Jump to content
BulForum.com

Кой е идеалния ръст за един мъж


Recommended Posts

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply
За какво ти трябва? Да не боядисвате у вас и да трябва някой по-височък да удари 2 ръце на тавана?!?

еми точно многофункционален поне и тавана ше боядисва без стълба хаххаха :happy:

Link to comment
Share on other sites

ми аз съм 1.84/5 както казах такаче може да спорите за мен :) (+2/3см след време :)

 

а за на хармоника поста не виждам кво лошо да си висок ;) 100 пъти по-добре е ;) е наистина да не си на 185 струна ;)

Link to comment
Share on other sites

На мен ми трябва 184...чакам предложения на ЛС аххъаххах :D

 

П.П И над 184 става ;р

187 here :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

а за на хармоника поста не виждам кво лошо да си висок ;) 100 пъти по-добре е ;) е наистина да не си на 185 струна ;)

Многоуважаеми доне,

 

Не съм споменавал негативни качества на високия ръст. Поинтересувах се за приложението на желания от съфорумката висок господин. Кое е по-добре и кое не - зависи от функцията... а с вас имаме повече от 10см ръстова разлика в моя полза.

Link to comment
Share on other sites

Приятел, който заедно с брат си са над 1.90, казваше: "На високо акъл не вирее!" Сигурно това свойство търси момичето!

 

А тя направо, защо не пусне една своя характеристика :) Или направо да отворим тема: търся/предлагам!

 

 

Не е важно, колко е висок мъжът, а колко тежи на мястото си! :D

Link to comment
Share on other sites

е като видиш някой на улицата едва ли може да разбереш колко тежи на мястото си ама ръста прави впечатление нали? ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм 184-185, ама ми се иска да стигна до и 7-8... вече съм на 20 и растежа спира... (мамка му).

Иначе лапетата от набор 92-нагоре ще са доста дълги...

Link to comment
Share on other sites

Аз съм 184-185, ама ми се иска да стигна до и 7-8... вече съм на 20 и растежа спира... (мамка му).

Иначе лапетата от набор 92-нагоре ще са доста дълги...

 

Мъжете растат до 25. Споко. Имаше и някви чалъми чрез диети, упражнения и въздържане от по-вредни навици тая граница да се вдигне до 27-28. И аз имам още 5-6 санта до 188 и се надявам да ги стигна.

Link to comment
Share on other sites

Слушайте ся! Имах един приятел грузинец и неговият чичо казваше: "По-мъничък, по-дребничък - да не те лови куршума!"

 

Като стане война, знаете ли как се копае окоп за 2 метра мъж, а?!?

 

Жените трябва да са стройни и високи, а мъжете ниски и набити - до 1.60 - да могат да носят много и да вдигат тежко!

Link to comment
Share on other sites

ама не мога да разбера за какво държиш на това мъжете да са ниски!?

помислял ли си,че и на жените им е трудно,а пък и е общоприето мъжа да е винаги по-висок от жената

Link to comment
Share on other sites

Отговора би трябвало да те бие в канчето :) Пича е тапа... И се опитва да го превърне в предимство.

Разбира се, войните са ежедневие, докъто сменянето на крушката (например), което за хората от неговите пропорции е придружено с употребата на стол е нещо, което се случва много рядко. Нали така :)

Е, разбира се, има си и предимства да си дребен - можеш лесно да се скриеш под масата без затрудненията (и удрянето на главата), което би съпътствало процеса при по-висок човек :)

Link to comment
Share on other sites

не бе стига малко офтопихнахме темата но....просто да си по-нисък няма предимства...освен ако не искаш да се возиш в няква адски малка кола :)

Link to comment
Share on other sites

Отговора би трябвало да те бие в канчето :) Пича е тапа... И се опитва да го превърне в предимств

 

Как разбра, бе? Дали си мерил "пича"?!?

 

Хайде, ще ви обясня моята позиция: всичките големи мъжкари, които познавам, ама истински мъжкари - са под метър и седемдесет и пет!!! Всъщност само единият е толкова, другите са доста по-ниски. А на жените изглежда, че изобщо не им пука от това.

 

Другите само приказват.... :D

Link to comment
Share on other sites

Това с историите "нисък" и "висок" ме дразнят много когато някой тапа от познатите ми се опитва по тъп начин да ме накара да се почуствам зле като съм висок 192см с глупости от рода,че сме били с малки п....ки или че на високо акъл не вирее,това не е тъпо а смешно направо :woot.Въпреки,че ми се искаше да съм към 187см,а и съм виждал хора малки по ръст с изключителна омраза и завист(като бившата ми :) ),както и добри и благи хора,красота,та тя е временна,други неща са от значение

Link to comment
Share on other sites

Стига сте спорили! Последното, което измисли е, че: идеалният ръст за мъжа е ония, който му позволява да влиза в Posche-то си!!!

 

.Въпреки,че ми се искаше да съм към 187см,а и съм виждал хора малки по ръст с изключителна омраза и завист(като бившата ми :) ),както и добри и благи хора,красота,та тя е временна,други неща са от значение

 

Хааа... те малките хора не са порастнали от злоба - то се знае!!!

 

 

.... Абе... идеалният ръст е между 170 и 185 - над това е излишество, а под това недостиг. В крайна сметка размерът на ръста е проблем единствено на комплексарите - мъже и жени!!! Иначе някакво значение няма - единствено важни са пропорциите и... както му казват любофта... да се обичат!!! А то само с ръст тая работа не става... :lol:

 

:love

Link to comment
Share on other sites

това за малкия ръст и злобата са пълни глупости и хич не се оправдавай с тях!

Link to comment
Share on other sites

Аз пък, както вече споменах съм 182см. Обаче не мога да разбера защо много хора ми казват, че съм висок - според мен това е един среден ръст за мъж. Обаче на последък с тоя малоумен начин на живот, нещо съм поотслабнал и по този повод смятам лятото да кача някое и друго кило, та да стана поне 80кг.

Link to comment
Share on other sites

Най-нормален ръст за мъжът е 180см. .... мисля така, защото аз сам толкова и повечето ми приятели са толкова :) , а не да си некав супер нисък или някав дългуч, като един приятел дет е на 16 години(колкото мен :D ) и е 2 метра в буквалният смисъл на думата :lol:

Link to comment
Share on other sites

Щом мъжете си имат таква тема, нека и ние жените да обсъдим какви мъже харесваме - високи или ниски ?

 

Качена на токчета, ако ми пази сянка - положението си е добре ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък съм си 175 - ся кво да умирам ли?! Идеалният ръст за един мъж между другото е доста кофти тема?! Тва все едно кой е идеалния цвят за една кола или кой интернет доставчик е най-добър, или кав монитор да си купя?! Ние да не сме вещи че да ни търсите идеалния ръст!

Моите момичета и вие и ние го знаем всичко си е в очите, грабнат ли те...край!!!!!! Няма ръст, няма ала-бала, един мъж (респ. жена) има ли адските очи...и тва е!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Аз пък съм си 175 - ся кво да умирам ли?! Идеалният ръст за един мъж между другото е доста кофти тема?! Тва все едно кой е идеалния цвят за една кола или кой интернет доставчик е най-добър, или кав монитор да си купя?! Ние да не сме вещи че да ни търсите идеалния ръст!

Моите момичета и вие и ние го знаем всичко си е в очите, грабнат ли те...край!!!!!! Няма ръст, няма ала-бала, един мъж (респ. жена) има ли адските очи...и тва е!!!!!

 

 

Очите, понякога плашат, момко ;) Доста често срещано явление.Не ми казвай, че не си го разбрал - инак си прав - както се пее в песента:

 

 

Очи чёрные

 

* Очи чёрные, очи страстные!

* Очи жгучие и прекрасные!

* Как люблю я вас, как боюсь я вас!

* Знать, увидел вас я в недобрый час!

 

* Не видал бы вас, не страдал бы так,

* А прожил бы жизнь улыбаяся.

* Но увидел вас, потерял покой,

* И весь мир забыл я для вас одной.

 

* Очарован я, околдован я

* Лаской нежною, взором пламенным.

* Вы сгубили меня, очи чёрные,

* Унесли навек моё счастье вы.

 

;)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък съм си 175 - ся кво да умирам ли?! Идеалният ръст за един мъж между другото е доста кофти тема?! Тва все едно кой е идеалния цвят за една кола или кой интернет доставчик е най-добър, или кав монитор да си купя?! Ние да не сме вещи че да ни търсите идеалния ръст!

Напълно съм съгласен! Според мен ръста няма никакво значение ... средния ръст ако кажем че е 175 см. .. границите варират +/1 15 сантиметра, поне за мен..

 

Моите момичета и вие и ние го знаем всичко си е в очите, грабнат ли те...край!!!!!! Няма ръст, няма ала-бала, един мъж (респ. жена) има ли адските очи...и тва е!!!!!

Е чак пък толкоз... на супа ли ще ги правиш тия очи :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...