Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

пичове НЕДЕЙТЕ СИ UPDATE-VA НА 1.2.3.Е***Е ГО И ПАЧА ПОСЛЕ ЩЕ ПРАВИ НОВ UPDATE И ЩЕ СКАПЕ ИГРАТА ОСВЕН АКО НЕ Е ПЛАТЕНА ДЕ

Глупости вече има сървъри на 1.2.4

 

EDIT: А и този пич дето каза за Warsong ти да не мислиш че всички имат оригинални WoW?

Edited by Black_Hacker
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

хора намерих те ли си сервер ?

А?

ако не сте си намерили аз мога да ви дам ако искате самоче утре !:)

един приятел ще ми даде 2-ва сервара :)

Link to comment
Share on other sites

пичове НЕДЕЙТЕ СИ UPDATE-VA НА 1.2.3.Е***Е ГО И ПАЧА ПОСЛЕ ЩЕ ПРАВИ НОВ UPDATE И ЩЕ СКАПЕ ИГРАТА ОСВЕН АКО НЕ Е ПЛАТЕНА ДЕ

Be4e mi q skapi :)

Mai 6te preinstalvam za 3 pat :)

Predi tva 6te probvam oba4e 1.2.4 da si update i da vidq dali 6te se connecna nqkade :)

Edited by stefan_t_st
Link to comment
Share on other sites

Da tva praq v momenta i dano v russian servera se connectna :)

 

ами (нэ как ще ти прозвучи това ама аз е пробвам играта ,т.е. сам играя в нас) като си update-нах почна да се сваля нещо друго и сега не мога да играя и сега реинстал

Link to comment
Share on other sites

Глупости вече има сървъри на 1.2.4

 

EDIT: А и този пич дето каза за Warsong ти да не мислиш че всички имат оригинални WoW?

 

Каде излезна 1.2.4 ? дай линк да го тествам ... тея в нох никва информация не дават идиотите :) даржат под напрежение.

Link to comment
Share on other sites

Каде излезна 1.2.4 ? дай линк да го тествам ... тея в нох никва информация не дават идиотите :) даржат под напрежение.

Ami az kakto si e s nastroikite po podrazbirane napisah nqkav izmislen acc i pass i dadoh OK. To po4va avtomati4no se updeta. Po princip ne znam dali ba4ka 6tot kat vlqzoh v edin server men izob6to me nqma6e (no vapreki tova se dvijih) i vsi4ko okolo men be6e v trupove na igra4i, prosto mnogo veselo ;)

Sq si uninstalnah igrata i 6te q instalna pak kogato izleze nai posle nqkoi po-svqsten server.(ina4e riskuvam da q precakam pak v opiti na update ili fix na error #132 ili error #0;))

Smqtam 4e tova e edno nai razumnite re6eniq pone li4no za men. Tai kato ne moga da se zastoq pove4e ot 5min v edin server :(

Link to comment
Share on other sites

Awe toq NOX na kva versiq se igrae we ili po to4no 6te se igrae :D BTW kaite nqkoi za sq svqsten survar we 6toto onq ruskiq ami az izleznah i sled tva mi pi6e6e 4e ne moje da konektne a puk na onq sait dava6e 4e e vklu4in :wacko: iiii napravo se poburkah probvah nqkolko puti vleznah maina posle sled okolo 2-3 min me izhvurli i pove4e ne uspqh da vlezna a survara si be6e vklu4in :angry:

Link to comment
Share on other sites

1.2.4 WOW aleluq bratq. Interesno mi e koi go e naprail toq server...trqq da e nqkoi super genialen!

Az samo da kaja 4e serverite na blizzard sa na 1.2.3 :)

Nqkoi va e izlagal pi4ove :)

Pi4 ka4i si 1.2.3 i probvai da se varje6 kadeto i da e i ste vidi6 kakvo ste stane i dali sarvarite sa 1.2.3........

TUK GOVORIM ZA KLIENT BE BRAT'4ED, NE ZA SARVAR!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Dano ne vi se stori mnogo amatiorsko pitaneto mi, no:

-kak da si napravia account za World of Warcraft;

-i posle kak da vliaza v niakoi server da igraia;

Svalih si tova, koeto go ima v saita, instalirah go , no ne moga da go podkaram, a igrata mi izglejda mnogo iaka!

Mnogo shte sum blagodaren, ako niakoi ima malko turpenie i jelanie da mi obiasni!

Link to comment
Share on other sites

Dano ne vi se stori mnogo amatiorsko pitaneto mi, no:

-kak da si napravia account za World of Warcraft;

-i posle kak da vliaza v niakoi server da igraia;

Svalih si tova, koeto go ima v saita, instalirah go , no ne moga da go podkaram, a igrata mi izglejda mnogo iaka!

Mnogo shte sum blagodaren, ako niakoi ima malko turpenie i jelanie da mi obiasni!

Zavisi kade iska6 da igrae6..... varni se niakoilko stranici (1-2) i sam go obiasnil kato za maloumni....

Black_Hacker pokaza na4ina.... drug niama...

Link to comment
Share on other sites

A we ti re6i li problema s luka we 4e az o6te se mu4a i BTW v koi survar si

abe precakah se da tarsia nachin da go opravia i install "repair"...

i stana kakvato stana... po4na da si pravi update sled update i se hvanah za palcite....

v momenta reinstall

inache si cakam sam... ei taka za da ia vidia...

btw probval li si s niakoia druga rasa dali ima takav problem ili e samo s night elf

Link to comment
Share on other sites

Pi4 ka4i si 1.2.3 i probvai da se varje6 kadeto i da e i ste vidi6 kakvo ste stane i dali sarvarite sa 1.2.3........

TUK GOVORIM ZA KLIENT BE BRAT'4ED, NE ZA SARVAR!!!!!!!!!

 

yoyoyo pi4 ....klienta ba4ka na versiqta na koqto e servera pi4 :)

i serverite na blizzard sa na 1.2.3 :)

Povqrvai mi predi malko logout-nah, za da pogledna koq e versiqta :)

 

 

Murtimus kaji im bre :)

Link to comment
Share on other sites

yoyoyo pi4 ....klienta ba4ka na versiqta na koqto e servera pi4 :)

i serverite na blizzard sa na 1.2.3 :)

Povqrvai mi predi malko logout-nah, za da pogledna koq e versiqta :)

Murtimus kaji im bre :)

Slan4ice 4eti i derzai...

 

http://www.worldofwarcraft.com/patchnotes/...D802A35B5.app05

 

BTW PREDI DA SI PROVERIL NESTO NEDEI DA SPORI6!!!!!

Link to comment
Share on other sites

BTW.... PREDUPREJDENIE NIKOI DA NE SLAGA "REPAIR" NA BLIZZARD AKOI ISKATE DA IGRAETE NA POVE4ETO SARVARI SEGA, ZASTOTO AVTOMATI4NO UPDATE SLED TOVA DO 1.2.4 I POSLE STE IMA UNINSTALLLLLLLLLLL

 

10x man мислех да пробвам с тоя repair ама щом видях това и се отказах 10х

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...