Jump to content
BulForum.com

Италия, Серия А 2006/2007


veseo

Recommended Posts

Еми тогава предлагам Алекс от ПСВ :P 100% ще се навие ако му предложат от Милан...

И за ляв бек Абидал,че тоя Каладзе издиша :)

Десен бек Рафиня и се готвим за 7-ма КЕШ :D

Еххх мечти мечти :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 612
  • Created
  • Last Reply

много лошо начало за милан :(

надъхах се да си гледам мача ама международния отново никъв го няма.хубо поне че дават атлетико-виляреал по диемата и става хубав мач

Link to comment
Share on other sites

а те Милан не са ли жалки ?!

 

незнам с какъв акъл сте написали в заглавието на темата "Милан шампион" ;)

 

Кака толкова го било срам от поредните и позорни загуби на Милан в Серия А, че не можел да излезе от вкъщи. Един ден обаче решил да се поразходи като се маскира. Сложил си той перука, тъмни очила, малко грим и тръгнал. На улицата пред къщата стояла една баба и си бъркала в носа. Минавайки покрай нея тя му казала: "Здравей Кака!". Кака много се изплашил и си казал: "Лелее щом тая откачена грозотия с криви крака ме позна, значи всеки би ме познал! Трябва да се маскирам по-добре!"

Прибрал се той вкъщи и се гримирал още повече, облякъл трикото на бившата си приятелка-манекенка, обул поовехтели дупчени обувки и наметнал небрежно едно шалче на Палермо за да заблуди още повече хората. Излязъл на улицата и си казал: "Таа мръхла ако пак ме познае се прибирам и няма да излизам повече!". Но минавайки покрай нея тя пак се провикнала:

-Здравей Кака!

Кака се ядосал и я попитал:

-Бабо, кажи ми моля те, как ме позна с тези очила?

-Е как няма да те позная бе, аз съм Малдини!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Кака толкова го било срам от поредните и позорни загуби на Милан в Серия А, че не можел да излезе от вкъщи. Един ден обаче решил да се поразходи като се маскира. Сложил си той перука, тъмни очила, малко грим и тръгнал. На улицата пред къщата стояла една баба и си бъркала в носа. Минавайки покрай нея тя му казала: "Здравей Кака!". Кака много се изплашил и си казал: "Лелее щом тая откачена грозотия с криви крака ме позна, значи всеки би ме познал! Трябва да се маскирам по-добре!"

Прибрал се той вкъщи и се гримирал още повече, облякъл трикото на бившата си приятелка-манекенка, обул поовехтели дупчени обувки и наметнал небрежно едно шалче на Палермо за да заблуди още повече хората. Излязъл на улицата и си казал: "Таа мръхла ако пак ме познае се прибирам и няма да излизам повече!". Но минавайки покрай нея тя пак се провикнала:

-Здравей Кака!

Кака се ядосал и я попитал:

-Бабо, кажи ми моля те, как ме позна с тези очила?

-Е как няма да те позная бе, аз съм Малдини!!! :lol:

 

оле това е стахотно :D :D :D

 

иначе по темата не смятам, че като привлечете голямо име през зимния трансферен прозорец ще се оправят нещата :) трябва бая имена да накупите :P

Link to comment
Share on other sites

проблема изобщо не е в играчите :laughing:

 

ами къде е тогава ?! в Треньора ?! Да, и треньора има известна вина но според мен е грешно да се прехвърля вината само на един човек. А и какво искаш да кажеш с това че проблема не е в играчите... може и да си прав явно толкова си могат за годините :) с тая защита купата на Италия няма да можете за вземете да не говорим за ШЛ или Серия А ;)

Link to comment
Share on other sites

проблемът е комплексен.верно,че защитата е малко дърта,но за защитниците в повечето случаи не се иска толкова бързина,халфовата линия е перфектна,нападателите са добри,но нещо не могат да почнат д абележат.според мен по скоро треньорът не може да нагласи правилните играчи на съответните постове и за това трябва да си ходи.

 

тоя виц само показва колко злоба таят някои хора срещу милан,а е факт,че това е един от най успешните отбори в света за всички времена.да не казвам какво щеше да стане ако бастен не беше се контузил така зловещо и беше играл в милан 5-10 годинки :love

Link to comment
Share on other sites

Слушайте едно нещо от мен пък ако искате се смейте от сърце. Доста отбори пострадаха заради корупцията, но едни пострадаха повече от други. Отбора който най-малко пострада е Милан, но сега ввсичко има се връща тъпкано с тия загуби. Първо няма серия Б. После намаляне на наказанието, после и ШЛ, а Юве да гние в серия. Искренно се радвам за неуспехите не Милан. Не заради друго ами щото много ги помилваха. Не че гледам мачове и тем подобни, ама се поинтересувам от това онова ;)

Link to comment
Share on other sites

Слушайте едно нещо от мен пък ако искате се смейте от сърце. Доста отбори пострадаха заради корупцията, но едни пострадаха повече от други. Отбора който най-малко пострада е Милан, но сега ввсичко има се връща тъпкано с тия загуби. Първо няма серия Б. После намаляне на наказанието, после и ШЛ, а Юве да гние в серия. Искренно се радвам за неуспехите не Милан. Не заради друго ами щото много ги помилваха. Не че гледам мачове и тем подобни, ама се поинтересувам от това онова ;)

Еми ако се беше поинтересувал още малко :lol: щеше да научиш,че Милан бяха обвинени в уговорка на 2-3 мача,а Ювентус в почти всички,в които са участвали :lol: :lol: :lol:

Така,че нямаш право да коментираш наказанията,защото са горе долу на ниво(леко занижени :) )

Link to comment
Share on other sites

Еми ако се беше поинтересувал още малко :lol: щеше да научиш,че Милан бяха обвинени в уговорка на 2-3 мача,а Ювентус в почти всички,в които са участвали :lol: :lol: :lol:

Така,че нямаш право да коментираш наказанията,защото са горе долу на ниво(леко занижени :) )

 

извинявай ама щом са открили че и Милан са "бъркали в гарнето с меда" поне едно лишаване от евротурнирите трябваше да им наложат ;) но уви...наказаха ги с някви мизерни 8 точки където при една стабилна игра която се очакваше да покажат съвсем спокойно можеше да станат и шампиони ;)

Link to comment
Share on other sites

извинявай ама щом са открили че и Милан са "бъркали в гарнето с меда" поне едно лишаване от евротурнирите трябваше да им наложат ;) но уви...наказаха ги с някви мизерни 8 точки където при една стабилна игра която се очакваше да покажат съвсем спокойно можеше да станат и шампиони ;)

 

наказанията са.....(леко занижени :) )

:)

Link to comment
Share on other sites

Берлускони: Шева иска да се върне

 

Андрий Шевченко иска да се върне в Милан, заяви собственикът на клуба Силвио Берлускони. "За последно се чух с него вчера (б.р. - в петък) - заяви Берлускони. - Бях с други хора и започнахме спонтанно да аплодираме, а после запяхме "Шева, върни се при нас!". Той си призна, че много би му се искало."

Берлускони изгледа мача с Рома в ложите на стадион "Сан Сиро". След края на срещата той слезе в съблекалните, поздрави победителите. "Дразня се, когато пишете, че за Милан е настъпил краят на цикъла - каза бившият премиер на Италия. - И този път имахме лош късмет. Не пипайте Карлето (б.р. - треньора на Милан Карло Анчелоти)!"

Link to comment
Share on other sites

И за ляв бек Абидал,че тоя Каладзе издиша :)

 

Каладзе е контузен до януари и не игра последните 2 мача.

 

Слушайте едно нещо от мен пък ако искате се смейте от сърце. Доста отбори пострадаха заради корупцията, но едни пострадаха повече от други. Отбора който най-малко пострада е Милан, но сега ввсичко има се връща тъпкано с тия загуби. Първо няма серия Б. После намаляне на наказанието, после и ШЛ, а Юве да гние в серия. Искренно се радвам за неуспехите не Милан. Не заради друго ами щото много ги помилваха. Не че гледам мачове и тем подобни, ама се поинтересувам от това онова ;)

 

Ювентус се доказа, че са уредили 28 от 34 мача. Изхвърлиха ги само в Серия Б, с 30 точки наказание. После станаха 17. Сега са 8. Очаквам до края на сезона да се реши, че "всъщност не е правилно Юве да са изхвърлени" и точките им да се броят за Серия А. Наказанията на Фиорентина и Лацио също бяха намалени МНОГО, единствено на Милан беше намалено от -17 на -8. Така си е, Милан най-малко пострадаха :D Като гледам не се интересуваш много-много от спортовете без бръмчене ;)

Link to comment
Share on other sites

А и какво искаш да кажеш с това че проблема не е в играчите... може и да си прав явно толкова си могат за годините :) с тая защита купата на Италия няма да можете за вземете да не говорим за ШЛ или Серия А ;)

А вие какво ще вземете ? Най-много да спечелите градското дерби Юве - Торино...догодина...ако Торино изпаднат :P

Ама то се вижда отдалеч, че юве просто не играят футбол. И аватара ти го доказва ;)

...Искренно се радвам за неуспехите не Милан.... Не че гледам мачове и тем подобни , ама се поинтересувам от това онова ;)

:punk :laughing:

 

P.S. иначе вица е готин :)

Link to comment
Share on other sites

А вие какво ще вземете ? Най-много да спечелите градското дерби Юве - Торино...догодина...ако Торино изпаднат :P

Ама то се вижда отдалеч, че юве просто не играят футбол. И аватара ти го доказва ;)

 

не се притеснявай ти за Юве имат опит в излизането от трудни ситуации а и както предполагам виждаш справят се доста добре с младите играчи от школата ;) а пък какво ще спечелят следващия сезон... има много време до тогава нека първо се класираме за Серия А пък тогава ще си говорим, кой знае може нищо да не направим ама може и от първия сезон още да се класираме за европейските турнири ;)

Link to comment
Share on other sites

Ай ,ай ай явно и Емполи са голяма хапка за Милан ... :laughing: Виждам ,че и дедо Били Костакурта е играл заедно с Малдини и Кафу ,средна възраст на защитата 40 години :punk :laughing:

 

P.P. A da , da ne zabrawqme i Fawali :)

Link to comment
Share on other sites

И обща възраст на защитата 143 години и 3 месеца. Поне рекорди подобряваме, кво като нищо не правим откъм игра :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...