Jump to content
BulForum.com

Търсят се момичета за компания на нова година.


Recommended Posts

А иначе с това изказване показваш че си човек без ангажименти и си много задръстен. Селския манталитет не може да се изкорени от характера ти :bgrin:

Виж въпроса не е да пишем глупости, а да вършим работа. Всеки може да пише глупости ;)

Много ще сме ти благодарни ако престанеш да трупаш "компетентни" постове.

Имам една теория: "Не спори с глупак, първо ще те свали на нивото си, после ще те победи".

 

Благодаря ти, че повече няма да пишеш по темата.

 

От Ръководството.

Значи съм селянин ... готино ...сигурно слушам чалга ... яко ... нямал съм ангажименти ...ясно сега вече ме и познаваш ... а ти ... хмм бил си много умен браво ... мъдър още по-хубаво ... говориш в множествено число за себе си ... ясно значи си болен ...

Аз съм тъп и упорит и ще пиша по темата докато не ми омръзне или на някой админ/модер не им писне.

 

А да и от ръководството на "ipd" надявай се да не те срещна някъде ... аз те помолих да кажеш къде живееш и да се разберем обаче предпочиташ да пишеш и да си седиш пред компютъра значи си мишка е тогава обясни коя жена ще иска да е с теб льольо!

 

 

ПС : аман от смешници в тоз форум от 2 години не се бях джафкал с никой много се радвам че се случи дори и да си отнеса наказанието няма значение!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply
Значи съм селянин ... готино ...сигурно слушам чалга ... яко ... нямал съм ангажименти ...ясно сега вече ме и познаваш ... а ти ... хмм бил си много умен браво ... мъдър още по-хубаво ... говориш в множествено число за себе си ... ясно значи си болен ...

Аз съм тъп и упорит и ще пиша по темата докато не ми омръзне или на някой админ/модер не им писне.

 

А да и от ръководството на "ipd" надявай се да не те срещна някъде ... аз те помолих да кажеш къде живееш и да се разберем обаче предпочиташ да пишеш и да си седиш пред компютъра значи си мишка е тогава обясни коя жена ще иска да е с теб льольо!

И да си правиш труда да пишеш, аз прескачам мненията ти.

Link to comment
Share on other sites

Темата куца единствено от към едно. И това са мадами(няма ги). Гудо, колега ти кво ще кажеш :)

Абсолютно на едно мнение сме ... в този форум има максимум 25 моми от които повечето или са 14 годишни или са омъжени а другите нямат мерак да се занимават с кавали кат нас ;)

Link to comment
Share on other sites

Да се изкажа и аз... като едно видно момиче. Проблема е, че искате само момичета, едва ли са много тези, които биха се навили (и те едва ли посещават този форум). Ако викнете компания момчета + момичета може и да стане. Ама вие не искате така, нали ;) ? Затова няма да имате успех. Иначе готина идея.

 

Edit: noodlex моля.

Link to comment
Share on other sites

Salida

Благодаря ти за изказването и за подкрепата. Найстина е хубаво, че има момичета който мислят като теб и не смятат приятното искарване задължително, че трябва да е съпроводено със секс.

 

ЕДИТ: Не случайно искаме момичетата да са компания, човек е по-силен и по-общителен.

Link to comment
Share on other sites

Ти явно не ходиш по барове, защото попринцип там момичетата са за 1 вечер... но явно ти не можеш да асимилираш това което съм написал в по горния си пост (дейба ставаш за даскала - тъп и упорит си) аз търся момичета за компания... Как смяташ се задържа момиче от нощен бар за 2 вечери?

 

Е тва е репликата. Нямам какво да кажа за темата ти като цяло, защото не виждам нищо чак толкова проблемно, но тази необмислена реплика ме закова.

Link to comment
Share on other sites

A az pak se 4udia kade sa moderatorite . Temata se prevarna v spor oste ot samoto na4alo i triabvashe da bade zatvorena. No az si gi znam tiah te vinagi se barkat i zatvariat kade kade po smisleni temi i davat warn za super gluposti.

Kolkoto po temata ne mi izglejda 4e "noodlex" tarsi momi4eta prosto ei taka za kompania i za da si govori s tiah.

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно на едно мнение сме ... в този форум има максимум 25 моми от които повечето или са 14 годишни или са омъжени а другите нямат мерак да се занимават с кавали кат нас ;)

 

А бе зависи и от кавала :)

Link to comment
Share on other sites

Salida

Благодаря ти за изказването и за подкрепата. Найстина е хубаво, че има момичета който мислят като теб и не смятат приятното искарване задължително, че трябва да е съпроводено със секс.

 

ЕДИТ: Не случайно искаме момичетата да са компания, човек е по-силен и по-общителен.

То идеята ти като цяло.. винаги е била във фантазиите ми.. в смисъл аз винаги съм бил искал именно така директно да стават нещата.

 

Уви сега изразявам злоба.. породена най вероятно от факта че аз не съм бил достатъчно смел за да задам върпоса първи, но както и да е..

 

Злобея също заради неправдата.. в смисъл.. предполагам че на тебе ти е ясно че каузата ти е обречена, но все пак изразяваш своя бунт по този начин. Не е правилно всички автоматично да си мислят че идеята ти се с користна цел.. дори тя да е именно такава, това не означава автоматично че не сме длъжни да я имаме в предвид.

 

А именно, тя може да бъде искрена. Съвсем чиста, така както бих искал да можем без никакви задни мисли, да бъдем полезни, ние хората един на друг.

 

Защо в една реклама на сериал се казва "където има секс, там има и лъжи"...

 

Смятам че ако тялото е задоволено откъм тези чисто човешки желания.. или нужди ако щете, тогава съзнанието ни ще може на много по високо ниво да отправя интригите си ;) светът нямаше да бъде в последствие скучен и перфектен..

 

:)

 

Успехи! Пък то взело че станало... тогава останалите ще се изядат от яд ;)

Link to comment
Share on other sites

Totally not inviting random strange girls to get raped. Like... totally!
Ама разбира се...как можа въобще някой да си го помисли не ми е ясно XD
Забравих да отбележа - без роми/негри моля.
Айде продължавай, да ни убеждаваш, как цяла вечер само ще си говорите :D Ако ще редите пъзели какво значение има с каква етническа принадлежност са само не ми е ясно :D
Ти явно не ходиш по барове, защото по принцип там момичетата са за 1 вечер... но явно ти не можеш да асимилираш това което съм написал в по горния си пост (дейба ставаш за даскала - тъп и упорит си) аз търся момичета за компания... Как смяташ се задържа момиче от нощен бар за 2 вечери?

Като се справиш достатъчно качествено във всяко едно отношение и можеш да свържеш поне 2 смислени изречения без да говориш за коли, фитнес или GSM-и :P

 

Иначе моля те, обясни - каква е идеята? Ще дойдат въпросните момичета, ще хапнете, ще пийнете и после всеки по живо-по здраво? Нито за момент няма да ти мине през главата да ги сваляш? Нито за момент няма да ти се прииска да правиш секс с тях (в случай, че изглеждат добре). Ще си говорите за това колко хубави са били кренвиршите едно време? Ако отговора ти е да, то ти си гей приятелю. Може би неосъзнат такъв, но да - ти си гей. В който случай, не мога да ти дам никакъв друг съвет освен - момичета не ви трябват, ще си прекарате достатъчно добре с приятелите ти.

Link to comment
Share on other sites

afx, какво направи с последния пост бе! o_O

Евала за всичко в него де, просто съм леко шашнат.

 

А за темата... Ох, темата...

Ако приемем, че нямаш изначално планове да правиш секс с *напълно непознатите момичета*, които каниш, тогава приемаме, че просто си прекарваш добре с тях и имате за какво да си говорите, като приятели примерно. Но човек не знае как си прекарва с тях защото са *напълно непознати*. Сексът вече теоретично го изключихме, презумпцията за добра и весела компания (която например може да се постигне с момичета-приятели, които познаваш от известно време, но нямаш връзка с тях) също отпадна, остава само едно - HUGE CREEPY STALKER! :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

уникално :lol: :punk просто нямам думи,не съм се забавлявал така пред компа от доста време :lol: евала на автора и на желанието жалко само че нещата не могат да станат по тоя начин...бахти до къде зема да изпадат пичовете за да боднат нещо :lol: то всъщност до скоро и аз бях така ама задуха вятъра на промяната :tongue

 

айде успех с търсенето.може да пробвате да поизлезете малко по кафетата и да ги питате направо момите ша го дават ли барабанчето или няма да го дават :lol:

Link to comment
Share on other sites

Нееее,благодаря за темата :D Няма такъв смях.Да си прекарали добре-вие да не сте шайка злобни информатици от ФМИ на ПУ?4-5 младежа били и търсели още толкова девойки-кво си кривиш душата бе,лек?Кажи,че искате да шибате някви мръхли.Или вие сте от онея интелектуални пичове,които на Нова година ще четат поезия и ще пият червено вино?Хахаха,глей ся,аз ако бях жена...нямаше даже да се сетя,че съществувате.Аре,спирам да се подигравам,щото ми писна.Ама ако сте на зор-в халите има една руса девойка/продавачка в магазинче,нема начин да я пропуснете/,която с два три лафа ще я накарате да дойде,а може и някви приятелки да доведе.Айде,приятно литературно четене на 31-ви и да ме споменете с добро

 

 

 

 

Понеже Aquila се позасегна-има и добри информатици във ФМИ на ПУ

Link to comment
Share on other sites

...

Да си прекарали добре-вие да не сте шайка злобни информатици от ФМИ на ПУ?

...

ехехей я без такива :angry1
Link to comment
Share on other sites

За едно нещо @afx е много прав тук.Ние от 2 години с 300 зора домъкнахме 2 3 момичета на среща на форума където наистина сме на няква кръчма и има само единствено говорене на простотии а сега 5 6 моми ще изникнат от форума и с радост ще се затърчат към някакъв апартамент при 5 загоряли коча :lol: Пък и както казах ако търсихте приятна компания защо са ви жени? Вие си е имате приятели сте ще си бъбрите глупости и т.н. простотии....Щом искате женско целта хайде да не е креватни схватки ама поне значи търсите свалки.

Link to comment
Share on other sites

За едно нещо @afx е много прав тук.Ние от 2 години с 300 зора домъкнахме 2 3 момичета на среща на форума където наистина сме на няква кръчма и има само единствено говорене на простотии
В случая проблема е във вас. Отдавна познавам по-ценните съфорумки и то не 2-3 :P :)
Link to comment
Share on other sites

аз предлагам да направим 1 фонд и да съберем некой лев и да им поръчаме няколко момичета за компания поне за няколко часа (за колкото стигнат парите) поне няма да има убеждаване , ама аз тва , ама аз такова ем ще си изкарате весело ем без да се влюбвате (БЕЗ ДА СЕ ВЛЮБВАТЕ ;) )

предлагам аз да събирам парите пращайте ми ПМ-и къде да дойда да взимам даренията :D :D :) :P

 

 

и между другото само за негърките не разбрах какво имате против......

ако някой има позната негърка подчертавам негърка не циганка нека да ме запознае с нея а ако се стигне до нещо по сериозно да знае че ми е збъднал 1 от детските мечти :zzz

Link to comment
Share on other sites

аз предлагам да направим 1 фонд и да съберем некой лев и да им поръчаме няколко момичета за компания поне за няколко часа (за колкото стигнат парите) поне няма да има убеждаване , ама аз тва , ама аз такова ем ще си изкарате весело ем без да се влюбвате (БЕЗ ДА СЕ ВЛЮБВАТЕ ;) )

предлагам аз да събирам парите пращайте ми ПМ-и къде да дойда да взимам даренията :D :D :) :P

и между другото само за негърките не разбрах какво имате против......

ако някой има позната негърка подчертавам негърка не циганка нека да ме запознае с нея а ако се стигне до нещо по сериозно да знае че ми е збъднал 1 от детските мечти :zzz

За фонда и аз мога да събирам парите стига да не са от порядъка на 0.10лв :pirate минимум влизане 2лв .

zlobil ако намериш такава предай нататък да има още детски сбъднати мечти :)

Link to comment
Share on other sites

В случая проблема е във вас. Отдавна познавам по-ценните съфорумки и то не 2-3 :P :)

 

Еми то като се замислих и аз наистина не са 2 3 съфорумки които познавам и настина са ценни :) А иначе сега някой да не помисли че и аз си търся мома тук за компания.Аз жена си имам ;)

Link to comment
Share on other sites

Ама ако сте на зор-в халите има една руса девойка/продавачка в магазинче,нема начин да я пропуснете/,която с два три лафа ще я накарате да дойде,а може и някви приятелки да доведе.

 

 

ако това е момичето което работеше в магазина на планета пайнер още сега тръгвам натак ;)

и без тва още не съм получил коледния си подарък

Link to comment
Share on other sites

ако това е момичето което работеше в магазина на планета пайнер още сега тръгвам натак ;)

и без тва още не съм получил коледния си подарък

нещо май се бъркаш.управителя в пайнера ми е съученик.отначало бачкаше с 2 мадами-нищо особено,нормални,едната малко по дъртичка.ся бачка с жена си.

 

нали става въпрос за пайнера на главната?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...