Jump to content
BulForum.com

Италия, Серия А 2006/2007


veseo

Recommended Posts

81' Juventus [2 - 1] Lecce

 

62' [0 - 1] P.D. Osvaldo

 

64' [1 - 1] V. Bojinov

 

74' [2 - 1] V. Bojinov

 

 

Евала Валери, евала и на Бербо за УЕФА гола!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 612
  • Created
  • Last Reply
Анчелоти пак отървава кожата :angry1

Оф не мога да разбера защо само анчелоти ви е виновен

Link to comment
Share on other sites

според мен и да бяхте паднали пак нямаше да го махнат :)

Правилно , пу трябваше да паднат ... :P , А иначе Киево най-накрая биха :woot :wir

Link to comment
Share on other sites

Анчелоти, та Анчелоти....това е най-добрият треньор в последните години!

Не съм го казал аз, цитирам:

"трябва го махат тоя, нищо не прави"

Мнение на един виден капацитет в пункта на Еврофутбол по повод Карло Анчелоти.

Link to comment
Share on other sites

http://sportni.bg/?tid=40&oid=971207

фабио канаваро-носител на златната топка.да му е честита,след толкова години отдаденост на футбола може би я е заслужил

 

Мда, да не говорим че и Коце Видолов е играл бая години, Боримиров, Топчо... деа, що е само една златна топка :lol:

 

А и тва не е ли друга награда? Best European Footballer... не е ли Best Footballer златната топка? Както и да е, тая година си изгубих тотално уважението за тая наградка.

Link to comment
Share on other sites

Според мен не я заслужава...

Най-добре беше да я дадат на Анри.

Най-добрия през изминалата година!!!

Други варианти са Зидан и Роналдиньо.Зидан направи силно световно,но слаб сезон с Реал,а пък Рони точно обратното.

Така че най-добре Анри,който беше на ниво и в двете ;) Щеше да му е нещо като утешителна награда за двата загубени финала :D

А пък за Буфон няма да коментирам.Той въобще не трябва да е номиниран за наградата...Аз не помня да е направил нещо??? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Как да не е, участваше в отбора, който спечели световното. Направо целия състав на Италия да номинират и тва е :D

Link to comment
Share on other sites

Как да не е, участваше в отбора, който спечели световното. Направо целия състав на Италия да номинират и тва е :D

Е като е участвал да не би да има някъв сериозен принос за титлата????

Даже и дузпа не спаси на финала :D

Link to comment
Share on other sites

Е като е участвал да не би да има някъв сериозен принос за титлата????

Даже и дузпа не спаси на финала :D

 

като ти чета глупустите и почвам да са чуда да се смея ли да плача ли.... :wir

 

Буфон нямал принос за титлата на Италия....а това че са му вкарали само 2 гола на Мондиала нищо ли не значи ? А това че направи страхотен сезон с Юве миналага година и има постоянни добри изяви нищо ли не значи ? Пък и до колкото знам...тази награда не се дава само за добра игра ;)

 

А колкото до Канаваро мисля че напълно заслужава наградата. Според мен е най-добрия защитник в света ;) въпреки че в момента не е в най-добрата си форма.

Link to comment
Share on other sites

като ти чета глупустите и почвам да са чуда да се смея ли да плача ли.... :wir

 

Буфон нямал принос за титлата на Италия....а това че са му вкарали само 2 гола на Мондиала нищо ли не значи ? А това че направи страхотен сезон с Юве миналага година и има постоянни добри изяви нищо ли не значи ? Пък и до колкото знам...тази награда не се дава само за добра игра ;)

 

А колкото до Канаваро мисля че напълно заслужава наградата. Според мен е най-добрия защитник в света ;) въпреки че в момента не е в най-добрата си форма.

Ма направо "страхотен" сезон в юфе.99% от мачовете уредени,то и аз да съм,ще ме изберат за вратар на годината в тоя случай :laughing:

Те хората ти го казват,ти пак като типично фенче на юфе си блъскаш главата като ......,та да е на твойто :)

 

EDIT:

И пак помисли какво направи Кан за Германия през 2002 и го избраха за играч на мондиала.

А Бушон нито 1 малка част от това...

Link to comment
Share on other sites

Бе принос си имат и двамата, макар че да дадеш награда на някой САМО заради световното трябва да е изнесъл целия отбор на гърба си и да е спечелил титлата... е нито Канаваро, нито Буфон (Бушон :lol: ) са извършили чак такива геройства. А къде са сега - Карю върти крачоли на Канаваро, а Буфон играе в Серия Б (извинения, ама не можеш там да оценяваш в каква форма е)? Отсега казвам, догодина Кекавия (Кака де) ще вземе наградата, независимо в ква форма е. Просто е време и той да стане рекламно лице. И без тва видимо зарязва играта, но не и външния си вид...

 

Златната топка умря.

Link to comment
Share on other sites

Ето'о:

Златна топка за Канаваро е майтап

 

Нападателят на Барса Ето'о нарече майтап определянето на Фабио Канаваро за носител на Златната топка за №1 в Европа. Капитанът на Италия ще получи официално трофея тази вечер на церемония в Париж. Камерунецът, който три пъти поред печели Златната топка на Африка, в момента е контузен и няма да играе до пролетта. "Връчването на Златната топка на Канаваро е шега. Но всичко е въпрос на вкус", заяви Ето'о. Мишел Платини и Йохан Кройф също се изказаха срещу победата на Канаваро в анкетата на "Франс Футбол". Вратарят на Юве Буфон, който ще е в тройката, не е разочарован. "Не е голяма болка, че не печеля. В първия ден се надявах, защото вестниците писаха, че печеля. Но и без Златната топка животът ми продължава", каза Буфон.

:lol:

Link to comment
Share on other sites

"Защо Канаваро? Някой може ли да ми обясни", пише в гневно писмо на читател до каталунския в. "Спорт". "Защото спечели купената титла с Ювентус или защото взе Световната купа с Италия благодарение на рефера Медина Канталехо в мача с Австралия. Моля ви! Канаваро не може да е носител на Златната топка. Това е една награда за корупцията. Но нищо. Нека продължим да награждаваме измамниците, продажниците и посредствените играчи вместо тези, които наистина заслужават, като Ето'о, Деко, Анри, Зидан."

Тая година избора е пълен смях

Link to comment
Share on other sites

Тея италианците бахти корупцията :lol:

Световното купиха,златната топка.... :)

Ама нали ги бихме на волейбол :lol: :devil ,гадни жабарчета :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...