Jump to content
BulForum.com

Италия, Серия А 2006/2007


veseo

Recommended Posts

И да кажа само че това е пълна несправедливост.

 

Ако си уговарял мач, една дивизия на долу. Те хванаха 4 отбора и само Юве в серия "б" . Не обичам този клуб, но това е несправедливо. Един в серия "б" другите остават. Да не говорим че Милан са уговаряли мач и даже и шампионска лига ще играе. Пълно безобразие.

 

А ако, както е в случая на Ювентус, си уредил 29 от 34 мача? :) Предполагам 29 дизивии надолу :P Предполагам се усещаш, че и Лацио трябваше да набутат дивизии надолу, освен Милан и Фиорентина. А обвиненията (за доказателства не знам) срещу Милан са за ПУСКАНЕ на ДВА мача. Къде са 29, къде са 2 - ако и двата ги бяха сложили в една и съща дивизия щеше да е справедливо предполагам?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 612
  • Created
  • Last Reply

Знам че Лацио също ще ги вкарат дивизия. И така е справедливо. И правилата не са ли за един сезон тоест ако са уреждали мачове в сезона изпадат по-долна дивизия ?

Link to comment
Share on other sites

Това за изхвърлянето от евро турнирите не съм го чувал. Бях чел, че съдът е предупредил управата на Уве, че ако се подаде обжалване, съдът щял да съсредоточи цялата си мощ в опит да ги накаже още по-тежко.

Темата е за Серия А. А Ювентус не е част от нея. Така че не знам защо пишете за него тук :laughing: :))))

Link to comment
Share on other sites

Няма отбор в Италия, който да не е уредил поне 1 мач през сезона!

ми то навсякъде се уреждат мачове

пример:към края на сезона коефициентите в ефу драстично се променят-отбор,който е смятан за аусайдер изведнъж става фаворит,макар че играе с доста по класен отбор...

Link to comment
Share on other sites

Темата е за Серия А. А Ювентус не е част от нея. Така че не знам защо пишете за него тук :laughing: :))))

:punk

 

Тази година Рома определено няма шанс, според мен, а с най-големи шансове са Интер. Ако играчите им почнат да играят като отбор - като едно цяло, то противниците им много трудно ще им се противопоставят. В Милан нещата са много трудни, защото нямаме кой знае какви голмайстори, а новото попълнение Оливейра ми се струва, че е слаба работа (дано да греша - ще поиграе ще видим).

Link to comment
Share on other sites

верно че това дето ще напиша е от серия Б но нямаше начин как да не го постна :)

 

Rimini [1 - 1] Juventus

60' [0 - 1] Paro

74' [1 - 1] A. Ricchiuti

АКо така ще заличат пасива... :D

Link to comment
Share on other sites

интересни резултати първия кръг,особено тая двойка на катания :blink:

новото момче оливейра вкарва,дано се окаже достоен заместник на шевченко

Link to comment
Share on other sites

Като махнем Тиери Анри :)

 

И Ето'о :) За мен те тримата са най-добрите нападатели в момента.

Link to comment
Share on other sites

И така, една седмица преди началото на новия сезон, Интер победиха Рома в зрелищен двубой, след като трябваше да се преборят с 3 гола пасив, за да стигнат до крайна победа с 4:3 в продълженията. Честитка ;)

 

Някой да има програмата за новия сезон? Те май тая седмица щяха да я изкарват, ама може да не съм чул добре.

ей тука намерих прпограмата ама е до 19 кръг

http://www.lega-calcio.it/eng/atim_calendario.shtml

Link to comment
Share on other sites

kato 4ist napdatel 6eva nqma raven nito anri nito eto`o moje da se sravnqvat prosto 6eva e futbolist koito sedi i vkarva dr. igraqt i organizirat igrata su6to dokato na 6eva kato mu e dadut vkarva :) za men toi e nomer 1 a dori ne sum fen na milan i 4elsi no mi e lubimec

Link to comment
Share on other sites

Ее победихме Парма. Доволен съм. Бориха се момчетата няма се лъжем...доста голови възможности се пропуснаха. Но в крайна сметка Милан победи с 2 на нула :)

 

Аа и още нещо..Оливейра се представи достойно..но пропусна 248290489204 гола..ако ги беше вкарал ехее ;)

Link to comment
Share on other sites

e milan stana 1viqt otbor zali4il -to4kite :)

 

Е то оставаше някой друг от Серия А да ги заличи по-бързо от нас, все пак бяха с -11 и -19 другите отбори ;) Иначе от Серия Б Триестина заличиха смазващия пасив от -1 точка първи ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...