Jump to content
BulForum.com

Кой е идеалния ръст за един мъж


Recommended Posts

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

На всички им липсват няколко сантиметра до идеалността :devil

 

Абре... няма ли жените да си пишат в тая тема! Дърдорковци!

Link to comment
Share on other sites

- Така да кажем ако има сичко това а само височинката му куча...кой от вас биха направили компромис към височината и биха тръгнали със такива мъже???

Искам само да вмъкна,че ниските мъже изглеждат смешно до високи жени.Хич не ма интересува дали са обичат хората.Да се обичат лошо няма,но ако аз бях 160 санта а гаджето ми 170 или 180 и хората покрай мен да ма гледат странно,а някой да ми са смеят щях да се комплексирам мн здрао.За щастие аз нямам такъв проблем,пък и иам още да раста :D

 

Psihar-къде са 160 къде са 180 ;)

Link to comment
Share on other sites

Toso сега ще ти кажа моята гледна точка. Наистина си прав донякъде ако се обичат, не трябва да им пука, ала бала..добре. Ама на мен ми е адски неудобно да излизам с мъж, който е по-нисък от мен и аз стърча над него с една глава. Чувствам се като великан и все едно аз съм мъжа. Незнам как ще се стигне до положение, в което евентуално ще се обичаме и няма да ни пука, в този случай...на мен ще ми писне преди това. :D

Link to comment
Share on other sites

а ве човека не ти казва че е болка за умиране, а че е един по-идеален вариант.

Във всички случаи е по добре 180 м вс 170/175 ф отколкото 190/160 нали?

Никой не се опитва да те убеди че не може да се направи компромис. Естествено че може.

Link to comment
Share on other sites

а ве човека не ти казва че е болка за умиране, а че е един по-идеален вариант.

Във всички случаи е по добре 180 м вс 170/175 ф отколкото 190/160 нали?

Никой не се опитва да те убеди че не може да се направи компромис. Естествено че може.

Ъъъъъъ .. Един от най - добрите ми приятели е 190 и ходи с 160 и много си отиват ДЪРЖА да отбележа! ... Но ако момичето е 190 а пича е 160.. тогава е вече странно..

Link to comment
Share on other sites

Тук ся няма да се правя на умник щото несъм :blink: обаче говорим за ръст и немога да не се намеся като човек висок 1,90мм :P Все пак не се задълбавайте толкова в това чи нежния пол може да бъде много по висок, е да може ако някоя яка кака с бедро за 1 милион долара излезе с 1,60 пикльо да ама като гледам такива направо се блъскат по улиците. Еми за мнението на пича дето се комплексирал от жените в Холандия - как няма да са високи ве пич и ти съчетай 3 сурови яица с 5 масура и токчета 25см и ми вярвай че ще докоснеш Луната. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ако наистина я обичаш няма значение колко си висок ти и колко тя. И няма да ви пука какво говорят хората за вас...

Link to comment
Share on other sites

Хех, аз например не бих могла да обикна мъж дето е колкото мен,пък да не говорим ако е по-нисък. Просто няма и да го забележа.

И не заради това,че хората щяли да кажат тва и онова,ами просто защото няма да се чувствам като жена,като по-нежния и фин пол,ако ме разбираш.

Мойто гадже например е 1,80 , аз съм 1,60 и смея да твърдя,че си отиваме, а не както някой беше написал,че висок мъж с ниска жена било смешно.

Link to comment
Share on other sites

Тук ся няма да се правя на умник щото несъм :blink: обаче говорим за ръст и немога да не се намеся като човек висок 1,90мм :P
Жика не прекали ли малко? Вярно си дълаг, но чак пък толкова...Ще те премеря като се видим!!!
Хех, аз например не бих могла да обикна мъж дето е колкото мен,пък да не говорим ако е по-нисък..... аз съм 1,60 ....
Е той ако е по-нисък от теб трябва да е във 2-ри клас. Но и аз съм на мнение, че момичето трябва да е по-ниско от момчето. Аз съм 182см, а девойката е 166см и няма такава яка двойка!!! :P
Link to comment
Share on other sites

Хахахаха! Два извода:

 

1. Жените са хитри - предпочитат балъците - всеизвестно е научното изследване, че на високо акъл не вирее!

 

2. Мъжете са по-суетни и по комплексирани - пишат в женските теми повече от жените, за да изтъкнат "качествата" си.

 

:devil

Link to comment
Share on other sites

Всички тея лафчета са от комплексирани ниски мъже...А високите според мен няма какво да се смущават от раста си...смятам че мъжа трябва да е междъ 180-2 метра.Просто самият мъж изглежда по-добре в очите на другите.Истината е че за повечето жени мъжа е като окраса в смисал тои трябва да е отговаря напълно на егото й...Много пъти сам си говорил с момичета на сякаква тема свързана с размерите но само една си каза истината."Ако ходя с момче под 1.70 приателките почват да ми викат е толкова ли си изпаднала че ходиш с джуджета..."Същото е и за килограмите и за всичко.Не казвам че за всички жени е така но за повечето определено...

Link to comment
Share on other sites

Хахахаха! Два извода:

 

1. Жените са хитри - предпочитат балъците - всеизвестно е научното изследване, че на високо акъл не вирее!

 

2. Мъжете са по-суетни и по комплексирани - пишат в женските теми повече от жените, за да изтъкнат "качествата" си.

 

:devil

Пишем тука шот другата я затвориха :laughing: .Vendettist та нареди :D (нищо лично просто отбелязвам :P )

Link to comment
Share on other sites

Жика не прекали ли малко? Вярно си дълаг, но чак пък толкова...Ще те премеря като се видим!!!
Бе преувеличи малко . Към 185-6 е :) ама айде да не издаваме ,че е джудже :D
Но и аз съм на мнение, че момичето трябва да е по-ниско от момчето. Аз съм 182см, а девойката е 166см и няма такава яка двойка!!! :P

Абсолютно вярно и за двете.

Всички тея лафчета са от комплексирани ниски мъже...А високите според мен няма какво да се смущават от раста си...смятам че мъжа трябва да е междъ 180-2 метра.Просто самият мъж изглежда по-добре в очите на другите.Истината е че за повечето жени мъжа е като окраса в смисал тои трябва да е отговаря напълно на егото й...Много пъти сам си говорил с момичета на сякаква тема свързана с размерите но само една си каза истината."Ако ходя с момче под 1.70 приателките почват да ми викат е толкова ли си изпаднала че ходиш с джуджета..."Същото е и за килограмите и за всичко.Не казвам че за всички жени е така но за повечето определено...

@Vendettist Колко години викаш повтаря?

Link to comment
Share on other sites

Всички тея лафчета са от комплексирани ниски мъже...А високите според мен няма какво да се смущават от раста си...смятам че мъжа трябва да е междъ 180-2 метра.Просто самият мъж изглежда по-добре в очите на другите.Истината е че за повечето жени мъжа е като окраса в смисал тои трябва да е отговаря напълно на егото й...Много пъти сам си говорил с момичета на сякаква тема свързана с размерите но само една си каза истината."Ако ходя с момче под 1.70 приателките почват да ми викат е толкова ли си изпаднала че ходиш с джуджета..."Същото е и за килограмите и за всичко.Не казвам че за всички жени е така но за повечето определено...

 

Буаххахаха аз съм нисък комплексиран мъж охохохохохо мерси мерси

аз съм на 14 и съм 1:70 толкова мале колко съм комплексиран мале мале трябва ми гадже мале мале,

ИЗВИНЕНТЕ МЕ ТУК МАЙ НЕ е чат стая

бауууу я си гледай работата...като гледам и ти имаш много акъл в главата такаче ходи да си ловиш виликанчета със мозък колкото твоя и дори по малко, ае марш ни ми се спори със Без Ъкълни СъЩЕстТва

 

Свидетелсто са пълня балушня - Едчки балушчета от спорната паралекна днеска щяха да бутнат едно момичета от парапета на 3 етаж, аууу колко мозък се иска да направиш такоа нещо

а накрая се смеха се едно са направили нещо толкога геройско, направо ми идваше да ги сритам обаче щяхах да посета дирекцията щот тренират волейболче към отбора на даскалото...

такаче ни Мъ грее колко комплексиращо изглеждам в твойте очички баууу

Така де бива мъжат да е висок но да бъде напомпан със мусколи да осигорява сигорност на жената до него, и да има поне грам акъл не като тея щот тея нямат нищо освен тази височина....ам грознички са, He have PIDIRASKI voice.... много често ги виждам да си сменят дрехите, сигорно трудно си намират такиа...баууу колко яко комплексиран съм....бауууу тез момчета са по жалки от мен без значението че са по високи, като ги гледам са хърбички със МНОГО МОЗЪК....направо идеален мъж, дано озрее със годините, та някоя от вас го земе, буахахахаххахаха

ае буе от мен че зема се напикая, упс аз не съм виликан за мен ни съ Даъ съ нъпикаяяя в гащУрките

 

 

Тук говоря за тези на моята възраст, мъжете който са по големи(в години) може да имат повече акъл от тях и да не са хърби а да са със мусколи, тогава нямам нищо против да ги считате за идеални, обаче точно тези от моето даскало са УЛТРА ИДЕАЛНИ, сигорно знаят кво се прави на първа среща, сигорно сигорно.... :confused може пък да им предстой в бъдещите 10до 20 години...може може ако станат профисионални футболисти или баскетболисти или пък волейболисчета..бау ае край край че няма мога да излеза на уличата да излеза със приятелки да повдигна малкото си самочуствие както каза Vendettist

Link to comment
Share on other sites

Бе преувеличи малко . Към 185-6 е :) ама айде да не издаваме ,че е джудже :D

 

Аиде вие пък с Митака майна 4 - 5 см ги направихте на болка за умиралка. Не ми се мисли обаче ако ставаше въпрос за мъжкото достойнство е там вече 4 - 5 см са от значение.

 

 

И да съм по точен и да няма повече коментари от познати съм точно 186 см и 9 мм без косата, ако сложим и нея ставам много висок чак си мисля че съм идеален за НБА. :punk

Link to comment
Share on other sites

Буаххахаха аз съм нисък комплексиран мъж охохохохохо мерси мерси

аз съм на 14 и съм 1:70 толкова мале колко съм комплексиран мале мале трябва ми гадже мале мале,

 

...Ха-ха! 14 годишен! Барабар Петко с мъжете! Има много кебапчета да изядеш още, докато станеш мъж! Тъй че спокойно!

Link to comment
Share on other sites

"...Ха-ха! 14 годишен! Барабар Петко с мъжете! Има много кебапчета да изядеш още, докато станеш мъж! Тъй че спокойно!"

 

Ам да :) много весело жалко че ми обърка името ама така звучи по добре поговорката :P

А относно кебабчетата не беше ли хляб?

аве я дай паржоли ни ма храни със тея развалени кебабчета ;))) :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Хех, аз например не бих могла да обикна мъж дето е колкото мен,пък да не говорим ако е по-нисък. Просто няма и да го забележа.

 

Някой по-горе беше подхвърлил един лаф за портфейла и височината, много на място. Никога не казвай никога - от мой личен и от личния опит на други ти го казвам. Живота е пълен с изненади.

Link to comment
Share on other sites

"...Ха-ха! 14 годишен! Барабар Петко с мъжете! Има много кебапчета да изядеш още, докато станеш мъж! Тъй че спокойно!"

 

Ам да :) много весело жалко че ми обърка името ама така звучи по добре поговорката :P

А относно кебабчетата не беше ли хляб?

аве я дай паржоли ни ма храни със тея развалени кебабчета ;) )) :lol: :lol: :lol:

 

Не съм видял, някой от хляб да е порасъл! Прав си, за да порастнеш голям и силен - яж телешки пържоли!!! Никакви вафли и сладки боклуци.

Link to comment
Share on other sites

Не съм видял, някой от хляб да е порасъл! Прав си, за да порастнеш голям и силен - яж телешки пържоли!!! Никакви вафли и сладки боклуци.

 

Трябва и акъл :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...