Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

BLACK HACKER ti mai ne si HACKER a nekav lyd GEIMAR

Хаха да аз никога не сам казал че съм хакер :D

 

П.С: Тия грешки #132 и #0 ги има и в оригиналната! Доколкото разбрах правили кръпки за тях ако няма вече де с тия пачове 1.2.3

Edited by Black_Hacker
Link to comment
Share on other sites

toq server s WoWEmu li e praven :)

Iskate li da se saberem i da si napravim na6 za desetina 4oveka

Da trenirame dokato izleze nqkoi po svqsten

Ти някога играл ли си WoW :confused Знаеш ли за какво пространство става дума изобщо ? 10 човека... ахаха

Link to comment
Share on other sites

Ти някога играл ли си WoW  :confused  Знаеш ли за какво пространство става дума изобщо ? 10 човека... ахаха

И ако т'ва стане забрави да се намерите щото на ширатските сървъри няма цепелини и кораби и не може да се пътува между континентите

Link to comment
Share on other sites

Xora ne se pritesnqvaite sled vreme 6e ima piratcki serveri docy6 kato originalnia

Prosto e nygno tarpenia

няма да има "досущ". Кой ще се занимава по цял ден да ъпдейтва куетове и то без пари и поддръжка.. абе луда работа.

Link to comment
Share on other sites

И ако т'ва стане забрави да се намерите щото на ширатските сървъри няма цепелини и кораби и не може да се пътува между континентите

Mi mai ako se pusnem edna rasa 6te se namerim :)

No vse pak naistina e tapo ama kat nqma kakvo drugo :(

 

M/u drugoto nabarah edin blizzard repair 1.2.1 koito uj upravq #132 i moje bi 6te moje da se caka v posledno poso4eniq server.

Sq 6te vidq :)

Edited by stefan_t_st
Link to comment
Share on other sites

Mi mai ako se pusnem edna rasa 6te se namerim :)

No vse pak naistina e tapo ama kat nqma kakvo drugo :(

 

M/u drugoto nabarah edin blizzard repair 1.2.1 koito uj upravq #132 i moje bi 6te moje da se caka v posledno poso4eniq server.

Sq 6te vidq :)

Еми не го оправя аз много отдавна го имам оправя други грешки но не и 132!

Link to comment
Share on other sites

Аз играх малко в тоя сървър последния. Ама още не мога да схвана играта...

bez da te izhvarli li ???

 

M/u drugoto o6te ne znam kav e efekta ot repair faila 6toto se okaza 4e kato sam se ma4il da si naprava igrata da varvi sam q poprecakal malko ta sq reinstal :)

Edited by stefan_t_st
Link to comment
Share on other sites

mene ne mi dava toq error ,no adski mi lagi v toq serer.. na d+ sym.

Mi az dokato cakah mi lagva6e sravnitelno malko, da ne bi da ne pokriva6 iziskvaniqta na igrata nz :confused

A pak az imam drug problem.Naloji mi se da si reinstalna igrata i sega kat vleza v server dolu v lqvo kadeto izlizat natpisite (pri ca4vane na lvl, pi chataneto i dr.) ta tva cqloto mqsto e edin bql pravoagalnik i men mnogo me drazni sq :angry1

Nqkoi imal li go e toq problem i kak se upravq

Edited by stefan_t_st
Link to comment
Share on other sites

Mi az dokato cakah mi lagva6e sravnitelno malko, da ne bi da ne pokriva6 iziskvaniqta na igrata nz :confused

A pak az imam drug problem.Naloji mi se da si reinstalna igrata i sega kat vleza v server dolu v lqvo kadeto izlizat natpisite (pri ca4vane na lvl, pi chataneto i dr.) ta tva cqloto mqsto e edin bql pravoagalnik i men mnogo me drazni sq  :angry1

Nqkoi imal li go e toq problem i kak se upravq

p4 ht 3ghz , 1024mb ddr400 ram ,200gb seagatesat ,350w fortron ,axle 5900xt pro - spored teb ?

Link to comment
Share on other sites

В тоя НОХ още нищо не се казва - дано поработи повечко време, да не го затрият близзард много бързо ... :)

 

Но дори и да го затрият ако има един от хеадофф - как ще го затрият някой ще разбере че случайно в БГ имало сървър дето цъкат 300-500 човека

 

А тези илюзии дето си ги правите да пускате сървър за 10 човека да си играете - просто забравете - освен ако не сте от една раса всичките де, те куестовете немогат да се минават от един човек. Говоря за по големите куестове към 15 левел като станеш ... така че

Edited by mortimus
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...