Jump to content
BulForum.com

Във Великобритания забраниха секса с пияна жена


Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Изводът е купете си дрегер и карайте жените да духат първо на него после на вас , ако неискате да бъдете съдени .

Link to comment
Share on other sites

Тва е доста тъпо щото бая курвички ще изкарат кинти като натопят някой...

Link to comment
Share on other sites

Всеки път историята се повтаря - когато вече съм напълно убеден, че всички законодателни глупости, които могат да се измислят и приемат са вече измислени и приети, се появява някой и ме опровергава...

Link to comment
Share on other sites

Хааа... Карамане... пак каква тема! :)

 

Представяте ли си сега, колко връзки няма да бъдат осъществени, колко деца няма да бъдат родени! :lol: Явно англичаните смятат да продължават да импортират пакистанци, за да им оправят демографията!

Link to comment
Share on other sites

А така :bgrin: Е*а им се мамата на англичанките. Сега откъде ще си търсят красиви мъже :D
По черноморието :) Тук можеш да се напиеш като кирка, да те одрусат за всичко, да те излашкат и да си платиш за което :)
Link to comment
Share on other sites

Аз мисля,че трябва да направят и закон,задължаващ мъжете да правят секс с британските си жени само на трезво..

 

Белким тогава се усетат колко грозни жени имат. :D

Link to comment
Share on other sites

Аз мисля,че трябва да направят и закон,задължаващ мъжете да правят секс с британските си жени само на трезво..

 

Белким тогава се усетат колко грозни жени имат. :D

 

 

Пхахахахахахахах :D :D :D

Е тва ме довърши вече ....

 

Абе кат цяло имат няква идея в главите британците ама изпълнението е тоооооолкова зле... (не че мога да предложа нещо по добро ама все пак не ми е тва работата :P ) А колкото до България - да се радваме че още нямаме такъв закон...но не се знае какво ще измислят наще политици... Примерно не можеш да правиш повече от 1 път секс с презерватив на ден - хем си решават софиянци проблема с боклуците малко, хем и демографския баланс ша оправим :D :D

Link to comment
Share on other sites

Знаеш ли, твоя пост ме подтикна да се разровя и да намеря един материал за "странни секс закони". :D

 

 

В някои страни битуват много странни закони относно секса. Така, например, в страните на Близкия Изток е забранено да се убива овцата, с която деецът е имал сексуален контакт. Да се изяде такава овца се счита за “харам” – смъртен грях . Този, който направи това, никога няма да се окаже в рая в компанията на седемдесет девственици.

 

В Ливан, където половината население са християни, на мъжете официално им е позволено да правят секс със животни. Но и тук има важно ограничение: животното трябва да бъде от женски пол, съобщава Pravda.ru. За секс с мъжко животно перверзникът е заплашен от смъртно наказание. А пък в Индонезия под заплаха от съдебно преследване е даже простата и многообична мастурбация.

 

В Бахрейн мъжът гинеколог може да преглежда пациентката си, разглеждайки гениталиите й в огледало.

 

На остров Гуам в Тихи океан, принадлежащ на САЩ, съществуват специалисти-дефлоратори. Такива специалисти лишават от девственост всички желаещи девици срещу определено заплащане, разбира се. Да встъпваш в брак девствена на о-в Гуам е забранено. Дефлоратор-професионалист – това е най-екзотичната професия на света.

 

В Хонконг на жената й е позволено да убие неверния си мъж, но само с голи ръце. Използването на оръжие не е позволено. В същото време обаче любовницата на мъжа може да бъде убита по всякакъв начин.

 

В Колумбия, в град Кали, жените могат да правят секс само с мъжете си. Майката на булката играе ролята на очевидец и е длъжна задължително да присъства в спалнята на младоженците по време на първата брачна нощ.

 

Щатите обаче са истински рекордьори по количество на идиотски секс-закони. В Колорадо, например, е забранено да се целува спяща жена. В Кънектикът мъжете не могат да целуват жените си в неделя. Във Флорида официално е разрешена само мисионерската поза и е забранено да се целуват женските гърди по време на акта. В Масачусетс на жените им е забраено да бъдат отгоре. В Минесота е строго-престрого забранен сексът с птици.

 

 

:D :D :D :D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

На остров Гуам в Тихи океан, принадлежащ на САЩ, съществуват специалисти-дефлоратори. Такива специалисти лишават от девственост всички желаещи девици срещу определено заплащане, разбира се. Да встъпваш в брак девствена на о-в Гуам е забранено. Дефлоратор-професионалист – това е най-екзотичната професия на света.

Е как да не ходиш на тая работа с огромен кеф! :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

edin moi poznat koito raboti ohrana v nqkav klub tam mi razpravq 4e angli4ankite se napivali kato praseta i gi iznasqli navan edva li ne vla4eiki :bgrin: neznam kolko e vqrno tova!

Аз имам приятел в Дъблин, който работи барман в няква дискотека. Той ми е разправял абсолютно същото. Сигурно е вярно. От горе на това вика, че всяка вечер по улиците имало много хора, които правели секс...

Link to comment
Share on other sites

Аз имам приятел в Дъблин, който работи барман в няква дискотека. Той ми е разправял абсолютно същото. Сигурно е вярно. От горе на това вика, че всяка вечер по улиците имало много хора, които правели секс...

Се ено си в Перущица :lol: .Иначе закона яко съкс.Като си на почивка ако не прайш секс с пияна жена с кой друг :lol: (ако не си с гадже де :D )

Link to comment
Share on other sites

Следващата стъпка е да забранят секса :)

 

Да доуточня, да забранят секса между мъж и жена ;)

Link to comment
Share on other sites

Да доуточня, да забранят секса между мъж и жена ;)

Горките домашни любимци! :cry :laughing:

Link to comment
Share on other sites

На остров Гуам в Тихи океан, принадлежащ на САЩ, съществуват специалисти-дефлоратори. Такива специалисти лишават от девственост всички желаещи девици срещу определено заплащане, разбира се. Да встъпваш в брак девствена на о-в Гуам е забранено. Дефлоратор-професионалист – това е най-екзотичната професия на света.
Е как да не ходиш на тая работа с огромен кеф! :laughing: :laughing:

sk8er, сещаш ли се, че хубавите момичета 101 % някой ще ги е отворил преди да се омъжат :devil

Тъй че за дефлораторите остава работата да отварят "крокодили"... :D

Link to comment
Share on other sites

А пък в Индонезия под заплаха от съдебно преследване е даже простата и многообична мастурбация.

fie.gif My precious fie.gif

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...