Jump to content
BulForum.com

Във Великобритания забраниха секса с пияна жена


Recommended Posts

Изданието отбелязва, че британското правителство "иска да покрие дупката в законодателството, заради която хиляди дела за изнасилване не стигат до съда, тъй като жертвите са били пияни".

 

Тази забрана ме кефи. Ако се спазва доста проблеми ще бъдат избегнати. Защо не е така по целия свят! :rulez:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Тия западняци почват да ме ядосват.Вместо да помислят защо се напиват толкова жените им и да работят в/у този проблем,те си измислят някакъв тъп закон ,който им усложнява живота все повече и после защо изпедерастявал светът :hump:

Link to comment
Share on other sites

Тази забрана ме кефи. Ако се спазва доста проблеми ще бъдат избегнати. Защо не е така по целия свят!

Не е ли по-лесно да забранят на жените да пият :) по този начин невинни мъже няма да могат да бъдат обвинявани :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не е ли по-лесно да забранят на жените да пият :) по този начин невинни мъже няма да могат да бъдат обвинявани :lol:

А колко мъже ще останат на сухо??? С какво са го заслужили горките същества, с какво.....?!?

Link to comment
Share on other sites

А колко мъже ще останат на сухо??? С какво са го заслужили горките същества, с какво.....?!?

Радвам се че долови сарказма ми :P

 

afx,вече окончателно се отказа от къвто и да е секс с квито и да е женски :lol:

Е айде от мен да мине.. за тебе ще направя exception :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тази забрана ме кефи. Ако се спазва доста проблеми ще бъдат избегнати. Защо не е така по целия свят! :rulez:

Мда ... що па да се забрани секса до сватбата ??? Мое жените да минават всеки месец на преглед и после неземна глоба и да ги запечатват с нещо друго та да може пак да ходят на проверка дорде не се омъжат ко ша каиш за тва а ? Да ни казвам голяма дума но познавам доста кочове дет са си напраили сифтето по тоз начин и от там са станали "хора" ( как хубаво звучи ;) ).

По-горе имаше ино мнение що там хората остават жените да се напиват ... ми тука що се напиват ?? що и кочовете се напиват ?? щот ни е кеф ... жената винаги мое да каже "ми тогаа бях пияна и той мъ наиба" па ако вземат алкохолна проба тя жа каже че носи много малко била умрена а-у ... и въри доказвай ... аве то прости хора бол е тука в България и козички ебем ми що не лепят един закон за тва да ни ги пецкаме а ? Тез кавали на тоз забутан остров са много изкукуригали според мен ко е станало ... на некой от министри ли там кви са водят все ми е тая са му нашмулили щерката тя съ е оправдала че била пияна хайвана се ядосал повдигнал въпроса пред другите гавази и така решили ко да правят а па те там студено едно друго и сигурно половината са гейове другите са некви феминисти ли там кви са наричаха и ей ти закона ... тука па плащаме за домашната ракия за дъждовната вода .... аве ко да говоря ... ку ми забранът чекията че то не остана и за кво да са живее ...

Link to comment
Share on other sites

Дам, поредната хитра изцепка, с която анлийското правителство да влезе във всеки вестник по света. Не смятате ли, че целта не е само и единствено тази, която излгежда?

Иначе евала, дано прекарат такъв закон и в България, не за друго, ами ще е голяма сеир да гледаш българската изпълнителна власт как следи за спазването му ;)

Link to comment
Share on other sites

Тази забрана ме кефи. Ако се спазва доста проблеми ще бъдат избегнати. Защо не е така по целия свят! :rulez:

 

Най-добре ще е, ако всички момчета се стерилизират още като бебета и им се отстранява половината мозък с това абсолютно всички проблеми на мъжката половина на света ще бъдат решени!

 

 

А колко мъже ще останат на сухо??? С какво са го заслужили горките същества, с какво.....?!?

 

Може би не много по-малко, ако се забрани и на мъжете да пият :D

 

 

 

 

Абе, ако Той кара пиян и Я сгази, той е виновен, пък ако Тя е пияна и я на...хахаха... пак Той е виновен! С което се доказва Нейното древно твърдение, че каквото и да става все Той е виновен!

 

След тази точна и ясна дедукция - става ясно, кой управлява света!

Link to comment
Share on other sites

Абе, ако Той кара пиян и Я сгази, той е виновен, пък ако Тя е пияна и я на...хахаха... пак Той е виновен! С което се доказва Нейното древно твърдение, че каквото и да става все Той е виновен!

 

 

брехххх... лошо, лошо, ми ся ко шъ прайм :cry :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

Няма ли вече статия, която да показва,че тоз велик закон е нарушен? :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

брехххх... лошо, лошо, ми ся ко шъ прайм :cry :cry :cry

 

Каквото са правили мъжете през последните 5 000 години! Ако не знаеш, какво - значи си твърде малък, за да ти го казвам.

 

:P

 

 

 

 

 

Такива глупости явно ги мисля адвокатите, за да могат да си пълнят джобовете, защото и те се роят всеки ден. В крайна сметка, ако някой е пиян и убие някой, сгази някой или направи нещо лошо си е виновен сам и си държи последствията и изведнъж на някой му хрумва да направи пукнатина в общоприетото правило. Може скоро да приемат и закон, че пияните не отговарят, за действията си и да съдят пострадалите от тяхните действия, че са били в допир и ала-бала!

 

 

...стига философстване за днес...

Link to comment
Share on other sites

А какво ще кажат адвокатите ти за казуса "Секс с напушена жена" или "Секс с надрусана жена"? И има ли смекчаващи вината обстоятелства като употреба на алкохол, безпаметност, надрусаност, идиотизъм, олигофренизъм... от извършителя щото не виждам нормален и трезвен мъж да легне да се съвокуплява с някаква пияна патка :sick

Link to comment
Share on other sites

Аз предлагам да се прокара закон, който да забранява на мъжа да прави секс пиян. Е те тогава стават най-големите грешки !! Сигурен съм че ще си намалим проблемите много :)

Link to comment
Share on other sites

Аз предлагам да се прокара закон, който да забранява на мъжа да прави секс пиян. Е те тогава стават най-големите грешки !! Сигурен съм че ще си намалим проблемите много :)

Напълно подкрепям!!! Пияна жена - весело легло, ама пиян мъж.... не е работа това.

Link to comment
Share on other sites

Сънят след секс лекува мъжа

Катерина Тосева

 

 

 

Лек сън след секс е най-доброто лекарство за силния пол, пише в днешния си брой в. „Стандарт". Това твърдят американски учени от университета "Джон Хопкинс".

 

Според тях жените правят фатална грешка, като се възмущават и правят сцени, когато мъжът обърне гръб и заспи. Хората са като животните- и при тях сексът и сънят са тясно свързани, твърдят учените.

 

80% от мъжете се чувстват толкова изтощени след секс, че могат веднага да заспят. Жените обаче са много по-издръжливи и в този случай - след бурни сцени в леглото уморени се чувстват само 46% от дамите.

 

Това са резултатите, получени от учените при допитване, проведено сред 2000 човека.

 

Причината за тази закономерност изследователите откриват във факта, че в организма и на мъжете, и на жените рязко се понижава запасът от гликоген - елемента, който спомага за съхраняването на въглехидратите в организма, и с който се "хранят" мускулите. Без него човек се чувства напълно изтощен и е много по-предразположен към всякакви заболявания. А тъй като мускулната маса при мъжете е по-голяма от тази при нежния пол, те се уморяват повече.

 

Затова, ако не искате болнав любим, оставете го да спи след секс, категорични са учените.

Link to comment
Share on other sites

Аз предлагам да се прокара закон, който да забранява на мъжа да прави секс пиян. Е те тогава стават най-големите грешки !! Сигурен съм че ще си намалим проблемите много :)

:) :D Прав си, закона трябва да пази тези, който не могат да се пазят сами :) За да не става един ден пиян, цял живот срам :)

Link to comment
Share on other sites

Най-правилно е да има Здравно-Морална Комисия и когато искаш да правиш секс, ти и партньорката ти подавате писмена молба, включително клетвена декларация, правно-трудова книжка, медицинско и свидетелство за правоспособност. След като в комисията състояща се то 75 годишни бабички, районния мюфтия и районния поп, разгледа молбата ви, евентуално ви дава разрешение, къде, как и колко време можете да правите секс. Ако не ви разреши... оправяте се сами.

 

Ето така ще се решат всички глобални и морални проблеми на човечеството, а доктор Фройд може да го...

Link to comment
Share on other sites

Аз предлагам да се прокара закон, който да забранява на мъжа да прави секс пиян. Е те тогава стават най-големите грешки !! Сигурен съм че ще си намалим проблемите много :)
Така ще се лиши и проблема с пренаселването на планетата :Р

И ще доведе до тотален демографски срив в България :]

Link to comment
Share on other sites

По въпроса със заспиването след секс, има и друга гледна точка.

Въпрос: Защо мъжете след секс се обръщат на другата страна и заспиват ?

Отговор: Защото не обичат да гледат шибани работи :)

 

Момичета това е в кръга на шегата разбира се :) Надявам се да не ме линчувате :D

Link to comment
Share on other sites

80% от мъжете се чувстват толкова изтощени след секс, че могат веднага да заспят. Жените обаче са много по-издръжливи и в този случай - след бурни сцени в леглото уморени се чувстват само 46% от дамите.

Нормално.. че те жените какви усилия полагат изобщо?!

Link to comment
Share on other sites

Нормално.. че те жените какви усилия полагат изобщо?!
Афекс, случвало ми се е, след като жената дълго време е подскачала отгоре ми, след вулканичната част на мен да ми се спи като пън, а на нея да й се говори и гушка...
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...