Jump to content
BulForum.com

Кой е идеалния ръст за един мъж


Recommended Posts

Стига сте спорили! Последното, което измисли е, че: идеалният ръст за мъжа е ония, който му позволява да влиза в Posche-то си!!!

Хааа... те малките хора не са порастнали от злоба - то се знае!!!

.... Абе... идеалният ръст е между 170 и 185 - над това е излишество, а под това недостиг. В крайна сметка размерът на ръста е проблем единствено на комплексарите - мъже и жени!!! Иначе някакво значение няма - единствено важни са пропорциите и... както му казват любофта... да се обичат!!! А то само с ръст тая работа не става... :lol:

 

:love

 

Ама как набара истината не е истина ;).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

но офенс, обаче "очите" ми се струва е доста изтъркано. Няма такова нещо. Ами веждите къде ги забравихте ? Или пък може би устните ? :D

Link to comment
Share on other sites

Естествено, че са глупости :tongue И кво, ще си харесам аз някви там очи, пък дали е кинта и двайсе с дигнати ръце или пък нещо от тоя род, няма значение..моля ти се, ама много обичате сами да се успокоявате :)

Link to comment
Share on other sites

# ръст малко над средния

# високо чело

# добре очертани вежди

# изпъкнали скули

# едра челюст

# издадена напред брадичка

# развита мускулатура на торса

# обем на талията е 90% от обема на бедрата

 

:wub: съгласна

особено за челюста

Link to comment
Share on other sites

Okay.. please allow me to review all rows from the list, one at a time. :D

# ръст малко над средния - около 175 съм.. влизам във графата

# високо чело - ами да кажем че не се наблюдава при мен начална форма на оплешивяване.. но и нямам поп-фолк бритонче така че... :P

# добре очертани вежди - Е чак пък толкова.. emo.. по скоро.. можете да приемете че Antionio Banderas от мен се е учил :D

# изпъкнали скули - имам сладки бузки за щипкане .. споко :P

# едра челюст - ми не.. в смисъл... не съм чак толкова четвъртит. все пак съм .. системен администратор със наполовина изразходвана карта за фитнес клуб "Дайкс" поради мързел :P

# издадена напред брадичка - да.. не мисля че приличам на щраус :)

# развита мускулатура на торса - споменах ли за Антионио?

# обем на талията е 90% от обема на бедрата - не.. поради пържени картофки със сирене и биричка :D

Не сме безгрешни но сме истински. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

# високо чело - ами да кажем че не се наблюдава при мен начална форма на оплешивяване.. но и нямам поп-фолк бритонче така че... :P

 

хахаааььаьа :devil

от утре съм 0 номер.

Link to comment
Share on other sites

ВИжте сега, всичко е комплексно нали така?! Ся може и да е висок ама ако е като Манг Чой от Fight Club по Eurosport-a(съжалявам, че това определение ще го разберат само малка част от момчетата във форума, но за да улесня момичетата - представете си един 2 и нещо изрод с оромна глава изрусен "човек" от монголоидната раса), надали ще хлътнете така по него!

Исках да кажа, че каквото и да си говорим, всичко (поне в първото впечатление) е външен вид-ръст, очи, вежди, скули, устни, мигли (ако има големи и извити мигли и край всички са луди по него), вежди, ръце (ако щете) и т.н. но ся...от всички тези показатели извинявайте, но очите са най-изразителни и най-определящи за цялото лице (не говоря само за цвят, а и за форма разположение и т.н.)

Все пак това е мое мнение и не се опитвам да се успокоя или някои друг от топика (който не се побира във "стандартите над 185") защото толкова много примери имам "ниски" (според посочените в топика критерии) мъже, който са с най-красивите жени, че просто няма да ви се чете списъка!

Само като пример ще дам Кристиян Карембьо (1,80 см), който е с Адрияна Карембьо (една от най-красивите жени) :love :love :love модел на Уондърбра!

Та така де това исках да ви кажа САМО :)

Link to comment
Share on other sites

# ръст малко над средния

# високо чело

# добре очертани вежди

# изпъкнали скули

# едра челюст

# издадена напред брадичка

# развита мускулатура на торса

# обем на талията е 90% от обема на бедрата

 

Я-а-а! Това съм аз!

 

---> Сега разбрахме те, какво мечтаеш. Въпросът е, дали ти си достатъчно хубава за такъв мъж :D

 

 

Моите момичета и вие и ние го знаем всичко си е в очите, грабнат ли те...край!!!!!! Няма ръст, няма ала-бала, един мъж (респ. жена) има ли адските очи...и тва е!!!!!

 

Очите определено са важен атрибут!

 

На мен ми казват, че гледам лошо :) - ама не изглеждам като анаболен бодигард. :D

 

Иначе съм бил приличал на Rocco Siffredi :D

 

 

Абе каквото и да се напъвате - на повечето ще им се наложи да се задоволят с нещо, което няма нищо общо с идеала им или дори да намерят някой, който да е строен и хубав, той почти винаги след сватбата ще пусне биреното коремче и ще оплешивее за има няма 5 години.

 

Малко са такива като мен, които остаряват бавно. :) Наскоро ми казаха, че съм бил 85-ти набор :D

 

----> "И най-големите красавци, като остареят заприличват на маймуни." - Китайска поговорка

 

това е от рубриката бедствия, аварии и катастрофи по света и у нас на news.bg :)

 

Карамане - ти си шампион :) Я се избръсни някой път :D и айде с нас!

 

 

 

 

...ха... това си е е@#$@ глупавата самореклама, която съм си направил... :D

Link to comment
Share on other sites

ХА! Ти за мене хич не се притеснявай :)

 

Продължавам да НЕ съм съгласна, че очите имат толкова огромно значение.

Link to comment
Share on other sites

ХА! Ти за мене хич не се притеснявай :)

Притесняваме се изключително много.. до толкоз че даже се съмняваме в красотата ти :D

 

Разбира се това е поправимо чрез .jpeg файлчета :P

Link to comment
Share on other sites

:confused почнах да се ядосвам...мислех, че обсъждаме ИДЕАЛНИЯ РЪСТ ЗА ЕДИН МЪЖ, ама дайте понеже аз съм главното женско, дето коментира, сега малко да се погаврим с него..снимки туй онуй...аа ма ха! :D

мажете темата с глупости...

 

П.П подписала съм се в темата за снимки отдавна...ся че някой не е забелязал.. :laughing: ...даже два пъти

 

П.П2 хахахаха и само гледаш как afx бързо се пренася в раздела за снимките :laughing:

Link to comment
Share on other sites

П.П2 хахахаха и само гледаш как afx бързо се пренася в раздела за снимките :laughing:

Ами за да те видя. :love Радвай се че изобщо проявявам интерес. :P

Link to comment
Share on other sites

боже господи :angry: Направо съм трогната, разтреперах се от вълнение :laughing:

 

може ли вече да говорим по темата???!?!

Link to comment
Share on other sites

може ли вече да говорим по темата???!?!

Нямаш абсолютно никакви проблеми. Както вече не веднъж съм обяснявал - практически смисъл на особеностите в ръстта на мъжът и жената имат отношение само и единствено при поза "69" :devil

 

Иначе това за пред хората да изглеждаш "добре" (добре-то го слагам в кавички тъй като това си е субективно все пак) няма особено значение, единствената разлика е в това каква група от хора ще те харесват такава каквато си. В крайна сметка половинката ти и 3 метра да е... ако е прост като манастирска гугутка... :D

Link to comment
Share on other sites

ХА! Ти за мене хич не се притеснявай :)

 

Продължавам да НЕ съм съгласна, че очите имат толкова огромно значение.

Разбира се, всеки си знае в крайна сметка, аз само изказвах мнение, ся то е гати и ожесточения спор се получи! МИР?! :rolleyes:

ПС: Пък и аз кво разбирам от мъже?! ммм ммм пък и съм тръгнал в женска тема да пиша аааа маха!!!!

аз само леко мненийце прокарах :P

Link to comment
Share on other sites

не се извинявай, беше отправено към Zingam B)

 

деда знам, аз като гледам едно и също го дъвчим пет страници вече

Link to comment
Share on other sites

# ръст малко над средния

# високо чело

# добре очертани вежди

# изпъкнали скули

# едра челюст

# издадена напред брадичка

# развита мускулатура на торса

# обем на талията е 90% от обема на бедрата

 

Айде и аз да си избия комплексите :D!

1. 182 см... ще поработим още върху това...

2. Мдам... Все пак не може да имаш 2 пръста чело и да говорим за интелект :D.

3. Малко гайтан падам според мен ама нз :D.

4. Мисля че да...

5. Едва ли... зависи...

6. Брадичката си ми е ок... нито е издадена, нито е прибрана.

7. Абе има още доста какво да се желае... поне коремче нямам...

8. Тва за бедрата е доста тъпо според мен, щото едва ли ще тръгне някоя мадама да ме мери и да пресмята.

 

Абе очите, поне за мен имаха значение, ама вече май нямат... Само да не са много тъмно-кафяви или черни като на пепелянка, защото се плаша от такива индивиди... :woot

 

Кристиян Карембьо (1,80 см), който е с Адрияна Карембьо, която между другото е 185 :woot!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ВИжте сега, всичко е комплексно нали така?! Ся може и да е висок ама ако е като Манг Чой от Fight Club по Eurosport-a(съжалявам, че това определение ще го разберат само малка част от момчетата във форума, но за да улесня момичетата - представете си един 2 и нещо изрод с оромна глава изрусен "човек" от монголоидната раса), надали ще хлътнете така по него!

Исках да кажа, че каквото и да си говорим, всичко (поне в първото впечатление) е външен вид-ръст, очи, вежди, скули, устни, мигли (ако има големи и извити мигли и край всички са луди по него), вежди, ръце (ако щете) и т.н. но ся...от всички тези показатели извинявайте, но очите са най-изразителни и най-определящи за цялото лице (не говоря само за цвят, а и за форма разположение и т.н.)

Все пак това е мое мнение и не се опитвам да се успокоя или някои друг от топика (който не се побира във "стандартите над 185") защото толкова много примери имам "ниски" (според посочените в топика критерии) мъже, който са с най-красивите жени, че просто няма да ви се чете списъка!

Само като пример ще дам Кристиян Карембьо (1,80 см), който е с Адрияна Карембьо (една от най-красивите жени) :love :love :love модел на Уондърбра!

Та така де това исках да ви кажа САМО :)

 

и аз те обичам :love ( няма емотикон за пърхане с мигли ) ...

съжелявам не се сдържах :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

# ръст малко над средния

# високо чело

# добре очертани вежди

# изпъкнали скули

# едра челюст

# издадена напред брадичка

# развита мускулатура на торса

# обем на талията е 90% от обема на бедрата

 

 

1.На 18 години 183 сантиметра..най -много искам да стигна 185 не повече!

2.Ако си дигна бретона е високо ако го свала не е... :D

3.Да

4.Ми нормални са си :lol:

5.По -скоро да

6.Не...но си я харесвам където си се намира

7.За годините съм добре

8.Тва немога да го разбера,ама си имам супер фигура,до скоро тренирах футбол...

 

А бе общо взето немога да се оплача , за мъжа фигура - 185 санта на 85 килограма мисля че е перфектна , аз имам още 2 санта и 12 килограма :D но все пак съм 89 набор има още много да ръста и се притеснявам че ще мина тези 185 санта... :(

Link to comment
Share on other sites

Абе идеален ръст за мъж,идеални жени-такиа филми няма.Някой харесват едни-други други(Весо ти си замълчи теб никой не та харесва :laughing: ) .Факт е,че повечето жени предпочитат високи мъже.Дори майка ми(кога ли сме повдигали въпроса :bgrin: :laughing: ) ми е казвала,че харесва високи мъже(кат бащата) най-малкото заради това,че не се притеснява да сложи и обувка с по-висок ток,и обувка без ток и кфат и е кеф обувка :D .Аз ниска жена по-може да харесам.Дори предпочитам по-ниските жени-някакси неестесвено ми се вижда момиче да е високо 190 санта(никой не искам да обидя! ).Та относително е,но определено според мен един мъж е най-добре да е по-високичък :P

 

А там за очите и окосмяването и веждите и разните му раоти-очите ако искаш моеш да си ги напрайш и с виолетов цвят,веждите да си ги оскубеж а краката да си обръснеш(на мен не ми са налага слава богу :D )

Link to comment
Share on other sites

Абе идеален ръст за мъж,идеални жени-такиа филми няма.Някой харесват едни-други други(Весо ти си замълчи теб никой не та харесва :laughing: ) .Факт е,че повечето жени предпочитат високи мъже.Дори майка ми(кога ли сме повдигали въпроса :bgrin: :laughing: ) ми е казвала,че харесва високи мъже(кат бащата) най-малкото заради това,че не се притеснява да сложи и обувка с по-висок ток,и обувка без ток и кфат и е кеф обувка :D .Аз ниска жена по-може да харесам.Дори предпочитам по-ниските жени-някакси неестесвено ми се вижда момиче да е високо 190 санта(никой не искам да обидя! ).Та относително е,но определено според мен един мъж е най-добре да е по-високичък :P

 

А там за очите и окосмяването и веждите и разните му раоти-очите ако искаш моеш да си ги напрайш и с виолетов цвят,веждите да си ги оскубеж а краката да си обръснеш(на мен не ми са налага слава богу :D )

като намеси майките,не мога да се стърпя и като ми видя 1вото гадже с 5 санта по-високо от мен и направо ме изяде с парцалите-изглеждал той до мен като недоразвитото ми братче,а аз кат леля му едва ли не :lol: :laughing: задължително трябвало да е доста по-високичък от мен,а аз кво да й обяснявам,че то не пита а помита :lol: :rolleyes: :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

От 1.75 до 1.85 см. е идеалният ръст според мен :)

 

Edit за мнението на Галин : Не е вярно, след 15-тия см. всичко е лакомия и излишни измишльотини. Освен ако не си се ... с мъж и не знаеш от опит де (без да се обиждаш).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...