Jump to content
BulForum.com

Италия, Серия А 2006/2007


veseo

Recommended Posts

:lol: :lol: :lol:

ПРС 18:00 A451 МИЛАН - ЮВЕНТУС 1.85 2.90 3.30 ;)

http://www.livescore.cz/finished_games.php ;)

айдееее немаааа нуууждааааа :rolleyes:

@Фродо - Оппа да . Просто очаквах да е с в програмата суперджакпот.Все пак играят Милан и Ювето.

Иначе го нямаше в livescore.com ,както съм написал . Нз какъв и тоя чешки лайвскор ,който си намерил . Нямаше го дори в папката с италианските мачове в livescore.com :)

Все пак да ви е честитa победата.

 

ЕДИТ:

Доста смешен пост. Никой и никъде не е казал, е Милан че най-големия отбор в момента. Трябва някой да е доста заслепен, че да го каже. Второ не виждам какво лошо има да се радваш на победа над враг, дори и да е в контролен мач

> Италия, Серия А 2006/2007, И Милан шампион :P - Защо ли си мисля ,че това е заглавието на топика , в който водите тази полемика :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 612
  • Created
  • Last Reply
:lol: Ко стана бе бате, къде се покри ? Пак хванахте ****, ама дръжте се здраво, че догодина и до него няма да се доберете :D

 

Аз да съм се покрил. Грешен адрес баце. Мен футбола не ме трогва от бая време. Друг спорт ми е на сърцето. А тва че сте били Юве. Освен да ви кажа браво друго не знам. Само не знам кой е по-безпомощен. Вие в СЕРИА А с претенции за титли ШЛ и играчи уж. Или Юве с малкото, което остана. Радвайте се лошо няма. :D

 

А ако юве бяха били нямаше да е смешен трофея нали ? Разбирачът Chefo нямаше да се крие сега, ами щеше да пише километрични поустове за отборчето си :bgrin: Всяка победа е от значение, а специално в този мач отборите трябва да играят на пълни обороти, защото играят за феновете и честта си ;)

Радвам се, че се е получил интересен мач с 5 гола, радвам се, че са се изявили легенди на двата отбора, радвам се, че отборите дадоха всичко от себе си. ;)

 

Forza Milan :)

 

Само това ви остана. Срамно е за отбор като МИЛАН да бъде на такова място. Нямат право на това както и да звучи това ;)

Link to comment
Share on other sites

> Италия, Серия А 2006/2007, И Милан шампион :P - Защо ли си мисля ,че това е заглавието на топика , в който водите тази полемика :bgrin:

щом се връзваш на майтап (шега) си е твой проблем

 

Ако някой се размрънка за майтапчето - ще го махна. Все пак съм го сложил в подзаглавието и с ":P" вътре, дано не се появи някой с нулева търпимост ;)
Link to comment
Share on other sites

щом се връзваш на майтап (шега) си е твой проблем

QUOTE(NRG_God @ Jan 7 2007, 05:34) *

 

> Италия, Серия А 2006/2007, И Милан шампион :P - Защо ли си мисля ,че това е заглавието на топика , в който водите тази полемика :bgrin:

@Botev1912 Сигурно и аз съм сложил за това следната иконка в поста си : :bgrin: . :lol:

Whatever...

Link to comment
Share on other sites

Отнемат служебната титла на Интер

Наказание от 1 година грози президента на нерадзурите Масимо Морати

Титлата за сезон 2005/06, която бе присъдена служебно на Интер през лятото, може да бъде отнета, гръмна торинският в. "Тутоспорт". Прокурорът Саверио Борели, който имаше основна роля в скандала с уговорените мачове през лятото, ще разследва нерадзурите заради фалшив счетоводен баланс.

Според медиите в Италия Интер и Милан са разменяли играчи със завишени цени, за да покрият дупки в бюджетите си. Без тези измами нерадзурите нямало да могат да участват в Серия А още през сезон 2004/05. Според законите в Италия за подобни нарушения наказанията са отнемане на точки, изхвърляне от групата, а за шампиона - отнемане и на титлата.

Разследването на Борели се разпростира още по-надалеч. В центъра е документ за реорганизация на бюджета, подписан от ръководството на 29 октомври 2004 г. С него е станало възможно записването на Интер за сезон 2005/06, за който нерадзурите бяха обявени за шампиони.

Президентът Масимо Морати, който е основен заподозрян, може да бъде наказан за 1 година. От Ювентус, който бе наказан най-сурово във връзка със скандала през лятото, вече поискаха скудетото на Интер да бъде отнето. Съдът обаче още не се е произнесъл по случая.

Честито на печелившите

Link to comment
Share on other sites

Честито на печелившите

@Botev1912 нз к'во си тръгнал да раздаваш честитки .Тази титла и без това нито един истински фен на Интер не я зачита ;) ... По-добре без нея , защото ще натяквате по темата вечни времена... Това скудето на който и да го присъдят не струва и пукната пара вече.

По-добре прочети статийката за Бориело. Тя също е много интересна :tongue

 

 

П.П. Така като гледам покрай тия наказания май скудетото ще отиде в изпадналия Лече :lol:

Link to comment
Share on other sites

Да де, ама много чисти бяхте... Няма незамесен гранд в тва меле, ако изобщо има незамесен отбор. А като изключим тая административна и втората административна тая година, скоро пак няма да имате титла, така че се радвайте на което имате поне :)

Link to comment
Share on other sites

@Botev1912 нз к'во си тръгнал да раздаваш честитки .Тази титла и без това нито един истински фен на Интер не я зачита ;) ... По-добре без нея , защото ще натяквате по темата вечни времена... Това скудето на който и да го присъдят не струва и пукната пара вече.

По-добре прочети статийката за Бориело. Тя също е много интересна :tongue

П.П. Така като гледам покрай тия наказания май скудетото ще отиде в изпадналия Лече :lol:

тук не става въпрос за титлата, а за това че бяхте много горди от това, че Интер са чисти и не били замесени в нищо

Link to comment
Share on other sites

тук не става въпрос за титлата, а за това че бяхте много горди от това, че Интер са чисти и не били замесени в нищо

Добре , но има ли разлика да си друсаш футболистите с всякакви допинги и да купуваш мачове и съдии и това да сменяте футболисти за да изравните активите и пасивите и да закърпят счетоводния баланс. :)

+ това

Според медиите в Италия Интер и Милан са разменяли играчи със завишени цени, за да покрият дупки в бюджетите си.
виждам ,че и вие пак сте замесени в цялата история така ,че каквото и да е сме по-чисти от вас или Ювентус.

Тия медии в Италия к'ви ли простотии не измислиха за да натопят Интер ... и всеки път неща ,които изобщо не са свързани с футбола... "Морати подслушвал телефона на Виери - Извадете ги от серия А" :laughing: OMG :bgrin: Кефят колко са жалки поръчковите журналистчета...

Link to comment
Share on other sites

играчите вече ще си плащат за да играят в милан :woot

 

 

Бразилският нападател на испанския футболен гранд Реал Мадрид Роналдо е готов да извади от джоба си 5 милиона евро (6.5 милиона долара), за да напусне кралския клуб и да отиде в Милан, съобщава вестник "Марка".

 

В интернет версията на "Марка" се появи информация, че бразилският голмайстор възнамерява сам да плати трансферната си сума, за да улесни преминаването си в италианския гранд.

 

"Марка", както и още няколко издания твърдят, че от Милан вече са се договорили с Роналдо за личните условия на футболиста. Трансферът обаче се осуетил, тъй като "росонерите" не били склонни да платят исканата от Реал Мадрид трансферна сума.

 

Вицепрезидентът на Милан Адриано Галиани заяви, че италианският клуб би взел бразилския нападател единствено без трансферна сума.

Link to comment
Share on other sites

Да де, ама много чисти бяхте... Няма незамесен гранд в тва меле, ако изобщо има незамесен отбор. А като изключим тая административна и втората административна тая година, скоро пак няма да имате титла, така че се радвайте на което имате поне :)

Къде видя нещо общо между този случай и скандалите през лятото,не ми стана ясно.Надали финансовият баланс на Интер е повлиял особено на играта и резултатите на терена,а и поне аз се самнявам Морати да е правил нещо,за което е ясно че рано или късно ще излезе наяве,без да си е "вързал гащите".Подобни адмистративни шашми най-вероятно ги има в доста клубове,просто защото разходите многократно надхвърлят приходите,а покриването на този дефицит трябва да бъде озаконено по някакъв начин.Иначе искам да те питам само от къде ти дойде на акъла тоя бисер,че титлата тази година е административна.Или може би Милан са започнали с минус 30 точки и всъщност благодарение на страхотната им игра са щели да бъдат първи в момента,ако не бяха лошите чичковци,които си позволиха да накажат най-великият и силен,но и най-ощетен отбор на света.И освен всичко друго ако прочете поне една пълна статия за това разследване,в него е намесено и името на Галиани и основните сделки,които се разследват са тези с Милан,но най-вероятно през вашите червено-черни очила,тези редове не се четат! :angry1

Link to comment
Share on other sites

Без тези измами нерадзурите нямало да могат да участват в Серия А още през сезон 2004/05. Според законите в Италия за подобни нарушения наказанията са отнемане на точки, изхвърляне от групата, а за шампиона - отнемане и на титлата.

Разследването на Борели се разпростира още по-надалеч. В центъра е документ за реорганизация на бюджета, подписан от ръководството на 29 октомври 2004 г. С него е станало възможно записването на Интер за сезон 2005/06, за който нерадзурите бяха обявени за шампиони.

 

Нее, хич не се е отразило нито на 04/05, нито на 05/06 ;) Забелязвам проблеми при четене дори и със синьо-черни очила ;)

 

Иначе искам да те питам само от къде ти дойде на акъла тоя бисер,че титлата тази година е административна.Или може би Милан са започнали с минус 30 точки

 

- 8. Които също не са толкова малко, въпреки че очевидно тая година сме мишки :) Въпроса е, че единия ви противник е в Серия Б, а другия е с -8 (които НЕ СА ЕДИНСТВЕНА ПРИЧИНА да изоставаме, не твърдя обратното). Маловажен, но все пак факт е, че не можехме да купим доказани играчи преди да стане ясно в коя дивизия ще играем. Така че е полуадминистративна и тая година... ако не ви вземат миналогодишната :)

 

Разследването е за купени 29 от 38 мача за Ювентус и продадени 2 от страна на Милан. Ако успееш да изкопаеш друга статия - добре дошъл си.

Link to comment
Share on other sites

Първо,Милан никога не е бил пред изваждане в Серия Б.Още първите присъди,наложиха на Милан като наказание само отнемане на точки,а до колкото си спомням нямаше обжалване от страна на прокуратурата,следователно единственото,което можеше да стане,и стана,е наказанието да бъде намалено.Така че оправданието с липсата на сигурност не върви.Освен това виждане и сега по какъв начин действа ръководството на Милан и се циганят за 10 мил. евро,за играч,крайно необходим на отбора в този момент.Да не говорим че само за Шевченко взеха 4 пъти повече.Да коментрирам осемте точки направо си е смешно,при положение колко сте назад в класирането.Тях може да ги изтакваш като защита при споровете с фенове на Аталанта на тема "участие в Шампионска Лига 2007/2008" :P А колкото до Ювентус,тяхната липса определено се усеща и ни помага,но много често един отбор се възползва от слаб момент при друг,за да постигне целите си.Те се възползваха от наша грешка в последния мач преди 6 години,дай сега да не им признаем онази титла и да се обявим за морални шампиони.А за обвинението,което е отправено към Интер,имах впредвид,че тези действия не са повлияли по никакъв начин на играта,не са манипулирани резултати,не са уговаряни срещи.А и ясното,точно за каква далавера става въпрос,няма никаква.А и да има,твърде малко са счетоводителите и финансистите сред нас,които могат да обяснят точно какво е провинението.А ако има такива и са наясно с нещата,нека прояснят и мен :confused

Link to comment
Share on other sites

Признавам, не съм наясно какви ТОЧНО са обвиненията към Интер, дали са безпочвени, дали и изобщо съществуват (никъде другаде освен български източници не съм чел по въпроса).

 

Милан не бяха заплашени от изваждане в Серия Б, но бяха от отнемане на -17(?) точки от новия шампионат (първоначално) и -44 от предишния, като по тоя начин анулираха участието ни не само в ШЛ, а и в евротурнирите. С -17 точки не се знаеше дали ще се докопаме до ШЛ дори и при нормална форма, а това означаваше 2 години без игра в Шампионската лига. Какъв заместник за футболист от световна класа като Шевченко можехме да вземем в тая ситуация?

 

Положението около Роналдо не е (мисля?) за парите, колкото до тва, че Реал ще искат някакви гаранции за продажбата на Кака по-късно, или чисто и просто се дърпат поради "войната" между клубовете. Въпреки, че Берлускони си е кретен и е известен с "хитрите" си трансфери, при които дава 10+млн + млада надежда за 30 годишен бивш наш юноша, отхвърлен заради безперспективност и след това се дърпа за 5млн за играч, печелил златната топка и неколкократно обявяван за феномен, макар и не в най-добрата си форма :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Днес ще бъде един от най-интересните кръгове в "Серия А" :

Интер - Фиорентина ще е доста завързан мач , а Лацио и Милан ще решават в този мач до голяма степен кой ще вземе четвъртото място за "Шампионска лига" . Все пак има още доста кръгове до края , ама мача си е чиста проба "six-pointer" :) .

 

П.П. @Астън няма да казвам ,че и аз стискам палци на Лацио :D

Link to comment
Share on other sites

Според мен мачът Интер - Фирентина няма да е нещо особено, мисля че Интер ще достигнат до победата без особени проблеми, :) докато Лацио - Милан ще е доста по интересен, защото тъкмо Милан навлиза във форма, а Лацио пък играят много силно като домакин, но все пак се надявам Лацио да победи :)

Link to comment
Share on other sites

Здравейте от мен! Преди някъв ден се регнах тука! Като за начало да кажа, че съм фен на Интер. Очаквам победа днес! Иначе Лацио-Милан наистина ще е добро дерби!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...