Jump to content
BulForum.com

Need for Speed Pro Street


Corp

Recommended Posts

И Импреза имам, с 4 левъл ъпгрейд, 1000 + конски сили - нямам никакъв шанс да падна под 8. А компютрите спокойно праскат ~ 7,5 ...

Тунинговал ли си я? Aз мойта не съм я барал. Да не би оттам да идва тази разлика? Което зависи от мен, го правя - само perfect shifts, max grip. На втория рейс дей от колонката на драг краля не мога и трети да стана. И се дразня :)

Естествено, че съм я тунинговал... аз нямам кола, която да не съм барнал. Те иначе са дървета. С тунинг правя следните неща - свалям от ускорението за 0 до 100, увличавам максималната скорост, променям дължината на скоростите и мощността на нитрото. Специално Импресата ми е за дълги драгове, но на къс пак пердаши под 8 ако хвана всички шифтове перфект. Иначе тез отделните крале аз ги прескочих... в смисъл играта директно ме хвърли на Рио, понеже до един момент всикчите ми състезания доминейтед... и аз взех, че го изпердаших. Та освен за драг краля там пичовете да са по-назоблени. Аз и без това на драга се кефя най-много като състезание... ся ще го подпукам и него. Най ме дразнят разни спийд състезания... толкова нерви в тея канъони... умряла работа. Ама аз съм си такъв, докато не видя доминейтед за мен състезанието не е свършило. Иначе Рио е пълен леймър... с мурсиелагото го направих на нищо в гриповете, а на дрифтовете с една супра му чупих кокълчетата.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 750
  • Created
  • Last Reply
И Импреза имам, с 4 левъл ъпгрейд, 1000 + конски сили - нямам никакъв шанс да падна под 8. А компютрите спокойно праскат ~ 7,5 ...

Тунинговал ли си я? Aз мойта не съм я барал. Да не би оттам да идва тази разлика? Което зависи от мен, го правя - само perfect shifts, max grip. На втория рейс дей от колонката на драг краля не мога и трети да стана. И се дразня :)

 

 

 

Вземи супра или зонда

Link to comment
Share on other sites

Мдам, предположих, че ще има нещо за барване. Никога не ме е бивало в тунинговането, на всяко НФС съм карал с дефолт настройки на колите. Явно сега ще се наложи да "легна под возилото" :) Когато се прибера в Пловдив, ще пробвам и ще докладвам :) 10х за инструкциите, basten!

Link to comment
Share on other sites

За нищо... иначе пробвах драг кинг-а е няква мацка, която е абсолютен аматьор. Има един пич в състезанията докато караш към нея... Джош Масон или нещо такова... тоя пич дава зор и кара близо до 8.10 за кратката дистанция - аз обаче го бутам с 8.00 или както ми са рекордите 7.9* (това за импресата), а на дълго няма шанс щото аз карам под 12.5 а пича едвам ходи до 12 секунда.

Със Зондата няма тръпка... като вкараш време под 6.5 онези даже в огледалото не ти се виждат... а на дългата дистанция под 10 сек. И едно че вдига предница, 2ро много се нерва как е заключена на 250 мили в час и как утихва двигателя като ги стигне... много тъпа хава. Как може колата да не реве на тея скорости. А колко състезания изкарах докато събера пара да си я купя... много повече се радвам на ламборджините дето ми е за грип. А за уили просто 350Z съм го признал... не съм пробвал с много коли да правя уили, но и не мисля, че ще успея с друга да докарам 900 точки.

Link to comment
Share on other sites

станах драг кинг с:

 

drag - GT500 - 6.85 (1/4) / 11.00 (1/2)

drag wheelie - Charager - 850 ft

 

на SpeedRace нямам нерви да държа Пагани Зондата в правия път с 300.

Link to comment
Share on other sites

Както казаха и някой други колеги това ми е първото НФС където ми е адски тъпо да го играя.Правя не повече от 2 рейсдея и ми писва тотално................Няма никаква интрига,още по-тъпо е че немога да си избирам състезанията.Свикал съм от преди да играя определен тип после да мина на друг като събера пари.Сега неща да карам дрифтовете ама това на сила ме кара иначе няма доминейтид.......Отврат от всякъде.......

Link to comment
Share on other sites

Малко off, за да не отварям нова тема. Значи лятото бях попаднал на един доста доволен сайт за NFS дивотии. Имаше за почети всичко - винили, допълнителни коли, showroom и т.н. Ползвах го главно за идеи за бои и лепенки за MW. Сега ми трябва за същото за U обаче не мога да го открия. Те са толкова много такива, че може да те заболи главата. Беше на жълт фон (нещо като цвета в менюто на MW), ако не се лъжа, всичко си беше разделено по-класове. Showroom-а по коли, модели. В горния десен ъгъл, ако не се лъжа излизаха новите коли, които излизат, игрите бяха наредени от дясно спред това коя е по-нова, най-нова и така . Чудя се да не е NFSCars.net, но вида му е доста по различен и има доста по-малко неща от този, който ползвах лятото. Да неби пък да са му обновили вида?! ИНаче сайта е известен не е някой забутен, на английски беше. Ако има някой, който се сеща за нещо подобно да каже, че тука 2 часа тъса по Google и къде ли не, но не мога да го намеря. Благодаря предварително!

Link to comment
Share on other sites

Мен не ме кефи изобщо!Трябват доста корекции по играта.Очаквах нещо по-добро от EA Games.

Link to comment
Share on other sites

И в крайнсметка след като поиграх определно време на играта мога да кажа че хубави неща в играта ноо не ми хареса много много о доста бързо ми стана безинтересна и затова още някаде на 20 % я изтрих

Link to comment
Share on other sites

Малко off, за да не отварям нова тема. Значи лятото бях попаднал на един доста доволен сайт за NFS дивотии. Имаше за почети всичко - винили, допълнителни коли, showroom и т.н. Ползвах го главно за идеи за бои и лепенки за MW. Сега ми трябва за същото за U обаче не мога да го открия. Те са толкова много такива, че може да те заболи главата. Беше на жълт фон (нещо като цвета в менюто на MW), ако не се лъжа, всичко си беше разделено по-класове. Showroom-а по коли, модели. В горния десен ъгъл, ако не се лъжа излизаха новите коли, които излизат, игрите бяха наредени от дясно спред това коя е по-нова, най-нова и така . Чудя се да не е NFSCars.net, но вида му е доста по различен и има доста по-малко неща от този, който ползвах лятото. Да неби пък да са му обновили вида?! ИНаче сайта е известен не е някой забутен, на английски беше. Ако има някой, който се сеща за нещо подобно да каже, че тука 2 часа тъса по Google и къде ли не, но не мога да го намеря. Благодаря предварително!

http://www.nfsunlimited.net/ :huh:

Link to comment
Share on other sites

Most Wanted, Carbon или Pro Street?!

 

Коя част ми препоръчвате да изтегля? Не съм играл NFS много отдавна. Oт по-горе изброените имам съвсем малки впечатления, и то само от Most Wanted.

Link to comment
Share on other sites

ОО аз категорично бих те посъветвал да изтеглиш Most Wanted-лично за мен наи-добрата от последните 3 части като има доста гляма преднина пред останалите две

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Хеи , здравейте!

Имам малък проблем с играта .. играя е на лаптоп с Виста .. покривам изискванията!

Пускам играта работи и като дам на състезание или Кариер ми дава ,че зарежда и изведнъж ме изхвърля и ми пише , че има проблем с nfs.exe играта е краканата :( не знам защо не работи ако трябват драйвери някой да ми даде линк моля .. Благодаря!

Link to comment
Share on other sites

Хеи , здравейте!

Имам малък проблем с играта .. играя е на лаптоп с Виста .. покривам изискванията!

Пускам играта работи и като дам на състезание или Кариер ми дава ,че зарежда и изведнъж ме изхвърля и ми пише , че има проблем с nfs.exe играта е краканата :( не знам защо не работи ако трябват драйвери някой да ми даде линк моля .. Благодаря!

Направи всички настройки на графиката на min или off и кажи дали пак те изхвърля. И каква ти е видео картата за да знаем какви драйвъри да ти дадем?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

След преинсталиране на Win получавам това съобщение когато се опитвам да стартирам v1.1 (преди реинстала си вървеше). Преинсталирвам, v1.0 върви, ъпдеивам, пак не ще.

Опитах DirectX, драйвъри, кодеци, кракове, преинсталиране (и на Win още веднъж) - нищо не помага.

Някакви идеи?

 

edit: Случайно стигнах до отговора на въпроса си. Ето това оправя проблема.

Неразгадана остава загадката как съм я играл преди. Да предположим, че съм имал инсталиано нещо такова, тогава още по-интересно е как така ми иска нещо такова, а в диска на играта го няма.

Link to comment
Share on other sites

Аз не забелязах нови коли - той е за игра в LAN- иначе някой може ли да ми каже защо каквото и да правя с настройките на играта винаги ми е на 30 кадъра в сек. И на 1280ь1024 и на 800х600 - все е тая

уж vsync прави тая работа ама и да е включен и да е изключен все тая

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Само на мен ли ми се струва,че тая игра е адската олигофрения?Изиграх точно 2 писти и ми си се стори много зле.А и менюто е един ташак....

Спокойно мога да кажа,че това е най-тъпия NFS. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

але ти луд ли си къф си как може да бързаш да критикуваш така ?!?!? ТВА СПОКОЙНО МОГА ДА КАЖА ЧЕ НЕ Е НАЙ ТЪПИЯ НФС .... ся като излезе тоя ъндерковър ще го измести по тъпотия и ще стане нещо от рода

1.NFS Undercover

2.NFS ProStreet

3.NFS Most Wanted- беше ми интересно първите 30 мин някаде

Link to comment
Share on other sites

але ти луд ли си къф си как може да бързаш да критикуваш така ?!?!? ТВА СПОКОЙНО МОГА ДА КАЖА ЧЕ НЕ Е НАЙ ТЪПИЯ НФС .... ся като излезе тоя ъндерковър ще го измести по тъпотия и ще стане нещо от рода

1.NFS Undercover

2.NFS ProStreet

3.NFS Most Wanted- беше ми интересно първите 30 мин някаде

але луд съм... :D

За момента си е най-тъпия :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...