Jump to content
BulForum.com

FIFA 2007


Zaio

Recommended Posts

  • Replies 553
  • Created
  • Last Reply
А пак ли трябва да трием сейфовете ;/

що пък да ги триеш.на мен до ся всеки пач си ми е запазвал сейвовете...

 

ама нета е уникално зле-тоя пач го тегля с 2-3к-6мгб=30мин :lol:

 

пача дава грешка

Link to comment
Share on other sites

И на мен ми дава грешка може би трябва да се свали 1 от предипните файлове който носи същото име на сайта fifax..който беше по-малък на размер..ии трейнъра който е даден в предишните постове не става за пари..бачкат само точките за отключване..еххх как исках около 30 милиона долара :D или ай 100 :punk

 

 

Май това е истината --> [ENG] Official Patch FIFA 07 #1

Link to comment
Share on other sites

А излезнало ли е No CD/DVD Crack ? И някой от вас има ли идея кога ще излезне да дискове ?

 

Аз имам No DVD Crack обаче кум него има и пач.Слагаш крака пачваш и ти върви без DVD. Ако искаш мога да ти го пратя по пощата или по skype ако ти трябва. Иначе аз май го бях свалил от датата с торент.

Link to comment
Share on other sites

И при мен не може да се инсталне тоя пач, а щом ви прави проблеми с load-ването няма да си правя труда да го качвам

междо другото кога ли ще изглежда ПС версията на Фифата по този невероятно красив начин:

 

XB360 Fifa 07 Review

14534-t_fifa07_vr_gt.jpg

Link to comment
Share on other sites

Чудих се кога ще излезе класирането в групите от турнира. Знам, че днес е последния ден в който могат да се играят мачове, така че се надявам, че утре ще има някакво класиране, защото лично аз нямам идея как изглежда подреждането в моята гупа.

Link to comment
Share on other sites

Всичко е готово в една отделна тема ;) Само на 2 групи не е завършено,щото имат да доиграят 2 мача... Но ся нещо сървъра се е прецакал...

Link to comment
Share on other sites

Чак и резервния им отбор пробил в ШЛ :P . А аз даже не знаех, че може да имаме резервни отбори :lol:

Link to comment
Share on other sites

това ми се случи е на мен само че в по предна фаза на шампионската лига-постнал съм снимки по напред в темата.явно турците вече са световна сила с която европейските грандове трябва да се съобразяват занапред :lol:

Link to comment
Share on other sites

Айде няма ли още трима човека да им се цъка турнир?Запишете се тук:http://fifa2007.mybbland.com/viewtopic.php...asc&start=0. Останали са само слаби отбори, но важното е да става игра.

Човек аз се записах в тоя турнир преди 2 седмици, че може би и повече :). Искам да кажа че вече забравих, че съществува :). тия турнири ако продължат повече от 2 седмици се забравят и изоставят според мен :). Представям си колко от хората, които са записани помнят. че са играли фифа 07 :)

Link to comment
Share on other sites

Hora pls pomognete mi.S edin fernd se opitvame da igraem fifa 2007 multiplayer, am nemojem da q napravim.Pls help.

muliplayer\direct ip\единия дава-host,а другия-connect,тоя който дава host нищо не прави,а другия трябва да напише ай пито на този с който се свързва и името на играта,ако не са ви реални ай питата ви трябва хамачи и пак по същия начин

Link to comment
Share on other sites

Hora pls pomognete mi.S edin fernd se opitvame da igraem fifa 2007 multiplayer, am nemojem da q napravim.Pls help.

 

Има и друг вариант единия дава от "network" "iniate" прави игра другия от "direct IP" се конектва с IP което му е дал тоя дет прай играта

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...