Jump to content
BulForum.com

Италия, Серия А 2006/2007


veseo

Recommended Posts

Лелее..направо нямам думи..меко казано съм шокиран от резултата. TvANts много ми лагваше и го изкючих сега като проверих резултата направо.. :angry:

 

едит: Елеганс Хисар май играят по-добре ;(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 612
  • Created
  • Last Reply

За да се бие Милан на Сан Сиро, явно Палермо са показали отличен футбол ;)

 

а относно класирането на Милан в сериа А

то и миналия сезон започнаха неубедително обаче накрая завършиха на второ място...а сега започнаха и с точки пасив ;) но в крайна сметка мисля, че Милан ще стане шампион.

Link to comment
Share on other sites

За да се бие Милан на Сан Сиро, явно Палермо са показали отличен футбол ;)

 

а относно класирането на Милан в сериа А

то и миналия сезон започнаха неубедително обаче накрая завършиха на второ място...а сега започнаха и с точки пасив ;) но в крайна сметка мисля, че Милан ще стане шампион.

ша станат шампиони ама на кукуво лято.боли ме като го казвам,но интер са шампиони поне 5-6 кръга преди края.милан трябва да се стегнат и поне в шампионската да направат нещо.все пак един човек не прави отбора.джила и оливейра трябва да почнат да вкарват редовно и играта на отбора ще тръгне

Link to comment
Share on other sites

Бе не забравяйте Рома... за мен имат много по-реални шансове да станат шампиони от Интер. А за нас... с тоя треньор да се насочим към нещо по-реално - например копа италия.

Link to comment
Share on other sites

Бе не забравяйте Рома... за мен имат много по-реални шансове да станат шампиони от Интер. А за нас... с тоя треньор да се насочим към нещо по-реално - например копа италия.

Или серия Б. Ама там има Ювентус :(

 

Майтап де, да не го приемете насериозно

Link to comment
Share on other sites

Съмнително. Поне до края на сезона ше го търпят, особено след измъчената победа тая вечер :sick

Link to comment
Share on other sites

Съмнително. Поне до края на сезона ше го търпят, особено след измъчената победа тая вечер :sick

 

Измъчена ама все пак победа...Е дано нещата се подобрят..с Карло без Карло..

Link to comment
Share on other sites

Измъчена ама все пак победа...Е дано нещата се подобрят..с Карло без Карло..

 

Победа ама с далечен изстрел на Янкуловски, който ако не беше пак щеше да е 0:0 мача. Да не говорим, че не им дадоха дузпа, а при едно излизане на техен играч сам срещу вратаря Каладзе падна и съдията даде фал за нас. Така че победата хич не беше заслужена...

Link to comment
Share on other sites

Ялово нападение срещу рехава защита

 

 

"Все някога ще вкарат. Може би още срещу Интер", оптимист е треньорът на "росонерите" Карло Анчелоти относно головата суша на нападателите.

 

без коментар

Link to comment
Share on other sites

Пак са дали някой лев от Торино :)

 

Максимална наглост :) Преди няколко месеца ги осъдиха за корупция и толкова скоро след присъдите си продължават по старому ;) Очаквам в края на сезона да решат, че Ювентус всъщност не са заслужавали да играят в Серия Б и да броят точките им от Серия Б за Серия А и така да станат шампиони :D И интересно как на отборът, за който се доказа, че е купил 28 от 34 мача за един сезон му се махат 8 точки от наказанието, а на Лацио и Фио, за които даже не знам защо ги наказаха - само по 4 :confused Всъщност не е интересно, а е просто смешно ;)

 

Edit:

Торинци са убедени, че съдът се е повлиял от подкрепата, оказана от клуба по време на процеса

 

От какъв ли вид е била тая подкрепа :lol:

Link to comment
Share on other sites

Креспо вкара хубав гол с глава след центриране от пряк свободен ;) В следващата атака Индзаги претендираше за дузпа,но получи само жълт картон за симулация.Като цяла мачът засега е равностоен,но Интер си реализираха положението..

Олеееееее.....

0-2!!!!Страхотен гол на Станкович!Истински шедьовър ;)

Link to comment
Share on other sites

Креспо вкара хубав гол с глава след центриране от пряк свободен ;) В следващата атака Индзаги претендираше за дузпа,но получи само жълт картон за симулация.Като цяла мачът засега е равностоен,но Интер си реализираха положението..

Олеееееее.....

2:0!!!!Страхотен гол на Станкович!Истински шедьовър ;)

 

А между другото в тва положение си беше червен картон за Гросо, а не жълт за Индзаги. Очевадно се виждаше как Гросо опъваше фланелката на Пипо ;)

 

А реално - абсолютно трагичен Милан. Щом стигнахме дотам да падаме и от Интер...

Link to comment
Share on other sites

А между другото в тва положение си беше червен картон за Гросо, а не жълт за Индзаги. Очевадно се виждаше как Гросо опъваше фланелката на Пипо ;)

 

А реално - абсолютно трагичен Милан. Щом стигнахме дотам да падаме и от Интер...

 

Беше Матераци и първо Индзаги го задържа,после защитникът му отвърна ;) Абе спорна ситуация си беше...Но Милан наистина играят много безидеино,никаква креативност няма в играта им.Интер си разцъкват спокойно и ако продължават така ще се поздравят със заслужен успех :)

 

Айде,0-3...

Май ще получите така желаната оставка от Карло :)

Link to comment
Share on other sites

Честито на всички фенове на Интер,една изстрадана и много сладка победа.Сега очаквам от феновете на Милан(някои от тях) изказвания тип-ние не се напрягахме,съдията трябваше да даде 123 дузпи за фаулове срещу Индзаги и ООН е подготвило конспирация срещу Милан,които са всъщност най-страховитият отбор играл някога в тази Галактика.И естествено,ние претежавахме топката 52 %,следователно ние сме моралните шампиони!

Link to comment
Share on other sites

Честита победа на Интер, жалко че няма да се отървем толкова лесно от Анчелоти. Нито пък той е единственото зло в отбора, има куци елементи на доста по-високо ниво :angry1 .

 

Единствения ми спор за съдията е за онова положение с Пипо, където трябваше червен картон за Гросо (не беше Матераци, още тогава видях че 11 номер го държеше, а после забелязах и че Гросо е 11). Останалото е, че просто сме трагедия, благодарение на Силвио.

Link to comment
Share on other sites

хахахахаха, после ми говорят кво сме били без рони, а вие кво сте без шева?! :lol: :lol: :lol:

Сега проблемът се нарича Анчелоти.

А Шева на дали има над 2-3 гола за Челси от началото на сезона + шамп. лига... :huh:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...