нагоре? :huh:

Лоллл винаги ми е било странно да го държа нагоре.Дори като съмс бански и е супер впит пак си ми е долу на пакет...

Не ви ли е неудобно така?Закво го правите?

Link to comment
Share on other sites

Фуск... егати темата, не знам какво да отговоря...

В повечето време си го пускам да стърчи нагоре - така си е свикнал. От време на време, като съм седнал го пускам да се разхожда из крачолите, да ги изследва, но като цяло, когато трябва да се занимавам с нещо, свързано с повече движение си го пускам да си стърчи/лежи нагоре...

Напред никога не може да застане, освен ако няма нещо, което да го задържа в тази посока...

Link to comment
Share on other sites

Много зависи. Обикновено има навика да сочи към вода (в случая река Марица). По тази причина през повечето време е в десния крачол (такова ми е положението бюрото на работното място). Когато обаче излизам в обедна почивка положението става различно. Тогава естественото положение е в левия крачол. По време на ежегодното посещение на морето винаги сочи напред (или назад в зависимост дали приближавам или се отдалечавам от морето), което носи някои усложнения (главно с банските).

penis.jpg

Както се вижда от схемата по-горе, основните кръвоносни съдове (от притискането на които следва изтръпването) се намират в горната част. Поради тази причина във случаите в които е нагоре, за да избегна изтръпването (както и образуването на някой тромб) си го премествам в левия или десния крачол (в зависимост от коя страна на р. Марица съм.

Link to comment
Share on other sites

Много зависи. Обикновено има навика да сочи към вода (в случая река Марица). По тази причина през повечето време е в десния крачол (такова ми е положението бюрото на работното място). Когато обаче излизам в обедна почивка положението става различно. Тогава естественото положение е в левия крачол. По време на ежегодното посещение на морето винаги сочи напред (или назад в зависимост дали приближавам или се отдалечавам от морето), което носи някои усложнения (главно с банските).

penis.jpg

Както се вижда от схемата по-горе, основните кръвоносни съдове (от притискането на които следва изтръпването) се намират в горната част. Поради тази причина във случаите в които е нагоре, за да избегна изтръпването (както и образуването на някой тромб) си го премествам в левия или десния крачол (в зависимост от коя страна на р. Марица съм.

Ахахахахахх ; ) по-сериозен от говор не бях чувал досега.Незнаех, че мъжкия пенис има афенитет към вода, но щом е така още утре си слагам една кофа вода под стола на компа и понеже ще е супер близо(около педя под пениса) той ще се протяга да я стигне и щом има разтягане по този начин ще провокирам растеж... ; )

Link to comment
Share on other sites

Ахахахахахх ; ) по-сериозен от говор не бях чувал досега.Незнаех, че мъжкия пенис има афенитет към вода, но щом е така още утре си слагам една кофа вода под стола на компа и понеже ще е супер близо(около педя под пениса) той ще се протяга да я стигне и щом има разтягане по този начин ще провокирам растеж... ; )

Хаха пробвай, ако има ефекта ми кажи :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Аве както и да го местя се в левия крачол седи. Незнам що така. Може би сам си има предпочитанията. Логическа разлике между левия и десния не мога да открия, но ..... явно му е по-удобно там :D А колкото до бански, за хората които са писали по-горе, предпочитам шорти, тези с бандажа, тогава пак пада на ляво ама след време :) инак нагоре сочи, щото ако сочи надолу, и видя някоя убава кака......жа земе да сочи без да му нареждам и тогава може да бъде екзекутиран :D :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...