Jump to content
BulForum.com

Италия, Серия А 2006/2007


veseo

Recommended Posts

  • Replies 612
  • Created
  • Last Reply
Това е Рома бай да уей.

Верно, че е Рома бе :D Ще сменям или очите или монитора - ся кат се залепих за стъклото видях Мансини и Тоти :)

Тия па как не са сложили европейския шампион :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

че играят с френски отбори и понеже няма тема за френското първенство италия е най-близо и затова :lol:

Link to comment
Share on other sites

че играят с френски отбори и понеже няма тема за френското първенство италия е най-близо и затова :lol:

Ей чак сега видях къде съм писал :lol:

Исках да пиша в темата UEFA 2006/2007 ма се обърках нещо.

Извинявам се! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Тея от Парма са б*хти нещастниците - не могат да ни спрат с игра, ама с нарушения, бавене и лежане по терена - успяха - 5 или 6 жълти картона, голямата част от които в края си изкараха... :angry1

Link to comment
Share on other sites

Тея от Парма са б*хти нещастниците - не могат да ни спрат с игра, ама с нарушения, бавене и лежане по терена - успяха - 5 или 6 жълти картона, голямата част от които в края си изкараха... :angry1

 

Тея пристрастия другаде... хахаха Милан нищо не показаха днеска ... ама грам ..

Зех си паричките на първо полувреме 1ца друго не ме ебе.Даже се радвам , че изгубиха 2точки.

Link to comment
Share on other sites

Тея пристрастия другаде... хахаха Милан нищо не показаха днеска ... ама грам ..

Зех си паричките на първо полувреме 1ца друго не ме ебе.Даже се радвам , че изгубиха 2точки.

През к*ра ми е, че си взел паричките от букмейкъра. Като друго не те ебе си пиши в темата за залаганията. А за показването, статистиката сочи друго :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...