Jump to content
BulForum.com

Търсят се момичета за компания на нова година.


Recommended Posts

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

А готово...

По принцип - за да си в позиция на определящ изискванията трябва да има наплив - нещо, което не забелязвам... Ама иначе успех!

Link to comment
Share on other sites

Забавна тема. Но да не забравяме, че на Коледа стават чудеса. :D

И за да не изпусна ептен коледния дух, да зема да се наредя и аз на опашката.

Весели и палави момчета си търсят дружки за компания. Ще празнуваме в заведение, така че е желателно да си носите и пари за кувертите. Ако слушкате, може да ви дадем да допиете марковия алкохол (ако е останал :laughing: ). За бройката няма значение. Колкото повече, толкова по-добре. Възможно е да не се стигне до секс, защото накрая ще сме пияни като талпи, пък и извън заведението ще е студено, но ако сте много настоятелни все ще намерим изход от ситуацията. Не сме свикнали да отказваме. ;) Желателно е да сте млади и красиви, за да има на какво да се радваме и да се пофукаме и да сте слаби, за да не си крием мезетата постоянно. Някак си омръзва накрая. :tongue

Link to comment
Share on other sites

:lol: не ,не мога,от бая време не e имало такъв смях тука :D брао момчета-keep up d good work :lol:

и по темата :lol: аз ша дойда уа,кажете адреса,имам още една приятелка дето ша я навия,и после ша дойда и ша ви обада колко хубаво сме си изкарали,и никой не ни е натискал за никви плътски истории :bgrin: :lol: сакън човек да не иска просто едно рамо,веднага и вие секс било,я по-полека :bgrin:

 

Aми тогава аз да ви поканя с твоята приятелка да дойдете да си празнуваме нова година заедно в задушевна обстановка. :)

Link to comment
Share on other sites

Аз ли съм единствената, която мисли, че цялата тема е грозна гледка?

 

Момчета, нищо против инициативата ви да си търсите компания, но просто ми стана интересно за ситуацията - четири + четири непознати вие ли ще забавлявате момичетата или те вас? Втория вариант май отпадна, така че си помислете каква програма да подготвите на желаещите девойки :)

 

 

Чисто приятелски съвет: останете си четиримката, пийнете си по мъжки, а след това се разцепете в някой бар:P

Link to comment
Share on other sites

Стига се дърви бе Старче,Коледа е! :) :) :) !!!

Искаш ли да се видим и да видиш колко съм стар ве келеш, обещавам ти че пипна ли та и теб ще тъ ибъ педал смачкан разбра ли

ОФ: @PROSTAKA ти верно си бил ебаси простака . Айде да не казвам селска пръчка да не се обидиш на пръчка!!! Човека ти казва на майтап нещо с което изобщо не те засяга по никакъв начин за разлика от твоите 2 поста с които запълваш ефира с кенефното си творчество!!! /ОФ

 

BTW пича явно е позакъсал щом почна да ги търси мадамите по форумите :ghost ,но му пожелавам успех в начинанието и весело прекарване на новата година независимо от това каква тайфа ще съберат :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...