Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига - сезон 2006/07


4efo_88

Recommended Posts

Не съм напълно убеден за процента на съдиите, дето нямало да го дадат. Много бутаници в наказателното поле не се свирят, защото са борба за топката или защото са и от двете страни. Бутане в гърба без да се гледа къде е топката е дузпа. Даже това ми навява весели спомени от детството, когато още играех в Локото и там на нищо, ама на нищо не ни учеха. Единственото нещо, дето ни казваха как да правим, беше разни бутаници, използване на лакти и така нататък. Но основното правило беше, че изпуснеш ли го, в гърба не го буташ, щото се вижда лесно и щото съдиите го свирят... Освен това, дори и да не го свирят съдиите...въпросът остава, дали трябва да го свирят, защото дай да се примирим с всички фаулове, дето принципно не се свирят, както и със симулациите като се излезне един на един с вратар и така нататък... Но майната му, минали и заминало...

Ами за съжаление процента си е точно такъв. Първо защото бутането не е силнои второ защото е в назателното поле. Затова не се свири. Това дето са ви учили в Локото е напълно правилно ако играча скочи за висока топка и ти го натиснеш отзад. Принципно аз самият, знаеш, не харесвам играта с фалове макар да обичам по-мъжки да се решават нещата и понякога ме е яд, че заради един дребен детайл се проваля цял един шедъовър, но реалността е такава. Далеч съм от идеята да защитавам Милан, но така съдиите решават подобен род спорни положения.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
Manchester просто се бяха отпуснали нищо друго :) ако си бяха излели цялата сила върху Milan, сега резултатът щеше да е 0:3 за Manchester, а не за калитарите Milan :lol:

хахах ей такива постове най-много ме кефат. 1/2 за ШЛ и се били отпуснали. Това само някой на 12 години може да го каже

Link to comment
Share on other sites

Абе няма какво да ме хвалите мен. Баш обратното трябва да е. Трябва винаги да се опитваме да говорим обективно. Аз съвсем не си губя времето да отговарям на изказвания (има ги от привържениците на всички тимове) от типа "ще ви скъсаме", "ще се преклоните пред великия..." и "кой сега е номер едно". Това сме го обсъждали вече 100 пъти. Просто отсявайте на кого да отговаряте, за да ви е мирна главата.

Link to comment
Share on other sites

Статистиката преди мача не бе в полза на Манчестър и историята само се повтори. От трите си двубоя на италианска земя Милан бе побеждавал и трите пъти без да допусне гол. И в трите си двубоя за европейски турнири Милан бе отстранявал съперника си.

интересна статистика. Традициите в ШЛ са много важни

Link to comment
Share on other sites

някой хора пак се опитват да омаловажат това,което направи милан,а именно-манчестър беше унижен.аз лично не помня загуба с 3 гола на манчестър/не ги следя много/.дузпа на оддо...може,ама ако играе левски слещу родопа и мача още е 0-0.а за фаулчетата,които не бил дал,еми нормално е тук таме да се пропусне някой фаул,все пак и съдията е човек и взима решенията си на момента,а не гледа повторения.пък и коментаторите нищо не казаха в тази насока.

П.С. казвайте по колко са билетите за финала и има ли още в продажба :tongue

Link to comment
Share on other sites

Аз пък като човек, на който и двата отбора са леко противни от фенска гледна точка, ще потвърдя тезата, че Милан смачкаха Манчестър. За какво намесвате изобщо съдията при условие, че ясно се виждаше, че дори и Роналдо един пас не можеше да направи като хората. Юнайтед бяха толкова стъписани, че ако Ван дер Сар не беше толкова добър можеха да си тръгнат и с 5 гола във вратата.

Link to comment
Share on other sites

Мисля че това беше най-добрия мач на Милан за сезона...:) поне за сега де, тотално надиграха Ман Юн.

 

Успех на финала :)

Link to comment
Share on other sites

хахах ей такива постове най-много ме кефат. 1/2 за ШЛ и се били отпуснали. Това само някой на 12 години може да го каже

Хахахах пич ама ако съм на повече години кво ще стане, кат ти гледам твойте постове май ти си на 12г. :D ............!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Manchester просто се бяха отпуснали нищо друго :) ако си бяха излели цялата сила върху Milan, сега резултатът щеше да е 0:3 за Manchester, а не за калитарите Milan :lol:

Мда, пикачу щеше да дойде и да разбие Милан, нали ? :D

Хахахах пич ама ако съм на повече години кво ще стане, кат ти гледам твойте постове май ти си на 12г. :D ............!!!!!!

Botev1912, а, ако е на повече от 12 "кво ще стане", а ? А ? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Хахахах пич ама ако съм на повече години кво ще стане, кат ти гледам твойте постове май ти си на 12г. :D ............!!!!!!

блейд мастър ли4и си 4е не си пове4е от 13 годишен.. отпуснали се на 1/2 финал.. милан не оставиха на ман4естър да диша.. ай стига спорти милан заслужено отмъсти ман4естър знам 4е те е яд и ако бях за ман4естър и паднеме с 3-0 щеше да ме е яд ама не съм а съм росонер и ся съм убеден 4е титлата отива в италия ще има разплата ! :punk

Link to comment
Share on other sites

Милан снощи изиграха най-невероятния си мач през целия сезон! Не съм им гледал нито един мач (oсвен тези с Юнайтед), но смело мога да твърдя, че този беше най-силният им- просто по-добре от това няма накъде. Да, фен съм на Юнайтед, да мъчно ми е ама ми мина 15 мин. след края на мача - все пак по-добиря трябва да продължи и така и стана снощи! Не че Манчестър Юнайтед са по-слабия отбор, въпреки това което показаха снощи (т.е. нищо), те просто снощи излязоха демотивирани - не знам защо излязоха сякаш знаеха какво ги очаква, сякаш излиза Българският национоален отбор да играe срещу Швеция - излизат от съблекалните вече с 1 гол пасив в главите си. От там тръгна всичко, според мен Алекс Фъргюсън не ги беше надъхал, не знам какво точно се случи само може да гадаем и общо взето да говорим празни прикази! Факта си е факт, Милан не ни оставиха шанс снощи направиха само 1 грешен пас през целия мач, една единствена грешка! Да Милан бяха по-добрите, да Милан ако играе и така на финал определено ще вземат купата, но Милан са италиански отбор! Видяхте ли как бавиха времето, показаха италианщината си! Падат на терена, разеглили мускулни връзки (влизат санитарите и не ги изнасят ами ги обработват насред центъра ), изкуствено предизвикваха скандали, правиха италиански простотии (да не говоря за този ОЛИГОФРЕН Дженаро Гатузо), да не говоря как топката излизаше в тъч и никой от хората не подаваше топка на Габриел Хайнце да изпълни тъча, сяка секунда изядоха и развалиха иначе хубавия мач! Нали знаете как след всеки мач, противниците разменят фланелките си в знак на уважение, е ако бях играч на Манчестър Юнайтед, никога нямаше да приема фланелка от играч на Милан!!!ТОВА, КОЕТО НАПРАВИХА СНОЩИ МИЛАН НЕ ИМ ПРАВИ ЧЕСТ!!!АЗ AKO БЯХ ФЕН НА ТОЗИ ОТБОР ЩЯХ ДА СЕ СРАМУВАМ! Милан снощи се представиха на ниво, но тези простотии в последните 25 минути, въпреки че водиха с 3 гола, въпреки че прекършихаа не кой да е, а Манчестър Юнайтед, МИЛАН просто опорочи цялата си хубава игра и всичко което показа и доказа снощи с тези неспортсменски изпълнения! Такова нещо в Англия няма да видите, там се играе до последната секунда, там се играе истиснкият футбол, а не пресметливо, шахматно изпълнение, дори корумпирано, скучно и грозно, напомнящо за някои мачове от българското първенство (говоря за последните 25 минути)! Точно за това искам да завърша коментара със следното! Снощи продължи по-добрият отбор, но не продължи по-достойният отбор!Защото футбола не е само победи No mather what!

Не знам каквото искате мислете, това е моето мнение!

Това което показаха Ливърпуул на Амфийлд - това иска да види всеки фен! Ако бях фен на Ливърпуул бих бил горд, това е отбор, наистина достоен отбор!

И Все пак- ONE UNITED!!!!!! :wub:

 

някой хора пак се опитват да омаловажат това,което направи милан,а именно-манчестър беше унижен.аз лично не помня загуба с 3 гола на манчестър/не ги следя много/.дузпа на оддо...може,ама ако играе левски слещу родопа и мача още е 0-0.а за фаулчетата,които не бил дал,еми нормално е тук таме да се пропусне някой фаул,все пак и съдията е човек и взима решенията си на момента,а не гледа повторения.пък и коментаторите нищо не казаха в тази насока.

П.С. казвайте по колко са билетите за финала и има ли още в продажба :tongue

Пич и аз се бах надъхал за финала, ама 1900 евро са и то не на черно! Забрави!!!! :( Мъка, Мъка!!!

Link to comment
Share on other sites

Аз съм фен на Лацио и искам Италянския футбол да се подобри, защото е зле.

 

В момента Италянския футбол е Милан ! Милан държи Италянския футбол на крака. Ювентус стига макс до 4-върт финала, тази година ги няма, няма да ги има и другата. Интер отпадат вече 2 поредни игри на полуфинала. Рома ги посрамиха... Киево пък паднаха от Левски... Също така няма Италянски отбори напред в Уефа (искаше ми се Лацио да показва хубав футбол тама ама за съжаление не е така).

 

Милан в Последните 3 години, 2005 стигна до финал, миналата година до полуфинал и сега пак е на финал и имат шансове да спечелят.

 

Преди шампионска мислех К.Анчелоти не е изобщо добър трениор, защото правеше глупости. Но тази година (2-рия полусезон и 4-върт и полуфиналите) Милан показа много добра игра. Добре е че финала няма да е между 2 отбора от страна.

 

Сигорно сега феновете на Ювентус, Интер, Рома че не е така и т.н Но това са фактите.

В момента Италянския футбол в европа е Милан.

Link to comment
Share on other sites

Мислех че след снощните игра и резултат няма да има извинения от страна на Манчестър. Вместо това виждам, че съдията ни е помагал, Юнайтед са се отпуснали и нарочно не са играли на 100%, бавили сме, разправяли сме се, както сме и "калитари". И относно "Юнайтед имат проблеми с контузени" - случва се и сте длъжни да се справите с това. Ние играем с определено ДЪРВЕН (въпреки че снощи вкара гол) нападател и възрастен Пипо в ШЛ. А и не мисля, че ви беше лошо докато Челси играеха без двама от ключовите си играчи - Чех и Тери - за 1-2 месеца и си трупахте преднина? Малшанс за отбора с контузиите, ама да ми изкараш 3:0 победа късмет си е чиста фенщина и то в лошия й смисъл. Приемете, загубихте, при това с класически резултат. Както се плюнчихте за 7:1 срещу Рома, приемете така и това 3:0 (пък било и в малко по-слаба степен).

Link to comment
Share on other sites

Да си бъдем честни, Милан ни омазаха..... такава загуба не сме имали от 2-3 години, когато пак отпаднахме от Милан и пак на Сан Сиро(1-ви мач) ни биха 3-1.... ако не се бъркам?

 

Никой не им е помагал.... стига оправдания, само Роналдо се опитваше да измайстори нещо, но Гатузо се справи добре. Рууни (Шрек) не е за този отбор. По-скоро е за League 2 или конференцийките, дет знаят само да се режат. То, тва не е футболист, ами животно - не ни трябва (макар че понякога вкарава много яки голове като на първия мач с Милан).

Link to comment
Share on other sites

блейд мастър ли4и си 4е не си пове4е от 13 годишен.. отпуснали се на 1/2 финал.. милан не оставиха на ман4естър да диша.. ай стига спорти милан заслужено отмъсти ман4естър знам 4е те е яд и ако бях за ман4естър и паднеме с 3-0 щеше да ме е яд ама не съм а съм росонер и ся съм убеден 4е титлата отива в италия ще има разплата ! :punk

Аве и аз кво се разправям тука :lol: не разбирам много - много от футбола ама мога да ти кажа, че съм на 17 години такаче не ме занимавай.....

Link to comment
Share on other sites

Не мога да повярвам, че Юнайтед загуби от отбор черешка. Тва е отбора заради, който гледах мач за сефте от не знам колко време и ме е яд, че гледах :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

не разбирам много - много от футбола

 

То си личи ;) Поне си признаваш...

 

Не мога да повярвам, че Юнайтед загуби от отбор черешка. Тва е отбора заради, който гледах мач за сефте от не знам колко време и ме е яд, че гледах :angry1 :angry1

 

Хейта е голямо нещо. Кво му е "отбор черешка" на Милан? Най-титулуван отбор в ШЛ след Реал, втори титулуван в Италия и размаза с 3:0 спряган за фаворит за спечелване изобщо на лигата отбор и все пак няма признание. Най-добре се присъедини към горния "фен" и ходи гледай бръмчалниците. В тоя спорт явно не си компетентен (както неколкократно си намеквал) или си УНИКАЛНО заслепен от омраза.

Link to comment
Share on other sites

edinstvenoto koeto moga da kaja e 4e milan trqbva da davat na kaka prazni 4ekove za zaplata vsqka sedmica ;)

 

От тия положения, дето той вкара 2-та мача, и ти ще вкараш.

 

Не мога да повярвам, че Юнайтед загуби от отбор черешка.

 

хаахахахаххааххаахаххаххаха. Определението е много добро :) Макар и да не знам какво е общото.

Link to comment
Share on other sites

Хахахах пич ама ако съм на повече години кво ще стане, кат ти гледам твойте постове май ти си на 12г. :D ............!!!!!!

не аз написах "Манчестър не искаха да играят и се бяха отпуснали и за това паднаха"

Link to comment
Share on other sites

Поздравления за Милан,наистина направиха голям мач,направо се подиграха с Манчестър.А нещото,което най-много ми хареса на вчерашния мач бе,начинът по който за втори пореден път Крситиано Роналдо бе направен за смях от халфовете на Милан.Португалецът бе може би най-слабият на терена и в двата мача,което доказва за пореден път на колко по-високо тактическо ниво са италианските отбори от всички останали в Европа.Иначе се надявам,че няма да се повтори историята от 2005 год.,защото е трудно да си представя,че един от най-смешните отбори в Европа ще стане шампион за втори път,последните 3 години.Просто късметът трябва все някога да свърши.И с риск феновете на Милан да умаловажат успехите на Интер и тази година,ако спечелят ШЛ,ще им пожелая успех на финала след 3 седмици!

Link to comment
Share on other sites

не аз написах "Манчестър не искаха да играят и се бяха отпуснали и за това паднаха"

Добре ти видяли защитата на Манчестър какви грешки допусна ??? Видя нали !!! Така че и ся да се спори всичко е минало... това е съдба и никой неможе да е промени ... ;) остава само да видим дали Милан ще бият Ливърпул или обратното ... :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...