Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

Ами NOX е софтуер ако не излезне няма как от хеадофф да го пуснат...

 

 

А софт ли е - аз пак нищо не съм разбрал. Ми те ако го изкарат тоя софт тва значи че ще стане нещо като РънУО на ултима онлин - което значи че ще плъзнат адски много сървъри което е добра новина - все някой ще става за цъкане колкото да ти мине мерака - пък кво толкова нали не давате никви кинти :) да му мислят тея дето плащат. Аз искам да цъкам колкото да ми мине мерака месец два ... всяка игра омръзва. Ако ще да е по реална от живота ... :unsure:

 

Играем си без пари - и си траем. Като затворят един сървър влизаме в друг и продължаваме :) както викаха в един филм : Хак да планет ! :punk

Edited by mortimus
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

А софт ли е - аз пак нищо не съм разбрал. Ми те ако го изкарат тоя софт тва значи че ще стане нещо като РънУО на ултима онлине

Ами една добра новина хората който са правили РънУО правят НОХ :)

Link to comment
Share on other sites

Аз искам да цъкам колкото да ми мине мерака месец два ... всяка игра омръзва. Ако ще да е по реална от живота ...

 

 

 

 

Mortimus nqkoi igri sa po na 5 godini i xorata o6e gi igraqt STAR CRAFT ,DIABLO 2

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам някога тази игра ще може ли да се играе както предните версии!!! в смисъл да си се пуснеш срещу компютър и да си джиткаш???

Или на този етап е предназначена само за онлине плейване????

 

Благодаря!!!!

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам някога тази игра ще може ли да се играе както предните версии!!! в смисъл да си се пуснеш срещу компютър и да си джиткаш???

Или на този етап е предназначена само за онлине плейване????

 

Благодаря!!!!

masova roleva igra e tova t.e. samo online s mnogo hora - ogromno prostranstvo - razgledai malko screenshots - kapish ?

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам някога тази игра ще може ли да се играе както предните версии!!! в смисъл да си се пуснеш срещу компютър и да си джиткаш???

Или на този етап е предназначена само за онлине плейване????

 

Благодаря!!!!

E tva e ot predi malko:

,Feb 20 2005, 12:07 PM]Гледайте сега как стоят нещата:

 

Играта е разделена на две части 1.Сървър 2.Клиент.Това което купувате в магазина е Клиента.Клиента се свързва към сървъра,неможете да играете без да сте Свързани със сървър.

Ако си плащате ще може да се свържете със Оригиналния Сървър на Близард.Ако искате сам да си се разхождате из свете ще трябва да си пуснете Сами сървър на своя компютър и да настроите клиента да се свързва към него като смените ИП то на оригиналния сървър на Близард със Вашето ИП.Естествено до файловете на Оригиналния Сървър никой неможе да се докопа и следователно ако искате да си пуснете сървър ще трябва да използваре Емулатори ,който имитират Оригиналния Сървър ,те са доста бъгави ,затова чакам NOX защото според сайта ще е доста по-добър.

ПС.Black_hacker ,знаеш ли дали NOX ще използва MySql За база данни?

 

P.S. Mrazq Error #132 :tongue

Edited by stefan_t_st
Link to comment
Share on other sites

Аз незнам кво да кажа като свалях играта само CD1 една вечер после го взех от един приятел инсталирах си го и си пуснах Go-link и все Еррор 132 и тамън влезнах мрежата отиде и аре дисконект и на другия ден вече Go-link нямаше какъв късмет имам дори и 5 мин неможах да играя тая игра само до филмчето стигнах :(

Link to comment
Share on other sites

Ami da vi pitam mom4eta ei sq v momenta se tegli igrata ot wareza dobre 4e q ka4ixa nai posle :) .Ama shtom nqma single-player i nqmam original cd-key kade sha igraq.Shte ima li sarvari vobshte neshto takova mnogo sorry ako nqkoi e pital ve4e 10x predvaritelno.

Link to comment
Share on other sites

sorry ako nqkoi e pital ve4e 10x predvaritelno.

Не по-лошо! Някой е отговорил вече.

 

well ive pm'd a few times, a large group of us have a db in the works, liek 30+ guys all working hard to fully get the db done.

we have liek 99% populated all worlds and have working zepplins etc

now ive asked a few times if you could use our db or if we could make an arrangement, it is based on wad so its all txt but can it be converted to work with ur package?

doyou want our help? or should we jsut go with the new wad coming out?

plz answer as we would liek to help:D pz

you can get me on msn at cknudsen@rogers.com

 

Та този младеж предлага на NOX да изберат неговата база данни която е 99% готова (аз разбирам че 99% пилича на оригинала).И в тази база данни работят корабите цепелините и прочие

Edited by Black_Hacker
Link to comment
Share on other sites

Po princip kak stoqt ne6tata:

,Feb 20 2005, 12:07 PM]Гледайте сега как стоят нещата:

Играта е разделена на две части 1.Сървър 2.Клиент.Това което купувате в магазина е Клиента.Клиента се свързва към сървъра,неможете да играете без да сте Свързани със сървър.

Ако си плащате ще може да се свържете със Оригиналния Сървър на Близард.Ако искате сам да си се разхождате из свете ще трябва да си пуснете Сами сървър на своя компютър и да настроите клиента да се свързва към него като смените ИП то на оригиналния сървър на Близард със Вашето ИП.Естествено до файловете на Оригиналния Сървър никой неможе да се докопа и следователно ако искате да си пуснете сървър ще трябва да използваре Емулатори ,който имитират Оригиналния Сървър ,те са доста бъгави ,затова чакам NOX защото според сайта ще е доста по-добър.

ПС.Black_hacker ,знаеш ли дали NOX ще използва MySql За база данни?

 

A tva e kakvo trqbva da pravi6 :)

 

Така... ето как да си направите сървър:

 

1. Инсталирате играта от дискове 1 до 4!

 

2. След това качвате пач 1.1.1 и 1.2.1

 

3. Разархивирате WoWEmu там където се инсталирали World of WarCraft

 

4. Отивате в директорията bin/scripts отваряте файла emu.conf с notepad

 

5. Променяте следните редове:

 

http_host=Някакво IP на http_host=Вашето IP

rs_host=Някакво IP на rs_host=Вашето IP

ws_host=Някакво IP на ws_host=Вашето IP

 

6. За да си напарвите акаунт отивате в директорията на сървъра в папката Accounts името на файла е USERNAME-а ви в играта след като промените името по ваше желание отворете файла с Notepad и на първият ред в края във кавичките се намира паролата променете я по ваше желание.Ако искате да сте GM (GAME MASTER) нещо като администратор на сървъра трябва да промените последния ред от PLEVEL=6 на PLEVEL=0

 

* Незабравяйте в директорията на WoW да промените realmlist.wtf с Notepad и накрая на реда да промените us.logon.worldofwarcraft.comо с вашето IP

 

P.S: Сървърът е щогоде добър... като за пиратски , но мисля , че в неделя излиза NOX Server който ще се доближава максимално до оригиналния!

 

EDIT: Da ne zabravite da kajite ako nabarate rabote6t server :)

Edited by stefan_t_st
Link to comment
Share on other sites

Аз искам да цъкам колкото да ми мине мерака месец два ... всяка игра омръзва. Ако ще да е по реална от живота ...

Mortimus nqkoi igri sa po na 5 godini i xorata o6e gi igraqt STAR CRAFT ,DIABLO 2

 

като не разбираш това което казвам се въздържай от коментар - има игри които се играят и 5-8 години ! е ?

 

Говоря от един и същ човек! Кво ме еб* че някво лапе току що е разбрало за съществуването на диабло или страр крафт и си мисли че открива топлата вода. Ти като си толкова оупън играеш ли някоя игра постоянно в продължение на 5 години - много ме съмняваш...

 

Първо се опитай да разбереш кво казват другите тогава се опитай да коментираш :spam: :spam: :spam:

Link to comment
Share on other sites

Awe hora kak da si napraa acaut we maina bati :angry1 :angry: na4i vleznah v papkata 'accunts' sled tui videh nekvi imena i o6te i prominih gi nali a sled tva pusnah igrata vze 4e mi se updeitna nekuv pa4 (sled kato ve4e bqh instaliral 1.2.1) i posle mi dava nqkva gre6ka puk mi pi6e za nekvi si otkradnati paroli i akaunti awe nz ko da praq kaite kak :D

Link to comment
Share on other sites

,Feb 21 2005, 10:41 AM]Значи Правиш си акаунт ,първият път като влезнеш във играта ще ти даде БАД ЛОГИН ,Излизаш от играта влизаш пак и вече влиза

Na men mi prai bad login pri praveneto na acc

sapravi mi edin plss 4e pri men ne stava :(

To sled malko daskalo no vse pak :)

Edited by stefan_t_st
Link to comment
Share on other sites

Na men mi prai bad login pri praveneto na acc

sapravi mi edin plss 4e pri men ne stava :(

To sled malko daskalo no vse pak :)

 

Пратих ти усер и пасс на ЛС ,незнам защо ще ти прави проблем при създаване на акаунт аз ти го направих точно по този начин ,сигурен ли си че пишеш ОТ ДОЛУ ,а не Горе

Link to comment
Share on other sites

,Feb 21 2005, 11:16 AM]Пратих ти усер и пасс на ЛС ,незнам защо ще ти прави проблем при създаване на акаунт аз ти го направих точно по този начин ,сигурен ли си че пишеш ОТ ДОЛУ ,а не Горе

mda, ama sq 6a hodq na daskalo kat se varna 6te cakame

ti kva rasa si i kav geroi po4na :)

 

EDIT:vleznah za malko s elfi ama sq naistina tragvam:)

Po princip kolko hora igraqt 4e be6e prazno :)

Dano doidat pove4e hora :)

Kaji koq rasa si 4e moje da po4na noc geroi za da ne sam sam :)

Edited by stefan_t_st
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...