Jump to content
BulForum.com

Visio


Recommended Posts

  • Replies 978
  • Created
  • Last Reply

Момчета ,какво сте се запалили по тия скоростомери. По-голяма глупост от това не бях виждал. Скоростите се държат около обявените , казвано е 1000 пъти поне. Не там е проблема . Проблема е , че почват да правят номерата на Гигабит от началото на декември миналата година - висок пинг , забавяне , някой път спиране. Имам чувството , че тия от Визиото не могат да смогнат с бг трафика откакто закриха локалните. И едва ли ще оправят проблема скоро . DNS-ите им почват да дават заето чат-пат вечер като си седнем повече народ пред мониторите. За момента не препоръчвам на никого да се свързва към Визио.

 

едит: някой да има вече информация - закриването на локалите тотално ли беше ? Ще ги пускат ли пак ?

Link to comment
Share on other sites

За локалите незнам обаче виж в форума ,пускат се линкове за фтп-та за по новите неща както има и Локален DC++ Хъб

jay-d.net откъдето си дърпам в момента 2 нови филма с 3.30МБ/с

Link to comment
Share on other sites

За локалите незнам обаче виж в форума ,пускат се линкове за фтп-та за по новите неща както има и Локален DC++ Хъб

jay-d.net откъдето си дърпам в момента 2 нови филма с 3.30МБ/с

 

 

ok, дай линк към форума , че го нямам . Да погледна какво става. Мислех че са го закрили.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да обясни на непросветените защо не ми се отваря форума на visio ? Аз съм на евроком

Само хора които са на Visio могат да влизат в него.

Link to comment
Share on other sites

Нови скорости от днес на http://www.netvisio.net :

 

Тарифен план 3 мегабитa

* Достъп до интернет с динамична скорост 3 Mbit/s

* Локална свързаност 100 Mbit/s

* Реален IP-адрес

* Инсталационна такса: 36 лв.

* Месечна абонаментна такса: 20 лв.

 

Тарифен план 4 мегабита

* Достъп до интернет с динамична скорост 4 Mbit/s

* Локална свързаност 100 Mbit/s

* Реален IP-адрес

* Инсталационна такса: 36 лв.

* Месечна абонаментна такса: 24 лв.

Тарифен план 6 мегабита

* Достъп до интернет с динамична скорост 6 Mbit/s

* Локална свързаност 100 Mbit/s

* Реален IP-адрес

* Инсталационна такса: 36 лв.

* Месечна абонаментна такса: 30 лв.

 

Тарифен план 8 мегабита

* Достъп до интернет с динамична скорост 8 Mbit/s

* Локална свързаност 100 Mbit/s

* Реален IP-адрес

* Инсталационна такса: 36 лв.

* Месечна абонаментна такса: 36 лв.

 

Тарифен план 10 мегабита

* Достъп до интернет с динамична скорост 10 Mbit/s

* Локална свързаност 100 Mbit/s

* Реален IP-адрес

* Инсталационна такса: 36 лв.

* Месечна абонаментна такса: 42 лв.

===========================

Всички тарифи са с динамична скорост.

===========================

Link to comment
Share on other sites

ебаси майката, остава само да си приберете висналите кабелчета, съпорта да е с образование поне 8ми клас...... иначе това определено си е конкуренция

 

според мен това the ideal offer: цена/количество

 

Тарифен план 4 мегабита
* Достъп до интернет с динамична скорост 4 Mbit/s
* Локална свързаност 100 Mbit/s
* Реален IP-адрес
* Инсталационна такса: 36 лв.
* Месечна абонаментна такса: 24 лв.

Link to comment
Share on other sites

Потвърждавам ,с новите скорости нета лети просто дано да си е за постоянно

тарифа 20лв

международен-60к

арена -260к

локален -3.3мб

Link to comment
Share on other sites

общо взето при визио ключовата дума при тарифните им планове е "сумарен" и факта, че съотношението международен/български е горе-долу 1:3 в рамките на този "сумарен" капацитетет :)

Link to comment
Share on other sites

Ми тея тарифи са супер , а и се говори че евроком ще вдигат таксата, а скоростите с 1/3 . Според мен така няма да ги бъде още дълго. Проблема е кабелната, но да се надяваме на DCC.

Link to comment
Share on other sites

Да попитам има ли някой на тарифата от 24-ри лева и ако може някой да ме светне верно ли е че първия месец е безплатен и ако може някой да каже кви са скорости държи реално неговия нет(20 и 24-ри левовите тарифи).Благодаря предварително :)

Link to comment
Share on other sites

Да попитам има ли някой на тарифата от 24-ри лева и ако може някой да ме светне верно ли е че първия месец е безплатен и ако може някой да каже кви са скорости държи реално неговия нет(20 и 24-ри левовите тарифи).Благодаря предварително :)

В момента съм на 24 лева тарифа.Т'ва за първия месец е вярно, но само ако си платиш за 11 месеца напред, иначе няма такова нещо.Иначе 200-260Кб от Бг ( при торентите 260-360Кб), външния е 90-110Кб.И е доста стабилна връзката.Не пада много под скоростите които изброих.

Link to comment
Share on other sites

някой ако може да пусне този торен и да каже какъв е трафика down/up ... и разбира се, на каква тарифа е

 

благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

В момента съм на 24 лева тарифа.Т'ва за първия месец е вярно, но само ако си платиш за 11 месеца напред, иначе няма такова нещо.Иначе 200-260Кб от Бг ( при торентите 260-360Кб), външния е 90-110Кб.И е доста стабилна връзката.Не пада много под скоростите които изброих.

За 4 мегабитовата ли говориш? Така де.. с тея скорости толкова. Ама все пак не си бил достатъчно време на нея да разбереш кога е пиков час. Говори се че на 24лв-овата падали много скоростите.

 

Също и да питам, има ли я директната локална свързаност 100мегабита? Тоест не пиъринг а да речем хттп/фтп.

 

 

 

---

Бих отбелязал че към някои доставчици се качват скорости много над гарантираните, на старата 24лв-ова съм свалял с по 700-800 от торенти с много сийдъри. Даже става така и с някои Западно европейски доставчици. :tongue :devil

----

Честит имен ден на шефа!

 

 

____

Бих искал да добавя няколко резултата, платил съм 24лв за този месец, за старата 2мбит тарифа; в момента се водя със Големи загуби:

122510623.png 122511976.png

122512185.png 122512499.png

Link to comment
Share on other sites

Даже оная в офиса на визио ми каза че няма смисъл от 24лв тарифа. вика едва ли международния ще е повече от 40к (колкото е и на 20лв).

Link to comment
Share on other sites

az kat sym na 36 lebva tarifata 6a mi se uveli4i ali avtomati4no skorostta sled tiq uveli4eniq - pitam za6toto neam komp iq dni i ne znam dali 6te se uveli4at .... blagodarq predvaritelno...

Link to comment
Share on other sites

имат ли хъб визио в дцц+ и ако да как му е адреса...?

 

jay-d.net - това му е адреса. Но малко хора влизат там . Не се поддържа от самото Визио, а от един от потребителите.Но доколкото ми е известно , няма друго пуснато . Абе в общи линий - не минавай на Визио (ако все още не си се прецакал де) .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...