Jump to content
BulForum.com

Търсят се момичета за компания на нова година.


Recommended Posts

нали става въпрос за пайнера на главната?

 

Ц, за Халите, и по точно за магазина който се пада в ляво от входа (турската бижутерия е в дясно) русата мацка е в ляво ;) Кълве на 50 дойче марки и не си хулиган :woot

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply
нещо май се бъркаш.управителя в пайнера ми е съученик.отначало бачкаше с 2 мадами-нищо особено,нормални,едната малко по дъртичка.ся бачка с жена си.

 

нали става въпрос за пайнера на главната?

не за пайнера до халите ако още е магазин за музика де понеже не съм ходил доста време в халите

 

Не, май е за магазинчето в халите, което е отляво на входа. Има там едно барби (абсолютно буквално). Та май за нея.

 

Едит:добре де :) същото...

 

даам.... момичето е нарисувано ...... ;)

аз за тая се сетих :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Не мога да се сдържа да не постна някои от личните съобщения които получих от човека пуснал темата:

 

Той: Не бързай за страшния съд, той сам ще дойде при теб.

Тръгваме, слез пред вас.

АЗ: Умрях от студ да чакам то тоз вашия адрес го няма на картата пък и име нещо няма.

Той: Аве страхливец, защо не слезна ве. Умрял от студ никой не дойде да се разбрем. Ама да знаеш, че ще те открием! Ще прекараш нова година в болницата!!!

Колко души са ме пребивали убивали по тия чатове форуми направо не е истина :)

 

ЕДИТ: всъщност бях там и едно приятелче ти е комшия (ако наистина живееш на тоя адрес) и не знае да живее въобще някой там на твоята възраст на долния етаж живее един Ицо когото познавам но теб не та знам така че дай име.

 

P.S. - аз пиша че идвам сам ти искаш да ми идваш с още хора явно си много надъхан като има някой с теб а сам не можеш да се оправиш.

Link to comment
Share on other sites

c c c... abe vie ste se iz4atkali totalno na4i... brato4ka, ako naistina ste stignali dotam da puskate obqvi nqkoi da vi doide na kuponite... anyway, good luck, moje puk i da ti izleze kusmeta, ne znam, hora vsqkakvi :)

Link to comment
Share on other sites

ThE_UfO чатна първи коя е мацката :D Ама 50 марки са много,за 50 марки има такива барбита,дето такива волни програми правят,че свят да ти се завие.Ся да няма опашка пред магазина :P

 

Аве,Гудо,твойта не е работа,ся форумните батки ше те търсят,пред вас може да почернее от Же-класи :ph34r: ,бягай докато е време

Link to comment
Share on other sites

и между другото само за негърките не разбрах какво имате против......

ако някой има позната негърка подчертавам негърка не циганка нека да ме запознае с нея а ако се стигне до нещо по сериозно да знае че ми е збъднал 1 от детските мечти :zzz

И на мен ми се шиба нещо черничко, напоследък да ти кажа.Бил съм с японка само ;)

Link to comment
Share on other sites

И на мен ми се шиба нещо черничко, напоследък да ти кажа.Бил съм с японка само ;)

стига ве :woot

къде я намери тая японка :blink:

аз пък съм бил с рускиня и ункаинка и нищо не лепнах :lol:

 

браво :punk

качество на ниска цена,какво по добро :lol: :punk

Link to comment
Share on other sites

Колко ли страници с офтопик още ще се пръкнат до довечера?!? :lol: :lol:

Темата на годината! :punk

давах линка на познати,които знам че не влизат за да се развеселят малко

 

искам да предложа темата да се пинне ли там кво се вика за да не потъне в забрава :D

Link to comment
Share on other sites

Колко ли страници с офтопик още ще се пръкнат до довечера?!? :lol: :lol:

:punk

Ти кво забележки ли ни правиш :tongue ,ми колкото си искаме толкова :pirate

Теб кат та гледам всичките ти постове са офтопик и повечето от тях са "да съгласен съм" , "и аз мисля така".

Ти самия си се превърнал в офтопик mhihi.gif

Link to comment
Share on other sites

дайте ги майките насам!

ама ша можеш ли да им издържиш на темпото и на желанията :woot

че преди 2 години една 33годишна ми даде много зор :tongue

Link to comment
Share on other sites

Ти кво забележки ли ни правиш :tongue ,ми колкото си искаме толкова :pirate

Теб кат та гледам всичките ти постове са офтопик и повечето от тях са "да съгласен съм" , "и аз мисля така".

Ти самия си се превърнал в офтопик mhihi.gif

Стига се дърви бе Старче,Коледа е! :) :) :) !!!

 

Edit:Отивай на село! :) Нямам намерение да споря! :) Весели празници на всички! :)

Link to comment
Share on other sites

Стига се дърви бе Старче,Коледа е! :) :) :) !!!

Искаш ли да се видим и да видиш колко съм стар ве келеш, обещавам ти че пипна ли та и теб ще тъ ибъ педал смачкан разбра ли

Link to comment
Share on other sites

Aхихихи! Много забавно, ей! Дано да не я заключат скоро темата! Може да излезе нещо свежо от нея!

 

Та! Относно женската компания - сещам се за едни момичета, но за Нова година сигурно ще искат по 500лв всяка. Има и друг вариант, но може и да ти хареса. Имам 3-4 приятеля, дето със удоволствие ще дойдат да празнуват с вас и ще ви правят компания, а и не само. Както каза 20-22годишни млади ярета сте, ше ви се зарадват много дори и да сте грознички. Ша се хванете за палците леко, но има си цака/казват/ - да се отпуснеш и да се наслаждаваш! Ако се опъвате лошо - че ви бият първо!

 

А сега да ти кажа какво не ми хареса в темата. Разни срещи със закани за юмручни разправи! Бива ли такива работи? Пускаш малоумна тема и после плашиш с побои. Ако искаш да ти кажа къде да дойдеш с твоите приятели мутрите да си изразходите негативната енергия. Дишай спокойно си направете едно коч парти с твойте приятели.

Link to comment
Share on other sites

harmonika,тва с палците беше добро. :D а темата е трепач,добре че няма модератори,че всички ше го отнесем и тряя да ходим да ги бием...да има кой да прави компания на Гудо,нали батките разправят,че на НГ ше е в болница.Дано и мен не ме налазят,че тряя си давам телефона,за да ми гукат :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

... добре че няма модератори,че всички ше го отнесем и тряя да ходим да ги бием...

 

А няма?

 

 

8 User(s) are reading this topic (1 Guests and 1 Anonymous Users)

6 Members: w00x, KILLERINCHO, NEFARIOUS, Salida, Moon Light, sasho_1989

 

самоче KILLERINCHO като го знам, ще видите зор :D

Link to comment
Share on other sites

какво ли ще стане ако някой познат на автора,с който не са се виждали дълго време и му знае прякора тук,попадне на тази тема :woot

п.с.:бахти защо ме забавлява нещастието на хората

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...