Jump to content
BulForum.com

Италия, Серия А 2006/2007


veseo

Recommended Posts

И така, една седмица преди началото на новия сезон, Интер победиха Рома в зрелищен двубой, след като трябваше да се преборят с 3 гола пасив, за да стигнат до крайна победа с 4:3 в продълженията. Честитка ;)

 

Програма, класиране и резултати:

 

http://www.soccerway.com/national/italy/serie-a/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 612
  • Created
  • Last Reply

Програмата ще излезне на 30! :)

А иначе...според мен Интер в началото ще загубят супер много точки и това ще е шансът на другите отбори. Просто отборът още не е сработен. Не гледайте тая победа...всичко е случайност.

Link to comment
Share on other sites

малко грубо си написъл в заглавието-и милан шампион ;)

не че темата в италиянския футбол не се върти вечно около милан и ювето де...упс те вече не са в първа лига :devil

Link to comment
Share on other sites

Ако някой се размрънка за майтапчето - ще го махна. Все пак съм го сложил в подзаглавието и с ":P" вътре, дано не се появи някой с нулева търпимост ;)

Link to comment
Share on other sites

леко нахален!

 

Защо не ? Надявам се да стане така. Няколко отбора имат шанса да са шампиони. Между които е и Милан. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

интер ще са шампиони и няма кой да ги спре

 

Интер могат да станат шампиони май само извън игрището,по съдебен ред. :P

Link to comment
Share on other sites

не се заяждам с феновете на милан :) изобщо не ми дреме кой ще стане шампион,

но с тея трансфери не виждам кой ще спре интер...

Link to comment
Share on other sites

Изненадата за купата е факт - Наполи елиминира Ювентус след дузпи с 5:4 и по този начин торинци изгубиха всички шансове да помиришат Европа следващия сезон, а небесносините показаха амбициите си за Серия А догодина :)

Link to comment
Share on other sites

Вече е изготвен календарът със срещите от първенството.

Сезонът ще започне на 9 септември с мач между Интер и Фиорентина. По-късно Рома играят срещу Ливорно. На следващия ден Милан срещу Лацио на Сан Сиро!

 

Все още обаче датите не са съвсем официално оповестени, тъй като не се знае дали Ювентус ще подадат жалба в съда.

Link to comment
Share on other sites

Милан май ще падат още в първия кръг

и как го измисли тва?винаги сме били лацио на наш терен.

аз давам прогноза 2-0

Link to comment
Share on other sites

и как го измисли тва?винаги сме били лацио на наш терен.

аз давам прогноза 2-0

традициите са за това, за да се нарушават ;) 1-2

Link to comment
Share on other sites

Не обичам италианците и въобще футболът,който играят,но мисля,че Интер ще станат шампиони,а Милан вицешампиони. Ювентус ще изпадне в CA1 :P

Link to comment
Share on other sites

TIM Trophy:

 

Милан - Интер 2:1 (0-1 Круз, 1:1 Фавали, 2:1 Бориело)

Интер - Ювентус 1:1 (0:1 Дел Пиеро, 1:1 Фиго) и Ювентус бие с дузпи, 4:3

Милан - Ювентус 3:1 (0:1 Салайета, 1:1 Сийдорф (страшен гол), 2:1 Кака (дузпа, пресилена), 3:1 Сийдорф (пак готин гол, все едно гледах игра на пиян морков в наказателното :D ) )

 

По този начин класирането е следното:

 

1. Милан

2. Ювентус

3. Интер

 

Както и да е, тоя турнир не означава нищо, и трите отбора играха с доста резерви, но все пак доста резултатна игра от страна на Милан ;) Учудваща дори...

Link to comment
Share on other sites

TIM Trophy:

 

Милан - Интер 2:1 (0-1 Круз, 1:1 Фавали, 2:1 Бориело)

Интер - Ювентус 1:1 (0:1 Дел Пиеро, 1:1 Фиго) и Ювентус бие с дузпи, 4:3

Милан - Ювентус 3:1 (0:1 Салайета, 1:1 Сийдорф (страшен гол), 2:1 Кака (дузпа, пресилена), 3:1 Сийдорф (пак готин гол, все едно гледах игра на пиян морков в наказателното :D ) )

 

По този начин класирането е следното:

 

1. Милан

2. Ювентус

3. Интер

 

Както и да е, тоя турнир не означава нищо, и трите отбора играха с доста резерви, но все пак доста резултатна игра от страна на Милан ;) Учудваща дори...

Браво,браво,епа може и Милан да са шампиони....да видим :)

Link to comment
Share on other sites

Браво,браво,епа може и Милан да са шампиони....да видим :)

Aми, ако Кака продължава да играе така, както днес, когато влезе срещу Аржентина, нищо добро не ги чака съперниците на Милан. Уникален гол вкара....аз направо не вярвах на очите си.... как пое топката от противниковото нак. поле, премина цялата защита и вратаря и отбеляза. Някой, ако му попадне клип на това попадение, да казва, че го искам за колекцията си.:)

Интер имат много добър отбор, но лично аз нямам доверие на Манчини като треньор.

Рома според мен нямат потенциал да станат шампиони.

Link to comment
Share on other sites

Ювентус ще изпадне в CA1 :P

 

мда виждам че разбираш от Италиански футбол ;)

 

а колкото до Интер според мен ако продължават да играят с този треньор още дълго време няма да са шампиони ;)

Link to comment
Share on other sites

Като фен на Laziо бих казал, че ще бият Милан. Но като неотрален Lazio трудно ще се противопостави на милан и ще загуби. Все пак се надявам да играят приятен футбол и да взимат маовете на Olimpico.

 

 

Искам да кажа нещо по повод изхвърлянето на Ювентус. Те щели да обжалват на градски съд, а това било забранено. Ако обжалват всички италянски отбори ще бъдат извадени от евротурнирите. Ювентус не ги интересувало и щели да обжалват.

Link to comment
Share on other sites

Това за изхвърлянето от евро турнирите не съм го чувал. Бях чел, че съдът е предупредил управата на Уве, че ако се подаде обжалване, съдът щял да съсредоточи цялата си мощ в опит да ги накаже още по-тежко.

Link to comment
Share on other sites

Искам да кажа нещо по повод изхвърлянето на Ювентус. Те щели да обжалват на градски съд, а това било забранено. Ако обжалват всички италянски отбори ще бъдат извадени от евротурнирите. Ювентус не ги интересувало и щели да обжалват.

 

Тва е старо и истина. УЕФА заплашиха италианската федерация че ще извадят всичките им отбори, ако футболни проблеми се решават в градския съд, а не спортния такъв. С други думи, спортният съд трябва да е ПОСЛЕДНА инстанция, а Юве мислиха, че последната инстанция е тая, която им намали най-много наказанието ;) Както и да е, Ювентус и Италианската Федерация подписаха "мир" и няма да се стига до тия проблеми.

Link to comment
Share on other sites

И да кажа само че това е пълна несправедливост.

 

Ако си уговарял мач, една дивизия на долу. Те хванаха 4 отбора и само Юве в серия "б" . Не обичам този клуб, но това е несправедливо. Един в серия "б" другите остават. Да не говорим че Милан са уговаряли мач и даже и шампионска лига ще играе. Пълно безобразие.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...