Jump to content
BulForum.com

Италия, Серия А 2006/2007


veseo

Recommended Posts

emi ne e vqrno otbor kakuvto milan e imal okolo 90 godini kak da ne si mu fen inter kvo az sum im fen na prilivi i otlivi 4at pat mi haresat 4at pat ne e tva e za tva nqmat fenove mn 6toto vseki sezon vadq po 100 novi pokupki i stava tupa rabota i ne moga da vzemat podhodq6ti igra4i to kato po4ne6 ot nigeriec v liceto na west do 4iliec na salas posle italqnci arjentinci brazilci balkanci turci to vsekvo ima kvo da si im fen te 1 sezon nqmat simpati4en otbor kefeha me predi vreme sega sa mi bezrazli4ni

мненията в неспортни теми не на кирилица не ги чета ама тука...около три пъти го четох за да разделя горе долу изреченията поне според мене.тряа вече да се пише само на кирилица.

 

милан са според мене най великия отбор в последните години както и да го погледнеш.всяка година се борят за шампионата,в шампионската лига са фактор и си минават групите като отче наш,само купата на италия нещо им убягва ама щото не се напъват.не знам има ли няква такава статистика колко победи,равни и загуби във всички мачове,които е играл,има дадения отбор.ако някой знае моля да постне линкче просто ми е интересно

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 612
  • Created
  • Last Reply
милан са според мене най великия отбор в последните години както и да го погледнеш.

 

 

Ето как аз гледам нещата:Ювентус са по-успешният отбор в ШЛ в последните 10 години-шампиони през 1996 и втори места през 1997,1998,2003.Милан имат титла през 2003 и загубен финал през 2005 ;)

Link to comment
Share on other sites

интер-аталанта 0-1 на полувремето :punk

ама съм убеден че второто нещата ще се обърнат с дузпа или червен картон,или и двете :angry:

Link to comment
Share on other sites

Ето как аз гледам нещата:Ювентус са по-успешният отбор в ШЛ в последните 10 години-шампиони през 1996 и втори места през 1997,1998,2003.Милан имат титла през 2003 и загубен финал през 2005 ;)

 

няма да говорим за Серия А как стоят нещата щото са още по плачевни :lol:

Link to comment
Share on other sites

Те затва сте в Серия Б сега - точно заради тия резултати ;)

 

Иначе евала на Милан, втора поредна убедителна победа. Джилардино май навлиза вече във форма, 4 гол в последните 4 мача и се очертава като топреализатор за отбора - нещото което най-много куцаше досега. Да видим след зимната почивка първия мач с Реджина, дали няма да се опият от по Коледа ся :D

Link to comment
Share on other sites

Те затва сте в Серия Б сега - точно заради тия резултати ;)

 

и да махнем последните две титли ... пак ще е същото :)

Link to comment
Share on other sites

А дали само тогава са били уредени нещата, или само малка част от далаверите са разкрити?

Link to comment
Share on other sites

А дали само тогава са били уредени нещата, или само малка част от далаверите са разкрити?

 

а дали Милан са толкова чисти колкото ги искараха ?! ;)

 

така може да си караме до безконечност ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
За един сезон ДА. После стой та гледай безпомощния Милан срещу Юве.

:lol: Ко стана бе бате, къде се покри ? Пак хванахте ****, ама дръжте се здраво, че догодина и до него няма да се доберете :D

Link to comment
Share on other sites

@Симбата

Браво - били сте Ювентус в мач ,който дори го нямаше в програмата на еврофутбол и в списъка на livescore.com . Еваларката :bgrin:

Тя дори и купата се казва Берлускони ... К'ъв е тоя измислен трофей нз.

Малко като цска и турнира Плейстейшън :lol:

Link to comment
Share on other sites

@Симбата

Браво - били сте Ювентус в мач ,който дори го нямаше в програмата на еврофутбол и в списъка на livescore.com . Еваларката :bgrin:

но в soccerstand.com го има :punk

Link to comment
Share on other sites

@Симбата

Браво - били сте Ювентус в мач ,който дори го нямаше в програмата на еврофутбол и в списъка на livescore.com . Еваларката :bgrin:

Тя дори и купата се казва Берлускони ... К'ъв е тоя измислен трофей нз.

Малко като цска и турнира Плейстейшън :lol:

:lol: :lol: :lol:

ПРС 18:00 A451 МИЛАН - ЮВЕНТУС 1.85 2.90 3.30 ;)

http://www.livescore.cz/finished_games.php ;)

айдееее немаааа нуууждааааа :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ta smisulut be6e 4e ma4a ne e s nqkva vajnost ili ne6to podobno nito puk milan trqq se kefqt 4e sa bili juve 6toto sa v super lo6o sustoqnie ai naposleduk trugnaha ama po-zle milan poslednite 10 godini ne e bil sig.

ти вярваш ли си?та нали последните поне 5-6сезона като изключим сегашния точно само милан и ювентус спорят за титлата,а другите отборчета са просто наблюдатели.между такива отбори няма такова нещо като мач без значение.тука става дума за престиж и доказване пред истинските фенове.абе човек,който не е фен,в истиския смисъл на думата,на някой отбор няма да разбере

 

хората,които мразят милан се опитват да омаловажат успехите му,но това не е важно...

FORZA MILAN :love

Link to comment
Share on other sites

Направо сте смешни.Явно да си фен на Милан вече се превръща в болест,която ви пречи да гледате реално на нещата.На 12-то място сте в Серия А,но все пак Милан е най-силният отбор в света,защото е бил отбор от Серия Б,било то и Юве,за някакъв смешен трофей,който дори носи името на президента ви.Преди Ювентус ми бяха противни,но поне повечето им фенове приеха с достойнство кризата и не правят неадекватни коментари,като вас.Така че ако съм на ваше място,не бих писал в тази тема поне още няколко месеца,докато отборът не влезе поне във зоната на Евротурнирите.Защото в момента вашите коментари и вашата радост имат по-малка тежест от такива на фенове на отбори като Аталанта,Ливорно,Катания и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Направо сте смешни.Явно да си фен на Милан вече се превръща в болест,която ви пречи да гледате реално на нещата.На 12-то място сте в Серия А,но все пак Милан е най-силният отбор в света,защото е бил отбор от Серия Б,било то и Юве,за някакъв смешен трофей,който дори носи името на президента ви.Преди Ювентус ми бяха противни,но поне повечето им фенове приеха с достойнство кризата и не правят неадекватни коментари,като вас.Така че ако съм на ваше място,не бих писал в тази тема поне още няколко месеца,докато отборът не влезе поне във зоната на Евротурнирите.Защото в момента вашите коментари и вашата радост имат по-малка тежест от такива на фенове на отбори като Аталанта,Ливорно,Катания и т.н.

тая седмица минах ускорения курс за смешници и явно съм усвоил доста от материала :)

кой е казал,че милан е най-силният отбор в света?напротив май доста хора споменаха слабата форма на отбора и възможните рокади на треньорския пост.

тука не става въпрос кой е по силен,а кой милее за отбора,който поддържа

и аз съм обиждал другите отбори ама вече не ми пука за тях-секи да си гледа собствената кочинка

а аз ако не се радвам на победа над ювето се чуда кой тряа да бием за да се зарадвам

Link to comment
Share on other sites

Направо сте смешни.Явно да си фен на Милан вече се превръща в болест,която ви пречи да гледате реално на нещата.На 12-то място сте в Серия А,но все пак Милан е най-силният отбор в света,защото е бил отбор от Серия Б,било то и Юве,за някакъв смешен трофей,който дори носи името на президента ви.Преди Ювентус ми бяха противни,но поне повечето им фенове приеха с достойнство кризата и не правят неадекватни коментари,като вас...

А ако юве бяха били нямаше да е смешен трофея нали ? Разбирачът Chefo нямаше да се крие сега, ами щеше да пише километрични поустове за отборчето си :bgrin: Всяка победа е от значение, а специално в този мач отборите трябва да играят на пълни обороти, защото играят за феновете и честта си ;)

Радвам се, че се е получил интересен мач с 5 гола, радвам се, че са се изявили легенди на двата отбора, радвам се, че отборите дадоха всичко от себе си. ;)

 

Forza Milan :)

Link to comment
Share on other sites

Направо сте смешни.Явно да си фен на Милан вече се превръща в болест,която ви пречи да гледате реално на нещата.На 12-то място сте в Серия А,но все пак Милан е най-силният отбор в света,защото е бил отбор от Серия Б,било то и Юве,за някакъв смешен трофей,който дори носи името на президента ви.Преди Ювентус ми бяха противни,но поне повечето им фенове приеха с достойнство кризата и не правят неадекватни коментари,като вас.Така че ако съм на ваше място,не бих писал в тази тема поне още няколко месеца,докато отборът не влезе поне във зоната на Евротурнирите.Защото в момента вашите коментари и вашата радост имат по-малка тежест от такива на фенове на отбори като Аталанта,Ливорно,Катания и т.н.

Доста смешен пост. Никой и никъде не е казал, е Милан че най-големия отбор в момента. Трябва някой да е доста заслепен, че да го каже. Второ не виждам какво лошо има да се радваш на победа над враг, дори и да е в контролен мач

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...