Jump to content
BulForum.com

Във Великобритания забраниха секса с пияна жена


Recommended Posts

Афекс, случвало ми се е, след като жената дълго време е подскачала отгоре ми, след вулканичната част на мен да ми се спи като пън, а на нея да й се говори и гушка...

 

Тъй е приказки от рода на ... политика ... тоз такъф онзи онакъф ... кура ти беше мек ... бившото гадже издържаше повече ... такива и още много теми па на теб ти са иска да заспиш и мисълта за хубавото преживяване и да не усираш момента с много приказки които ще доведат до сръдни и такива глупости.

А усилията ... верно е и на мен ми е аиляк да се излегна и да ми се мъчат отгоре и на мен да ми е кеф ама уви ... жените са егоисти ти даваш повече а получаваш по-малко докажете ми обратното и ще има бира ;) отгоре на тва при тях усещането е доста по-различно и по-продължително при нас кво е метнеш семето за няколко секунди и тва е ... за тва чекията му е майката даже ще споделя под секрет само вие да знаете че преди 5 мин си праих яка чекия и ми стана супер ... макар и ръката да ми се поумори малко но за каузата се оказа приемлива жертва а пък и не се оплаква. Друго предимство е че можеш да си избършеш гъза с нея и няма да ти уреве маалата абе кво да ви говоря предимствата са много но не са за тази тема.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

По темата - ми че то само пияните там можеш да ги накараш по някакъв начин да правят секс, трезвите правят чай :)

 

"80% от мъжете се чувстват толкова изтощени след секс, че могат веднага да заспят. Жените обаче са много по-издръжливи и в този случай - след бурни сцени в леглото уморени се чувстват само 46% от дамите." - това говори лошо за мъжа, не си е свършил добре работата.

Link to comment
Share on other sites

не виждам нормален и трезвен мъж да легне да се съвокуплява с някаква пияна патка :sick

Абе...относително е това. ;) Зависи колко е пияна и зависи колко е яка ;)

Link to comment
Share on other sites

малко пияна и много яка - е тва е перфектна комбинация ;)

дааам,всички си мечтатете за такива,ама някои(мъжки пол) пак се ослушват :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

малко пияна и много яка - е тва е перфектна комбинация ;)

Мммммммммм да. Момчета, само полекичка с алкохола да не стане така, че яката мадама да не е точтно мадама и не точно вие да й го сложите:)

Килър, получаваш мъмрене пре колектива :P

 

 

не виждам нормален и трезвен мъж да легне да се съвокуплява с някаква пияна патка

 

Че доста мъже го правят със змии, но поне патката е малко по-симпатична. Верно, че не може да се извива като змията, но пък кряка. :laughing:

Иначе ненормалници с лопата да ги ринеш... Чак да ти се прииска да направят във всеки бар по една стаичка, съоръжена специално с играчки за самотни мъже, за да могат поне мъничко да се кротнат :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Иначе ненормалници с лопата да ги ринеш... Чак да ти се прииска да направят във всеки бар по една стаичка, съоръжена специално с играчки за самотни мъже, за да могат поне мъничко да се кротнат :rolleyes:

Първо не ни пускате а после искате да сме и нормални.. ами не става така :)

 

Да живее проституцията! :punk

Link to comment
Share on other sites

дааам,всички си мечтатете за такива,ама някои(мъжки пол) пак се ослушват :bgrin:

Е па шо на мен не ми са случват такива работи :D

Link to comment
Share on other sites

Че доста мъже го правят със змии, но поне патката е малко по-симпатична. Верно, че не може да се извива като змията, но пък кряка. :laughing:

Иначе ненормалници с лопата да ги ринеш... Чак да ти се прииска да направят във всеки бар по една стаичка, съоръжена специално с играчки за самотни мъже, за да могат поне мъничко да се кротнат :rolleyes:

 

Бе змията и пияна да е все съска, пък патката квато и да е все си иска патка. Ми то има такива барове ама ти като си ходила там си си мислела "Какви големи огледала" :love

Link to comment
Share on other sites

... забравяш, че има и патки с патки :)

Link to comment
Share on other sites

Бе змията и пияна да е все съска, пък патката квато и да е все си иска патка. Ми то има такива барове ама ти като си ходила там си си мислела "Какви големи огледала" :love

 

Хахах

Май си противоречиш :)

Брей...с тиа барове за мезинтригува. Как мога да се уредя да съм зад огледалата?

 

edit:

т`ва пък как съм успяла да го напиша :blink: :woot

 

Извинявам се за извън правилата. За да не сме извън темата, само ще вметна, че такива барове биха могли да спасят британците от закона, на който е посветена темата :)

Link to comment
Share on other sites

mai si protivorechite s rulez-a

 

mai samo tva gleda6 :)

Link to comment
Share on other sites

...ми кво, тва си е бедствие, сигурен съм, че по тоя начин раждаемостта ще намалее с поне 10%. Ако ни сполети тука в България, нашата раждаемост и без това е малка, ще иде поне с 60%,за останалите 40 обвинявам Durex, One-Touch, Sportex и т.н.

Link to comment
Share on other sites

А за раждаемостта можем да обвиним презервативите от бутките за цигари и алкохол за по 20 стинки :Р

 

П.П. Будка или бутка? Че не знам...

Link to comment
Share on other sites

С "Д" е. Въпреки че посмъртно не можеш да го произнесеш с Д.

 

...всъщност си има причина да не може да се произнася с "д" - защото е с "т" :)

Link to comment
Share on other sites

Всъщност провери твърдението си преди да почнеш да го твърдиш :) Най-лесната проверка можеш да я направиш в SA Dictionary примерно, но и в Интернет има достатъчно мат'рял по въпроса :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...