Jump to content
BulForum.com

Колко е разхода на гориво при Голф 3 1.6 МИ?


gadniqt

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Ръчкаш ли го много ?

ами по едни време си го настъпвах ама разхода отиде някъде над 12л,като карам нормално ми е 9-10л.

Link to comment
Share on other sites

имам 1.6ца и гори 6-7 (комбинирано) и 8 на газ.. карам го до 4000 оборота..

ами незнам аз под 9 на мойта немога да падна,това 6-7 ми се струва повече извънградко :).Пък за гас като сложа газова уредба ще видя :)

Link to comment
Share on other sites

да не отварям нова тема, разхода на газ какъв ви е? мойта 2-ка под 10 не пада( 1800 куб. е)

 

толкова трябва да ти е.. моя е 8/100 на газ.. пада чат пат на 7.. за градско говоря..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
да не отварям тема, какви са санкциите ако те спрад без регистрационни номера?

Май 150 беше.

Edit: Глобата е от 50-200 лева и книжката на трупчета за 1 до 3 месеца. Това пише в закона.

Link to comment
Share on other sites

Ако идеята ти е да си закараш колата до КАТ за номера или до някоя тенекеджийница накрай някой твой авер да кара плътно пред теб и така ще закарате колата. Ако ви е шубе все пак. може да вържете някакво въже между колите и така :)

Link to comment
Share on other sites

Абе катаджиите не падат от луната, ако колата си има документи за вноса и с някой лев бакшиш няма да имате проблем..как иначе да се закара до КАТ или до сервиз тая кола.. Аз да ви питам само как така ги правите тея магии да ви горят 100 годишни коли по 7 на сто ГАЗ :)

Link to comment
Share on other sites

7/100 газ ебаси утопията :D Нашият пасат след поредния ремонт на изпарителя на газовата кове 11 градско. С тия газови само попеляваме и без тва попеляните вече автомобили, ама кат сме си сиромаси българите и не ни са дават 2 кинта за бензин ша е така.

Link to comment
Share on other sites

да не отварям тема, какви са санкциите ако те спрад без регистрационни номера?

Преди години сестрата я бяха хвнаали с внесена кола с изтекли номера дефакто без регистрация и й зеха книжката за месец + точки + глоба ссега след новите промени незнам какво може да е .

Относно разхода нашия голф 3 1.4 из града дава 6-7 с мойто каране извън града пада но при положение , че не се напъва .

Link to comment
Share on other sites

Само да добавя, че според правилника, кола без регистрация може да се закара в КАТ, само ако е на автовоз или на специална кола за превоз на автомобили. Теглене не е позволено ;) Това е според новия закон.

Link to comment
Share on other sites

Само да добавя, че според правилника, кола без регистрация може да се закара в КАТ, само ако е на автовоз или на специална кола за превоз на автомобили. Теглене не е позволено ;) Това е според новия закон.

 

Или с временни номера ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм с такъв Голф и по мои изчисления гори градско около 10 бензин, извънградско пада доста. Само че при мен разхода може би се дължи на факта, че рядко стигам до четвърта, ако ме разбирате :)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм с такъв Голф и по мои изчисления гори градско около 10 бензин, извънградско пада доста. Само че при мен разхода може би се дължи на факта, че рядко стигам до четвърта, ако ме разбирате :)

 

И как е върви ли?

Link to comment
Share on other sites

еххх как ми се иска и мойта да гори 7-8 газ... мечти, мечти... иначе 13-14 си ги прави редовно, ама кво да направя, много съм расл, тежък ми е крака...

 

П.П. преди някой да каже нещо относно морала на шофиране, да се обясня - като ми е тежък крака, не значи че карам със 130 в града ;) Това го казвам само да не се разразят спорове как всички карат като идиоти и докъде ще стигне България така. Карам си нормално :) Пийс :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...