Jump to content
BulForum.com

Италия, Серия А 2006/2007


veseo

Recommended Posts

Сега проблемът се нарича Анчелоти.

А Шева на дали има над 2-3 гола за Челси от началото на сезона + шамп. лига... :huh:

анчелоти ви е треньор не знам от колко години. колкото до шевченко мисля, че се издъни, дето отиде в челси :) просто в милан си беше на мястото, играеше страхотно, феновете на отбора го обичаха. аз преди известно време казах, че милан няма да е същият без шава, ама тогава всички наскачахте срещу мен :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 612
  • Created
  • Last Reply
Е догодина няма да има Ювентус там и се открива нашия шанс :P

 

В това си прав че най-добрия тим в италия няма да е серия Б. Днес са им махнали 8 точки от пасива ;). Дупе да им е яко на Милан догодиина

Link to comment
Share on other sites

Най-накрая доживях да гледам 1 победа над Милан и то в какъв мач само :punk Честито нерадзури - Тази година сме шампиони при това не служебно :)

Link to comment
Share on other sites

В това си прав че най-добрия тим в италия няма да е серия Б. Днес са им махнали 8 точки от пасива ;). Дупе да им е яко на Милан догодиина

Мда - те Фросиноне биха с мъки, та Милан ли няма да бият ? :bgrin: :D

Link to comment
Share on other sites

анчелоти ви е треньор не знам от колко години. колкото до шевченко мисля, че се издъни, дето отиде в челси :) просто в милан си беше на мястото, играеше страхотно, феновете на отбора го обичаха. аз преди известно време казах, че милан няма да е същият без шава, ама тогава всички наскачахте срещу мен :bgrin:

 

Определено не съм ти скочил аз ;) След като цяло лято псувах трансферната ни политика и т.нар. звездни заместници на Шева, които можеха да дойдат и бразилчето което все пак дойде.

 

А два цитата са напълно достатъчни, за да се докаже кога ще бъде уволнен Анчелоти - "Carlo Ancelotti praised his side" и "Berlusconi suffered as all the fans did but he was proud of his team". Щом вече сме горди от малки загуби, не знам дали дори ако отпаднем ще сме недоволни :lol: Смърт за Силвио и Галиани!

Link to comment
Share on other sites

Atalanta 2 - 0 Milan

Кво праим ся ??? :( :( :(

 

Чакаме коментара на Силвио, че "сме доволни от духа на играчите".

Link to comment
Share on other sites

Аве кво става аз не мога да разбера ?? Ще се съберем махалата и ще ги бием майна...бахти разхайтените футболисти.. :angry:

Link to comment
Share on other sites

Лелеее мед ми капе на сърцето , Юве във серия Б , Милан кой ги фане ги бие :laughing: :punk Само в същия дух да я карате м'чета :) Иначе Палермо се очертава като много стабилно тимче,само трябва да се намери някой сицилиански мафиот да ги спонсорира малко и ще станат новия гранд . А вече няма спор ,че Интер е шампиона :) . Ще доживея да видя спечелена титла :)

Link to comment
Share on other sites

А вече няма спор ,че Интер е шампиона :) . Ще доживея да видя спечелена титла :)

 

Хаха, да бе. Освен ако не криете някой скандал с корупция в ръкава пак, че гледам Палермо бая ше ви озорят :lol:

Link to comment
Share on other sites

Дано да е Липи!

Още от както беше в юфе ме кефеше :)

 

едва ли ще е Липи :) защото на скоро каза че ако се върнел в играта няма да е треньор в Италия, но нека да свърши сезон тогава ще се разбере :)

Link to comment
Share on other sites

смяна в милан ще има.тя е просто наложителна и е въпрос на време

 

Че е наложителна така е, но виж какво казва Галиани .

 

"Карло има договор с нас до края на следващия сезон и ще го изпълни докрай"

Link to comment
Share on other sites

ми кво да кажа,просто ми се реве като гледам кво правят милан с такива добри играчи.не може след толкова издънки срещу отбори които по никой начин не могат да се сравняват с милан да си позволяват да вкарват голове на милан,а те дори го бият.практиката в такива случаи е да се сменя треньора и се чудя защо феновете на милан в италия не правят нищо по въпроса,защото едва ли са доволни от представянето на отбора

Link to comment
Share on other sites

Галиани: Нашите фенове заслужават подарък

tifosi11112006gqweghN.jpg

 

Адриано Галиани заяви, че феновете на Милан заслужават специален подарък за подкрепата, която оказват на клуба. "Нашите тифози доказаха, че са истински "росонери" и заслужават нещо специално, но за съжаление това не може да бъде Роналдиньо, защото Барселона не го продават. Въпреки това ръководствтото на Милан ще се постараем да привлечем голямо име в нашите редици още през зимата, защото милионите ни фенове го заслужават" завърши Галиани.

Link to comment
Share on other sites

В момента си ни трябват дефанзивни футболисти..., така че да му мислят Галиани и Брайда какво ще изберат, за да не си хвърли парите на вятъра Берлускони.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...