Jump to content
BulForum.com

Кой е идеалния ръст за един мъж


Recommended Posts

Не съм видял, някой от хляб да е порасъл! Прав си, за да порастнеш голям и силен - яж телешки пържоли!!! Никакви вафли и сладки боклуци.

 

 

ТоСо под сладки боклуци ЗИНГАМ има предвит бонбоните и бисквити преди лягане.

Извинявам се за офтопика. И без лоши чувства.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply
Не съм видял, някой от хляб да е порасъл! Прав си, за да порастнеш голям и силен - яж телешки пържоли!!! Никакви вафли и сладки боклуци.

ДСК-то или там както беше оная банка затвори рано рано и ся няма от къде да зема пари за пържоли...

Но утре като отври пръв ще съм на опашката и от там веднага в близкия магазин за развалени колбаси...

И ще чакам някой слънцев ден да озрея голям и силен... B)

 

"ТоСо под сладки боклуци ЗИНГАМ има предвит бонбоните и бисквити преди лягане.

Извинявам се за офтопика. И без лоши чувства."

мерси за пояснението, викам ся повече няма мога да нагъвам бонбони по време на час по математика ;)

 

"Трябва и акъл rolleyes.gif" - ще питам дядо, що е акъл

 

Ех тая женска темичка стана mIRC cannel # Plovdiv

Стига вече, че ще я затворят...

Link to comment
Share on other sites

Тя си е обречена още от създаването й. Ама няма да е зле да се понаучиш да пишеш малко, че се озорих докато ти прочета 2 изречения, но пък като ги прочетох, видях, че няма смисъл да продължавам! Вие в училище не пишете ли вече съчинения?

Link to comment
Share on other sites

Още една от вече много малоумни теми ...

1. Няма такива неща като идеален мъж, жена, хомосексуалист ...

2. Няма и идеални ръстове, всеки си има предпочитания и никой не може да избира това да е 2.20 ... или 1.60

3. ДОРИ и да има ... и както повечето сте казали 1.80, тогава по-ниските да започнат да вървят с кукили, а по-високите да си одрежем краката!?...

Сега поснете тема - идеален ръст за една двойка ...

Link to comment
Share on other sites

Още една от вече много малоумни теми ...

1. Няма такива неща като идеален мъж, жена, хомосексуалист ...

2. Няма и идеални ръстове, всеки си има предпочитания и никой не може да избира това да е 2.20 ... или 1.60

 

Няма и идеална тема (или поне според някой хора) ;)

Link to comment
Share on other sites

Още една от вече много малоумни теми ...

1. Няма такива неща като идеален мъж, жена, хомосексуалист ...

2. Няма и идеални ръстове, всеки си има предпочитания и никой не може да избира това да е 2.20 ... или 1.60

3. ДОРИ и да има ... и както повечето сте казали 1.80, тогава по-ниските да започнат да вървят с кукили, а по-високите да си одрежем краката!?...

Сега поснете тема - идеален ръст за една двойка ...

Ми то такава тема има. Ако се поразровиш малко във форума ще видиш,че има и тема "Идеалния ръст за една жена"

Link to comment
Share on other sites

То от онази тема май е тръгнала тази вълна фашкии...

По времето на моето прекъсване, форума е отбелязал бум - адски много нови потребители и съответно много нови лайна за ринене. Да са ни живи и здрави модераторите :)

Link to comment
Share on other sites

МЪЖЕ!!!!!! Престанете да осир*те и нашата тема. :angry:

Забравих да отбележа, че като е висок мъжа, ако е слаб и хърбав като клечка, по-добре да не ми се мярка пред очите изобщо...това изглежда ужасно:)

 

Toso незнам дали акъла ти е на 14годишен, но пишеш като някакво хлапе и нищо не ти се разбира... :tongue

Link to comment
Share on other sites

"...Ха-ха! 14 годишен! Барабар Петко с мъжете! Има много кебапчета да изядеш още, докато станеш мъж! Тъй че спокойно!"

 

Ам да :) много весело жалко че ми обърка името ама така звучи по добре поговорката :P

А относно кебабчетата не беше ли хляб?

аве я дай паржоли ни ма храни със тея развалени кебабчета ;))) :lol: :lol: :lol:

 

На теб някой май ти е изял вечерята? Или просто като видя по тъпа тема и "айде да се покажа колко съм остроумен" ;)

 

Не съм видял, някой от хляб да е порасъл! Прав си, за да порастнеш голям и силен - яж телешки пържоли!!! Никакви вафли и сладки боклуци.

 

За твоите постове нямам какво да кажа, освен хахахахахаххаххахахахххахахахахах :D :D :D :D :P :P

Link to comment
Share on other sites

МЪЖЕ!!!!!! Престанете да осир*те и нашата тема. :angry:

Забравих да отбележа, че като е висок мъжа, ако е слаб и хърбав като клечка, по-добре да не ми се мярка пред очите изобщо...това изглежда ужасно:)

 

Toso незнам дали акъла ти е на 14годишен, но пишеш като някакво хлапе и нищо не ти се разбира... :tongue

 

И на мен ми изглеждат смешни високи и хърбави мъже. Мъжът трябва да излъчва преди всичко сила. Освен че трябва да е висок, трябва да е и добре сложен,а не клечка дето ще се скърши всеки момент. То всъщност такива мъже винаги съм ги съжалявала-изглеждат много жални и мили...но не са моя тип.

Link to comment
Share on other sites

Както изглежда не сте разбрали моя пост правилно.Както и да е.Само 14 годишниа ти си още малък а си 1.70 до 18 ще си 1.85+ минимум.Но момичето няколко поста нагоре е права стига сме осирали темата...

Link to comment
Share on other sites

МЪЖЕ!!!!!! Престанете да осир*те и нашата тема. :angry:

 

Аз най-официално се извинявам!

 

 

 

Забравих да отбележа, че като е висок мъжа, ако е слаб и хърбав като клечка, по-добре да не ми се мярка пред очите изобщо...това изглежда ужасно:)

 

Ама с тия притензии - ще си останете стари моми! Ама такъв да не бъдел, онакъв да бъдел.... ааааа! Сега си признайте, че искате да е милионер и да ви вози в последен модел Мерцедес. Пък ако не сте стигнали до тоя акъл, сигурно сте още малки...

 

:love :love :love

Link to comment
Share on other sites

Ами отклоняваш се от темата и се насочваш към един вечен спор...който няма да коментирам. Просто говорим за идеален ръст...ама за какво ми е 1.85 сантиметрова клечка? :angry1

Link to comment
Share on other sites

МЪЖЕ!!!!!! Престанете да осир*те и нашата тема. :angry:

Забравих да отбележа, че като е висок мъжа, ако е слаб и хърбав като клечка, по-добре да не ми се мярка пред очите изобщо...това изглежда ужасно:)

 

Toso незнам дали акъла ти е на 14годишен, но пишеш като някакво хлапе и нищо не ти се разбира... :tongue

 

Ами ако ми беше на 18 годишен би трябвало да съм гений, ама не съм такаче...

Clades - > Гледай си своята чаша със боза и не се занимавай със мен !

Хубаво повече няма да пиша в тази тема освен ако някой не ме проворика да го направя ! :rolleyes:

 

Ако не бях си признал на колко години съм, ся нямаше да ме нападате така...

Я си признайте и вие по на колко сте, нали много ви знаят устите...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

xmas.gif аз мисля че такива неща като ръст / години са без абсолютно никакво значение и мисля че е тъпо да го споменавате като критерии изобщо xmas.gif Важното е да се обичат там хората biggrin.gif

 

Това че нямало да изглеждаме хубава двойка в очите на някой друг.. who gives a fuck xmas.gif

 

i'm ride with you!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

То от онази тема май е тръгнала тази вълна фашкии...

По времето на моето прекъсване, форума е отбелязал бум - адски много нови потребители и съответно много нови лайна за ринене. Да са ни живи и здрави модераторите :)

 

Ми аз какво да кажа тогава? Явно някой и друг месец (то и не е и малко де) е достатъчен да се опомие и малкото дето не беше помия. Ама това му е веселото на тоя форум. Иначе как ще се намерим с тебе... По темата... Добре пак, че е Карамански да ви го тури, че беше станало страшно... А съвсем по темата- да, аз съм нисък, дебел и обичан. Стават такива издънки...

Link to comment
Share on other sites

Няма какво толкова да се говори по темата за ръстовете ,има и по ниски хубави мъже има и по високи! Всеки с гена си :) Аз например съм 1.75 М и ми е айляк :) нито нисък нито мн висок :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

най-добре мъжа да е с 10см по-висок от жената и всичко е тип-топ :D

Link to comment
Share on other sites

Няма какво толкова да се говори по темата за ръстовете ,има и по ниски хубави мъже има и по високи! Всеки с гена си :) Аз например съм 1.75 М и ми е айляк :) нито нисък нито мн висок :)

Ти го каза ! И аз съм 1.74 и хич не ми пука кой висок,кой нисък нали се компенсирам по широчина на раменете ;) B)

Link to comment
Share on other sites

На мен ми трябва 184...чакам предложения на ЛС аххъаххах :D

 

П.П И над 184 става ;р

хаххахах и на мен може да пуснем обява :lol:

Link to comment
Share on other sites

На мен ми трябва 184...чакам предложения на ЛС аххъаххах :D

 

П.П И над 184 става ;р

За какво ти трябва? Да не боядисвате у вас и да трябва някой по-височък да удари 2 ръце на тавана?!?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...