Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Като искате толкова да играте купете си играта плащайте всеки месец и стига сте мрънкали деца !

 

За останалите които са като мен на мнение че всяка игра омръзва рано или късно - или пък нямат излишни пари да дават за такива ... остава чакането на някой свястен сървър.

 

Искам да попитам дали има някакво решение на този проблем с изхвърлянето от играта - някой разбрал ли е от какво е пречинен и как се оправя, щото намерих някои добри сървъри от тези дет о пуснах горе - ама крашва много ... #132 ...

 

Има ли вариант това да се оправи ? или няма още фикс излезнал ?

 

Кво става с Нох нищо не пишат ...

Link to comment
Share on other sites

Значи тази грешка е масова във всеки сървър #132

 

Обаче имало май начин да се оправи ... следя темата в дата.бг ...

http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=2837...=asc&start=1440

 

говорят за някакво ехе - ще опитам да го намеря и да тествам - иначе тоя руския сървър мисля че е най-добър защото само там видях да работи всичко на шамана - магии етц. На другите места не са готови

Link to comment
Share on other sites

Ето ТУК е ехе-то за което говориш , сложих си го .... но промяната беше само в интерфейса на играта. Играх доста , 132 не се появи , но запо4на да ми излиза ERROR #0. :huh: Така , че и аз не знам каде е вече проблема.

Link to comment
Share on other sites

Аз си пуснах малко сървърче ,така че ако някой неможе да си настрой свой http://izmikqrite.info:8080/ от тук да си направи акаунт

212.104.113.80

 

Tva oste li ba4ka i ako da, na koja versija?

Link to comment
Share on other sites

Значи искам да попитам за този филе "realmlist.wtf" в него ми пише

set realmlist us.logon.worldofwarcraft.com

ип-то ми е 84.252.50.43

та неможах да разбера как и каде трябва да напиша ип-то

Link to comment
Share on other sites

Някой ще каже ли кой е най добрия сървър за сега ?

 

иначе тоя руския сървър мисля че е най-добър защото само там видях да работи всичко на шамана - магии етц. На другите места не са готови

 

И аз мисля така.Съдя по това че играх 5-6 часа без никакъв краш, незнам за другите но на мен това ми се струва доста.

Link to comment
Share on other sites

в момента този "realmlist.wtf" имглейда по този начин

 

set realmlist us.logon.worldofwarcraft.com

 

ip-to mi e 84.252.50.43

 

някой ше ми покаже ли как трябва да изглежда зашото неразбвах каде точно трябва да напипа ип-то :confused

и кажете как да влезна в този Руски сарвар защото и това не разбрах :bgrin: :angry1 :lol: :sayjin

Link to comment
Share on other sites

в момента този "realmlist.wtf" имглейда по този начин

 

set realmlist us.logon.worldofwarcraft.com

 

ip-to mi e 84.252.50.43

 

някой ше ми покаже ли как трябва да изглежда зашото неразбвах каде точно трябва да напипа ип-то  :confused

и кажете как да влезна в този Руски сарвар защото и това не разбрах  :bgrin:  :angry1  :lol:  :sayjin

 

set realmlist 84.252.50.43

 

Ей така трябва да изглежда аз съм обяснил ама чете ли някой...

Link to comment
Share on other sites

trjabva da e taka

 

set realmlist 84.252.50.43

 

tva e ako ti si pravi6 server

Ako iskash da vlezesh v ruskija, pyrvo se regvash tuk, posle pishesh vyv onja fail

 

set realmlist wow.netbynet.ru

 

posle puskash igrata i si pi6e6 nestata, chakash malko, izbirash (edinstvenija) realm, pravi6 geroj, vlizash, zarezhda, kra6va s ljubimata error #132, izlizash (prinuditelno), pak vlizash, pak si pi6e6 imeto i pass-a, chakash, pak izbirash realm, pak vlizash (veche si imash geroj), pak zarezhdash i po4vash da igraesh! (Tva dostatychno jasno li be6e :D )

I njama garancija che ste ba4ka! :wacko:

Edited by Legop4o
Link to comment
Share on other sites

Някой ще каже ли кой е най добрия сървър за сега ?

И аз мисля така.Съдя по това че играх 5-6 часа без никакъв краш, незнам за другите но на мен това ми се струва доста.

 

Ами и аз опитах да играя там - те са 2 сървъра, единия е с много лаг към 6500 мс лаг ... другия няма лаг ама има други проблеми. Крашва доста често поне при мен.

 

Четох в официалния форум на близард че те също имат тези проблеми с #132 и #0 ... и според тях са от харуера ?!!? по скоро не са си оптимизирали добре играта ;) да се надяваме че ще го фикснат скоро, бтв излезна нова версия 1.2.4 на клиента ама няма сървъри още за нея ... да се надяваме че скоро ще се оправи проблема с краша и ще пуснат нох софтуера ;)

Link to comment
Share on other sites

да се надяваме че скоро ще се оправи проблема с краша и ще пуснат нох софтуера ;)

 

Аз вече се схванах от чакане :) а и 31 пограмисти са направили 99% база данни със куестова като на оригиналния :D

 

PEACE \/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...