Jump to content
BulForum.com

Need for Speed Pro Street


Corp

Recommended Posts

нека да питам : ИГРА какво ти говори...25-30 годишни хора да го играят или по "млади" е ми естесвено за по млади...които най вероятно нямат книжка...еми нали за тва го прават по-реалистично....поне да видиш горе/долу що е каране на автомобил с висока скорост....и трябва да спомена че Про Стрийт доста ще нали катастрофите по пътищата понеже "по младите" "рацери" ще се сетат за каски и т.н - ако старите игри насърчаваха такива за нелегални състезания...то тази не ги подтиква да прават такива глупости и в реалността

:blink: :blink: :blink:

нищо лично ама това са пълни глупости :rolleyes:

по твоята логика след 2-3години вместо курсове отиваш в някоя зала плащаш 500лв. и играеш на НФС ако завършиш първи ти дават книжка.....

и про стрийт ако си мислиш че е толкова реална че чак да намали катастрофите жестоко се лъжеш все още няма реална игра колкото и да се опитват да направят нещо реалистично никога не могат да го пресъздадат...е може би след 10-20години и тогава вече НФС може да намали катастрофите и да те учи как да караш ама за момента... :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 750
  • Created
  • Last Reply

Бреее....еми нали точно за това ще намали катастрофите и като има демидж....щот кат се зацепиш в стената с 250 км/ч виждаш кво ще стане ако ти се изджяскаш...от такава гледан точка го казах,а къде съм споменал че с нфс можеш да си изкараш курса ??? май си измисляш малко !

Link to comment
Share on other sites

Евала!Цъкайте НФС, за да спрем катастрофите!Аз вече я превъртях,а ТИ???Превъртя ли НФС,спаси ли човешки живот?

:blink: :lol: :inqn

Link to comment
Share on other sites

Евала!Цъкайте НФС, за да спрем катастрофите!Аз вече я превъртях,а ТИ???Превъртя ли НФС,спаси ли човешки живот?

:blink: :lol: :inqn

абе мама му ти СЛЯП ЛИ СИ ИЛИ ДА ? , Ай Кажи ми кат видиш как колата ти става на пУХ и ПРАХ дали ще се засилиш с 300 в стена ? или стълб ? аз не бих...не знам за теб :P

Link to comment
Share on other sites

Интересно ако не беше така сигурно всички ще карат с 200 в града. Но спокойно повечето хора с книжки знаят каква отговорност носят и шофират разумно без да се влиаят от някаква игричка.

Link to comment
Share on other sites

Аз говора за Голф Рацерчетата които наистина не знаят как да карат.сещаш ли се кво говора ?

Link to comment
Share on other sites

Свалих някъв пач, ама ми прецака играта. Гледам и в нфс планет в коментарите имат същия проблем. Обаче си изтрих и имиджа на диска и ся ще трябва да се сваля наново играта. А м/у другото пача съдържа BOOSTER PACK-а който добавя две нови писти и доста таратайки.

 

Някой може ли да удари един Properties на папката на НФС-то и да постне снимка. Искам да видя точния размер и броя на файловете. Ще съм му много благодарен.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да удари един Properties на папката на НФС-то и да постне снимка. Искам да видя точния размер и броя на файловете. Ще съм му много благодарен.

Никой ли няма да се престраши. Важно е. Ако някой не знае как сега ще обясня.

 

1. Цъкате Print/Screen копчето на клавиатурата.

2. Отваряте Paint и давате Edit там Paste и сейвате снимката.

3. Качвате снимката някъде например тук. Отнема секунда и не иска регистрация.

Link to comment
Share on other sites

Готово ето линк тук.Дано съм помогнал

Да, благодаря.

Само да те питам, дали си добавял нещо към играта, щото аз си свалих версията с намелен размер на иснсталацията, на която съм дал линк в началото на темата. Уж не би трябвало да има разлики, ама твойта има три файла повече.

Link to comment
Share on other sites

Да, благодаря.

Само да те питам, дали си добавял нещо към играта, щото аз си свалих версията с намелен размер на иснсталацията, на която съм дал линк в началото на темата. Уж не би трябвало да има разлики, ама твойта има три файла повече.

 

Не съм добавял нищо в тази папка освен крака ама той май не го брои отделно.

Link to comment
Share on other sites

Не съм добавял нищо в тази папка освен крака ама той май не го брои отделно.

Да, надявам се, че е премахнато нещо излишно.

 

Относно пача, най-накрая се оправих. Оттук оттук можете да го свалите. Четете опътването.

Има опасност след като един път сте пуснали версия 1.1 после да не можете да заредите с 1.0. Ако ще го правите си запазате едно копие от сейва.

Link to comment
Share on other sites

С каква кола сте на Whellie competition, че я докарах то там да си купувам такава, че досега съм Dominate-вал без да карам на whellie? Чудя се за Чараджър...

 

На другите хави съм с GT500 drag, Impreza на състезание, Pagani Zonda на Speed race и GTO на дрифт ;)

Link to comment
Share on other sites

Ай Кажи ми кат видиш как колата ти става на пУХ и ПРАХ дали ще се засилиш с 300 в стена ? или стълб ? аз не бих...не знам за теб :P

че аз и без да го виждам не бих го направил :D :woot

Link to comment
Share on other sites

Това нфс май го забравих , уж щях да го превъртам.

Та... Значи и аз като почнах нфс-тата , Бог съм с 300 в града , пич съм , важен съм и т.н. Така 2 години по-късно:

1. Научих се да използвам спирачката (голям напредък)

2.Един ден на картинг пистата с 40 км/ч , пластмасоватуба с бензин мужду краката ти :D

 

С времето човек осъзнава доста неща.

Ако искате д аслезете на земята - на картинг пистата, газ и вече си в реалноста.

Искате да намалите катастрофите и да карате - в скута на някой родител с коланчето и до 20 км/ч.

 

При мене - на седялката сам и газ , газ на полигона ... :bgrin:

 

Истината е че ако се почне с този сорт игри от малки (като мене) , очаквайте голфаджий , дрифтъри на лед.

ПС: Четох в един форум - Аре да дрифтираме , заледено е и е по-лесно :blink: :wir

ПС2: Членовете на клуба 4 ФПС споделят ли за тия пачове ? ;) B)

Link to comment
Share on other sites

Бонусчето за безплатна кола пада ли се въобще след победа или доминейшън или може да се вземе само след състезание с някой кинг?

 

На драговете със Скайлайна вече не става, типовете ме издухват с по 1 секунда...искам ЗОНДА! :)

То може и с преиграване на състезания да си набавя нужните пари, за да я купя, ама не ми се занимава, искам гратис :P

Link to comment
Share on other sites

Не знам за вас, но това е може би единственния NFS който не ми хареса. Нещо не ме грабва :huh: Язък, че зглобих нова щайга май ще си играя Unreal Turnament 3 2007 :punk

Link to comment
Share on other sites

Ами ся като се замисля май това наистина е единствената НФС,която не ми беше интересна докато я превъртя.Някъде при босовете вече ми затъпя и я играех само да видя кво ще стане като бия оня жълтура...И кво стана-нищо...Съкс. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Бонусчето за безплатна кола пада ли се въобще след победа или доминейшън или може да се вземе само след състезание с някой кинг?

 

На драговете със Скайлайна вече не става, типовете ме издухват с по 1 секунда...искам ЗОНДА! :)

То може и с преиграване на състезания да си набавя нужните пари, за да я купя, ама не ми се занимава, искам гратис :P

Със Субару Импреса от началото до края минах всичко. С тази кола правя под 8 секунди на кратката дистанция. Със Зондата прява под 6.50, но реално никой от комповете не прави под 9 дори на драговете за да изместиш Рио. Отделно Зондата ми вдига предница и ме дразни... докато импресата не го прави. От ефтинджос колите 350Z прави под 7.8 на драг ако умееш да държиш (wheelie car).

Link to comment
Share on other sites

И Импреза имам, с 4 левъл ъпгрейд, 1000 + конски сили - нямам никакъв шанс да падна под 8. А компютрите спокойно праскат ~ 7,5 ...

Тунинговал ли си я? Aз мойта не съм я барал. Да не би оттам да идва тази разлика? Което зависи от мен, го правя - само perfect shifts, max grip. На втория рейс дей от колонката на драг краля не мога и трети да стана. И се дразня :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...