Jump to content
BulForum.com

Кой е идеалния ръст за един мъж


Recommended Posts

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Моето лично мнение е,че най-добре мъжът да е поне с 20 см над мен. Така ще мога да си нося спокойно токчета и не само за това, разбира се . Просто по-високите мъже винаги са ми изглеждали по-мъжествени. Излизала съм само с един, който беше висок точно колкото мен и като си сложих токчетата стана по-вискока от него ... и все едно бях излезнала с малкото ми братче. Изобщо вискоките мъже са по- готини. Това разбира се си е мое лично мнение, надявам се да няма засегнати :rolleyes: . Иначе по-нисичките мъже изглеждат по-добре до дами,които са по-ниски от тях самите. Винаги като видя мъж 1,70 примерно с дама, която е 1,80 ми става смешно. Все едно не са излезнали с по- нежната си половинка, а с Рамбо. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

:) аз мисля че такива неща като ръст / години са без абсолютно никакво значение и мисля че е тъпо да го споменавате като критерии изобщо :) Важното е да се обичат там хората :D

 

Това че нямало да изглеждаме хубава двойка в очите на някой друг.. who gives a fuck :)

Link to comment
Share on other sites

:) аз мисля че такива неща като ръст / години са без абсолютно никакво значение и мисля че е тъпо да го споменавате като критерии изобщо :) Важното е да се обичат там хората :D

 

Това че нямало да изглеждаме хубава двойка в очите на някой друг.. who gives a fuck :)

Link to comment
Share on other sites

Айде, съфорумнички, пишете, кажете си мнението. ; ).Според мен идеалната височина за мъжа е 1,80.Няма нужда да е повече, защото повечето жени са под 1,70, а на жена, която е под 1,70 някък си не й прилича мъж 1,80+ да стърчи над нея.А за по-малкото жени, които са над 1,70 си има и мъже над 1,80. ; )И все пак тва не е критерий.Ако двама души достатъчно се обичат взаимно, най малкото, което може да направи жената е да слезе от токчетата си, за да изглежда по-добре до иначе много готиния си, висок 1,65 мъж. ; )

Link to comment
Share on other sites

razchistena temata izglejda taka...ako zanapred se nalaga pak da e razchistvam shte ia zatvorq ;)

 

Spored men e hubavo muja da e malko po visok ot jenata v santimetri ne znam no primerno 2-4 prusta e dobra razlika :D

Link to comment
Share on other sites

1.85 си е идеално ... иначе, както казах и в другата тема, не е от толкова голямо значение, но високите мъже просто така ме привличаат :wub: Това си е един огромен плюс

Link to comment
Share on other sites

1.85 си е идеално ... иначе, както казах и в другата тема, не е от толкова голямо значение, но високите мъже просто така ме привличаат :wub: Това си е един огромен плюс
Все още съм свободен :P
Link to comment
Share on other sites

Все още съм свободен :P

Аз не :cry Колко жалко :cry :cry :cry :laughing: :P

 

Иначе си зависи и много от жената, щото не върви някаква 1.60 с мъж 1.90... смешно е. Обратното още повече.

Link to comment
Share on other sites

Eeeee..... най-сетне и жени да се изкажат в тая женска тема!!! :woot

 

 

1.85 си е идеално ... иначе, както казах и в другата тема, не е от толкова голямо значение, но високите мъже просто така ме привличаат :wub: Това си е един огромен плюс

 

"Едно време Господ като раздавал х... (нека бъдем кОлтурни), закачил всички х на едно въже и всеки мъж можел да си избере, какъвто си иска х... Ниските мъже нямали голям избор, защото не можели да стигнат на високо и взели най-големите х..."

 

...така че си правете сметката!

:D

Link to comment
Share on other sites

всеизвестната математическа аксиома за любовта гласи че в хоризонтално положение вертикалните разлики нямат значение.

не съществува такова нещо като идеален ръст. има среден, нормален, по-висок, по-нисък. идеалът е имагинерна величина и е чисто субективно понятие.

аз съм си идеален и нормално висок. ако на някой му пречи или му е много забавно това, че си падам по по-високи от мен жени, да дойде да ми го каже лично. с радост ще посрещна алогичните му доводи с физически контрааргументи :devil..

Link to comment
Share on other sites

Eeeee..... най-сетне и жени да се изкажат в тая женска тема!!! :woot

"Едно време Господ като раздавал х... (нека бъдем кОлтурни), закачил всички х на едно въже и всеки мъж можел да си избере, какъвто си иска х... Ниските мъже нямали голям избор, защото не можели да стигнат на високо и взели най-големите х..."

 

...така че си правете сметката!

:D

 

 

Ах, да бе :P Нали знаеш кои мъже са го мислили тоя виц? - Ниските :D

Link to comment
Share on other sites

Както и на мозъка :)

 

Според мен жените трябва да намерят сили да кажат НЕ на селските бекове :)

Link to comment
Share on other sites

а по темата: 1.45 метра, останалото е женска лакомия

Ама то приказката не беше ли: 7 сантиметра, а останалото е женска лакомия :devil

Link to comment
Share on other sites

Ах, да бе :P Нали знаеш кои мъже са го мислили тоя виц? - Ниските :D

 

Аз не съм нисък... :bgrin: В България рядко има жени по-високи от мен, ама в Холандия се комплексирам :blink:

 

 

 

 

:D :D :D :D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Много ми харесва това мнение, просото не издържах да не по напиша нещо по него

Това че нямало да изглеждаме хубава двойка в очите на някой друг.. who gives a fuck :)

 

Тук си много ама много прав...

 

Сега за тея дет много спорят за височината на перфекния мъж да им разбия малко фантазията, защото

перфектен мъж не същестува нито пък жена.

МУЗИКАТА винаги е била от значение, никога не съм вижвал мъж който слуша метал да излезе със жена която слуша чалга (или обратното, може да е ставало но не ми се вярва, твърде различни са)

- Някой от вас биха ли си признали какво слуша гаджето и какво слуша съмата госпожица пред клавиатурата) ?? - очаквам че повечето слушат еднаква музика

ДРЕХИТЕ - ем никой няма да излезе със някой/я кой/ято се облича със разкасани дрешки, мръсни, вони на пор, изпотено и т.н.

Охо ако има хубави дрехи и ако слуша еднаква музика като вас, външноста ви харесва(изклучвам фактора ВИСОЧИНА) , вътрешните му качества като личност(чесност,съпричасност и много други)

 

- Така да кажем ако има сичко това а само височинката му куча...кой от вас биха направили компромис към височината и биха тръгнали със такива мъже???

 

И тука идва онова мнение което чух "Как ще изглеждат в очите на другите"

Това е пълна ГЛУПОСТ...

 

Ако се обичат ИСТИНСКИ, мислиш ли че ще им пука как излеждат в твойте очи ?

Да ти кажа съвсем чесно, НЯМА ДА ИМ ПУКА !! а и кво се месиш в чуждите връзки тва немога да разбера...гледай си твоята купичка със храна не гледай чуждата че през тва време може да ти я изядат....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...