Jump to content
BulForum.com

FIFA 2007


Zaio

Recommended Posts

То с Милан и баба знае , я се пробвай с някой втородивизионен отбор да видиш как първите 5 години не можеш да купиш свестен играч.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 553
  • Created
  • Last Reply
То с Милан и баба знае , я се пробвай с някой втородивизионен отбор да видиш как първите 5 години не можеш да купиш свестен играч.

може да пробва с втородивизионния Ювентус :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ми то си има :)

Ама сега има малко пауза до средата на Декември....Е,не казвам,че не може да се направи и друг де ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
може да пробва с втородивизионния Ювентус :laughing:

 

Аel имаше предвид втородивизионен от Англия. Някой отбор с 1 звезда и половина. Ювентус даже и в 4-та дивизия да идат, пак ще ги направят силни.

 

П.П. разбрах ироничния замисъл на поста ти. Просто с един куршум удрям 2 заека в случая :)

Link to comment
Share on other sites

Хора излезна бг патч който добавя Левски :)

И тези орбори:

 

-Spartak Moscow

 

-Dinamo Kiev

 

-Debreceni VSC

 

-Steaua Bucharest

 

-Shakhtar Donetsk

 

-CSKA Moscow

Цък

Link to comment
Share on other sites

Пф,10х ама няма смисъл да си разваляте старите сейфове за няколко отбора.....нека да излезне БГ пача (мое мнение) ;)

Link to comment
Share on other sites

Пф,10х ама няма смисъл да си разваляте старите сейфове за няколко отбора.....нека да излезне БГ пача (мое мнение) ;)

Еми да и аз съм на същото мнение нека имаме малко търпение :)Днес намерих това:

http://torrents.data.bg/details.php?id=64725&hit=1

Явно скоро ще излезе бг пача и хубавата новина е че ще има и Б група.Дано да бъде сполучлив и да се съобразят с новите трансфери,които предстоят :)

За тези които нямат достъп:

В края на декември излиза BULGARIAN FOOTBALL LEAGUE FIFA 07 v1.0 .::СЪДЪРЖАНИЕ::.

1-TBI - А група

2-Сборна TBI-Б група включваща:

 

-От "Б" източна:

1-Добруджа(избран по пристрастия..няма какво да крием)

2-Калиакра Каварна(кръвен враг на Добруджа..добре е да има дерби)

3-Нафтекс Бургас(изпадна от "А" група-заслужава място във Фифа)

4-Черноморец Бургас(кръвен враг на Нафтекс Бургас)

5-Дунав Русе(силна селекция и организирана агитка)

6-Марица Пловдив(доказаха, че са сериозен отбор)

7-Фк Шумен(конкурент за едно сериозно класиране)

8-Локомотив Стара Загора(добре е да има и няколко слаби отбора)

-От "Б" западна:

1-Етър Велико Търново(един от най-сериозните отбори на запада)

2-Пирин Благоевград(отпаднаха от "А" група имат място във Фифа)

3-Хебър Пазарджик(един среден отбор от "Б" група)

4-Спартак Плевен(няма какво да кажа просто мисля, че требва да ги има)

5-Миньор Перник(симпатично отборче)

6-Монтана(до сега не сме ги слагали във Фифа така, че за всяко нещо има първи път)

7-Видима Ръковски(избрах ги зареди стадиончето им)

8-Чавдар Бяла Слатина/Велбъжд Кюстендил(както вие изберете)

 

3-Менюта (също и по време на мач)

4-Екипи и мини екипи на отборите (Домакински , гости , вратарски)

5-Лога

6-Банери

7-СТАДИОНИ- на ЛЕВСКИ , ЦСКА, ЛИТЕКС, Локо Пд , Локо Сф , Нафтекс , Национален стадион - Васил Левски ,Пирин , BFL Stadium , на Черно Море

8-Рекламни пана

9-Лица менаджери от България

10-Лица на играчи

11-Спонсори

12-БГ вестник

13-Песни на агитките

14-Знамена на феновете

Link to comment
Share on other sites

Перфектно....а ако във v2 сложат и ст. "Христо Ботев" няма да имам думи просто - и как гледам отсреща нашият втори дом - ТРИБУНА ИЗТОК! :)

Link to comment
Share on other sites

Перфектно....а ако във v2 сложат и ст. "Христо Ботев" няма да имам думи просто - и как гледам отсреща нашият втори дом - ТРИБУНА ИЗТОК! :)

 

а дано да го сложат, много яко ще стане :punk

Link to comment
Share on other sites

Хора излезна бг патч който добавя Левски :)

И тези орбори:

 

-Spartak Moscow

 

-Dinamo Kiev

 

-Debreceni VSC

 

-Steaua Bucharest

 

-Shakhtar Donetsk

 

-CSKA Moscow

Цък

 

брато аре прати ми го по скайп плз че не моа да го дръпна

Link to comment
Share on other sites

трябва да забранят със закон на ea games да разработва футболни симулатори :angry1

 

с колкото по-слаб отбор играеш, толкова повече се убеждаваш, че тея американци нищо не разбират футбол (за тях - soccer. идиоти!) такава нереална хава просто няма ...

 

дайте някой патч за вратарите, щото т'ва просто е нетърпимо

 

nezachetengolvu9.th.jpg

 

т'ва ако не е гол, здраве му кажи.

Link to comment
Share on other sites

и аз се отказах от тази игра. От корнер с малко тренировки се прави директен гол всеки път или вратаря си е вкарва сам. И да искаш не можеш да го избегнеш. От фаул е същата работа

Link to comment
Share on other sites

и се се отказах от тази игра. От корнер с малко тренировки се прави директен гол всеки път или вратаря си е вкарва сам. И да искаш не можеш да го избегнеш. От фаул е същата работа

 

ами да ги оправят тея хави. за какво са кръпките тогава?!

не знам с к'ви отбори играете, ама ако хванете на career mode отбор с 1 звезда, ще видите за какво става въпрос ... а и като го пуснеш на world class, стоиш, гледаш и се чудиш :blink:

Link to comment
Share on other sites

На мен ми писна. Винаги играта ми харесва в началото и винаги след малко игра се виждат огромните бъгове. Аз играя само в мулти и се нерва като ми вкарват голове от корнери (авто голове на вратаря) или пък с един играч ти минават целия отбор с малко въртене на посоките

Link to comment
Share on other sites

А преди се оплаквахте,че вратарите били много добри (FIFA 2006) :lol: :lol:

 

ами на 2006 поне аз не мога да се сещам за такива "кашкавалени" ръце. всяка 3-а топка бита по-силно, се избива ... във вратата :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Има лек за вашата болка!Казва се Pro Evolution Soccer :excl: ;)

 

pro evolution soccer (... soccer :sick ) е за геймъри, но не и за фенове ;)

 

освен това аз лично съм свикнал с геймплея на фифата още от 2002 и не мога да възприема тея мудни движения в симулатора на konami.

 

... и най-големият минус за мен - няма първенства.

разберете, че не всеки иска да играе със силните отбори, в силните първенства ... т'ва "и баба го знае" :P

то сигурно и на джапонците им се иска да вземат лиценза от уефа, ама на ea games явно няма да им се понрави :D

 

btw колкото и пъти да сложа pes-a, най-много 1-2 месеца да се задържи на харда ...

Link to comment
Share on other sites

ами на мен ... шутирах с Фрингс с топката гледаш как влиза във вратата и веднага нито реплей нито нищо спокойно ми дава да бия корнер

(това отишителна награда ли е ) ... жалко че нямам скренншот

Link to comment
Share on other sites

вчера направо се опулих .... как става така, че съм на 1 т. от вторият в класирането, с мач по-малко от него и в следващия кръг, след изиграване на мачовете - аз бия, а той прави равенство, разликата между двамата става 2 т. с равен брой изиграни мачове!!! :blink: :wacko:

 

освен това е супер неадекватна игра .... целта за сезона ми е да задържа отбора в дивизията, няколко мача преди края той се намира в групата за плейофите, а продължавам да получавам съобщения от борда на директорите, че били доволни, че съм избегнал изпадането в долна дивизия :blink:

 

пълен леш :sick

 

п.п. за вратарския пост просто не ми се говори. т'ва е някаква шега :huh:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...