Jump to content
BulForum.com

Италия, Серия А 2006/2007


veseo

Recommended Posts

  • Replies 612
  • Created
  • Last Reply

Май трябваше да направим тема за Златната топка сезон 2005/2006 :bgrin:

Иначе Дрогба цял сезон бе в супер форма и въпреки ,че в Англия симпатизирам на Арсенал трябва да призная ,че Дрогба е един страхотен нападател ! Смятам ,че той заслужаваше повече Златната топка , но наистина бе крайно време защитник да бъде отличен с нея .

Link to comment
Share on other sites

За мен Канаваро си заслужи наградата-малко ли е да изведеш(като капитан) страната си до спечелването на световната титла,чакана от 30 години и след това да реализираш трансфер в един от най-богатите клубове-Реал Мадрид?

 

Нека един път и защитник да спечели,стига са оставали в сянката на нападателите и халфовете ;)

Link to comment
Share on other sites

Който и друг да беше, щеше да заслужава повече. Примерно Анри

 

Или Ето'о (жалко че се контузи в неподходящ момент, така че отпада от борбата), Роналдиньо (пак), Дрогба.

 

Нека един път и защитник да спечели,стига са оставали в сянката на нападателите и халфовете ;)

 

Догодина направо Лилчо да я взима - нека и вратар вземе, стига е оставал в сянката на Роналдиньо и играчи от неговата класа :lol:

 

Опитай малко да погледнеш не през розовите очила на бианконерче ;) Знам, че според теб Канаваро заслужава топката, буфон трябва да е втори, а всички останали 8 човека да са също от Ювентус, ама реалностите са други. А именно, че Буфон играе срещу Албинолефе и Арецо, а на Канаваро му върти крачоли неуспял нападател като Карю.

Link to comment
Share on other sites

Весео,не съм споменал такова нещо...изложих си мнението за Канаваро,но не през призмата,за която говориш.Интересно,ако беше избран Малдини(не говоря конкретно за този сезон) как ли щеше да реагираш тогава :)

 

Вратар е ставал-Лев Яшин ;)

Link to comment
Share on other sites

Весео,не съм споменал такова нещо...изложих си мнението за Канаваро,но не през призмата,за която говориш.Интересно,ако беше избран Малдини(не говоря конкретно за този сезон) как ли щеше да реагираш тогава :)

 

Вратар е ставал-Лев Яшин ;)

 

Пак щях да съм несъгласен, защото щеше да е по същата причина - "общи заслуги". Ми да преименуват Златната топка на "Hall of Fame" и да я дават само на пенсиониращи се легендарни играчи, а не на най-добрия за годината ;)

 

Знам, както и защитник е ставал предполагам. Въпроса е, че отдавна не е ставал вратар (единствено точно Лев Яшин е ставал), затва викам догодина Лилчо ;)

 

Edit: Ся видях, че говориш "не конкретно за тоя сезон". Е, ако е бил най-добър за годината бих го приел. Но сума известни футболни специалисти да наричат награждаването на Канаваро майтап явно не гледам през росонерска призма?

Link to comment
Share on other sites

Златната топка на списание France Football е награда, която се дава на най-добрия футболист през годината. Присъжда се от 52-членно жури от спортни журналисти.

Не разбрах само какъв им е кярът да не изберат най-добрия,но както и да е...

Link to comment
Share on other sites

$$$? Или просто и те имат странни разбирания за футбола, както тия дето присъждат Оскар за филми :lol: Всеки случай на Реал не би им дошло зле новото им попълнение да получи златна топка. Реклами, туй-онуй...

Link to comment
Share on other sites

http://sportni.bg/?tid=40&oid=968100

 

благодаря ти за това че отдаде живота си за милан паоло :love

а също и за вица по нагоре в темата,беше добър :lol:

 

Евала за мен той е най-големия! Дано победим Каляри B)

Link to comment
Share on other sites

явно и каляри са голяма хапка за милан на този етап :bgrin: 2-2 и червен картон...и съдиите не помагат бе да го е.както е тръгнало догодина може и в интертотото да поразцъкаме

Link to comment
Share on other sites

явно и каляри са голяма хапка за милан на този етап :bgrin: 2-2 и червен картон...и съдиите не помагат бе да го е.както е тръгнало догодина може и в интертотото да поразцъкаме

или в серия б :devil

Link to comment
Share on other sites

Защо ли си мисля че Рома ще отидат в серия Б по същият начин като "Старата Госпожа" в последният мач им дадоха 2 дузпи 1-та "фантом" ...

Link to comment
Share on other sites

Защо ли си мисля че Рома ще отидат в серия Б по същият начин като "Старата Госпожа" в последният мач им дадоха 2 дузпи 1-та "фантом" ...

 

защо си мислиш че всеки мач в който има 2 дузпи за единия отбор е нареден ?! ;)

Link to comment
Share on other sites

99% зад които стоят Ювентус :)

 

абе зад Ювентус незнам дали има нещо след като смениха цялото ръководство но според мен Интер също няма начин да не е бъркал в буркана с меда просто не са им искарали на яве кирливите ризи ;) да се надяваме че и това ще стане :) защото някак си не е честно само някой от отборите които са замесени да бъдат наказани ;)

Link to comment
Share on other sites

99% зад които стоят Ювентус :)

Ювентус, та Ювентус....стига с тоя оффтопик :D

А по въпроса едва ли има отбор, който не е бъркал в "буркана с меда"... Било то в Серия А или С1.

Link to comment
Share on other sites

Ювентус, та Ювентус....стига с тоя оффтопик :D

А по въпроса едва ли има отбор, който не е бъркал в "буркана с меда"... Било то в Серия А или С1.

 

За един сезон ДА. После стой та гледай безпомощния Милан срещу Юве.

Link to comment
Share on other sites

Адриано е най-слабият играч, Джила е втори

Бразилският футболист на Интер Адриано губи все повече от своя кредит на доверие сред италианските "тифози".

В гласуването на Радио 2 за "Златната кана 2006", наградата за най-лошия футболист на годината, 31,2% от 10 000 слушатели дадоха своя глас именно за този играч. Явно решаваща роля е изиграл фактът, че 24-годишният футболист не е вкарвал гол за Интер от 29 март.

Абсолютната загуба на имиджа му документира и това, че вторият в класирането Алберто Джилардино от Милан получи само 9% от гласовете.

Адриано падна в очите на феновете и заради снимките, на които се появи с цигара в ръка в обкръжението на леко облечени девойки на едно парти.

Положението на Джилардино в Милан не е също никак розово. Единайската в отбора на Карло Анчелоти има реализирани едва два гола в 12 мача за първенството, а в Шампионската лига има само едно попадение от пет мача. За купута на Италия дори не се е разписал, макар че игра в единия мач срещу Бреша (27 минути).

Сериозната криза и на двамата нападатели накара всички медии на Апенините да заговорят за евентуални техни трансфери. Джила се спряга за Ювентус, а Адриано за Реал (Мадрид).

Без коментар просто.....двама от най-добрите нападатели се оризеляват с всеки изминъл ден :( Много ми е чудно до кога ще продължава тази криза в Джила.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...