Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига - сезон 2006/07


4efo_88

Recommended Posts

mekiq we por

 

AC_Milan - за втори път ти казвам - Грубо нарушаване на точки 1 и 2 от Правилата на Форума.

Moderator Preview за 60 дена + Suspend за 30, за да можеш да си преусмислиш начинът на изказване и да се научиш, че държанието ти е нагло и недопустимо за този форум.

 

Съжалявам за оффтопика - моля продължавайте спокойно темата си и успех на по-добрият отбор в утрешния мач.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Офа ти е ясен - и при мен 2-3 пъти изпляска и кабелна и нет в големите бури, да не говорим колко рестарта поради падове в напрежението.

 

Слава богу момците всеки път за по-малко от час се справяха с авариите.

 

По темата - утре съм почти безпристрастен, с лек наклон към Ливърпул. По принцип и двата отбора харесвам, сега след като Юнайтед ги няма не ме касае много.

 

Всякакви джафкания преди мача са абсолютно инфантилна простотия. Като му дойде времето ще се коментира.

 

Превъзбудения фен на Милан- разумните хора умеят да водят диалог, много "порове" вече само четат тоя форум - бъди културен и спазвай етикецията

 

ЕДИТ: Таз ме изпревари с действия :)

Link to comment
Share on other sites

евала, най-накрая някой да затвори устата на тоя пич. по темата и двата отбора ми са еднакво противни, така че се надявам да стане зрелищен мач пък нека победи по-добрият :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Леко превю на предстоящият мач.

kaka.jpg

Ето как 2та отбора са се представили до момента в ШЛ.

Milan 	Team 	Liverpool
12 	Games Played 	12

			Goal Attempts 	 
18 	Goals 	22
1.50 	Ave Goals per game 	1.83
170 	Shots (excl blocked shots) 	144
41% 	% Shots on Target 	47%
11% 	% Goals to Shots 	15%

			Passing	 
5,284 	Short Passes 	4,041
872 	Long Passes 	903
82% 	Overall Pass Completion % 	75%

			   Crossing 
238 	Total Crosses 	306
21% 	Cross Completion % 	24%

			  Defending 	 
9 	Goals Conceded 	9
0.75 	Ave goals conceded per game 	0.75
264 	Tackles 	343
78% 	Tackles Won % 	76%
399 	Blocks, Clearances & Interceptions 	372

			 Discipline 	 
166 	Fouls 	196
15 	Yellow Cards 	19
1 	Red Cards 	0

Link to comment
Share on other sites

От Ливърпул пък декларират своята готовност за истинска битка 120 минути до постигане на заветната цел.

Значи са решили 11 отзад и каквото стане :angry1

Link to comment
Share on other sites

Мача няма да е хикс... още в редовното време ще има победител и разликата ще е 2 гола. Това е според мен. Въпроса е само кой ще е победителя... ако Ливърпул спрат Кака и пробият по фланговете, чрез бързите Кюел и Пенант (вероятно акто резерви през 2то полувреме) мача ще е тяхен. Ако Оддо и Янкуловски одържат 2те крила на Пуул и Кака си свърши работата, победител ще са Милан. Склонен съм да вярвам и че Рафа Бенитез е по-добрият тренъор, което мисля може да окаже решаваща роля. Но мача не го виждам като хикс...ама никак даже. Хикс може да са първите 45 минути, след смените на Пуул нещата определено ще се раздвижат... мощни атаки за тях по крилата и повече пространство за Кака...

Всеки случай очаквам в центъра да е истинска касапница и общо поне 9 играчи да има там (5 от Милан и поне 4 от Пуул, нищо чудно и от тях да са 5). Но предвид, че очаквам ялово първо полувреме и изненадващ обрат от към игра след 50тата... който вкара първи ще вкара на контра и 2ри.

Link to comment
Share on other sites

Нещо яд ли те хвана :lol: :lol: :lol:

какъв яд те гони. Тея калитари са решили да опропастят мача с 11 отзад, но късмета им няма да е вечен :punk

Link to comment
Share on other sites

тая мисирка пипо вкара гол с ръка...не знай къде са намира

 

не е янсо кой ще стане шампион, обаче второто полувреме росонерите ще бъдат изнасилени от пуулците - мирише ми на май 2005

Link to comment
Share on other sites

тоя Индзаги :) просто няма по голям късметлия от него :)

 

не е янсо кой ще стане шампион, обаче второто полувреме росонерите ще бъдат изнасилени от пуулците - мирише ми на май 2005

 

мен пък ми мирише на катеначо :)

Link to comment
Share on other sites

никва ръка, нещо средно между рамо и глава. Иначе наистина гола си беше късметлийски в стил Индзаги, но нека късмета да е против Ливърпул вече

Link to comment
Share on other sites

никва ръка, нещо средно между рамо и глава

 

по твоите думи освен с врат да я е вкарал ?! :confused

 

пък има ли значение как я е вкарал след като са зачели гола :)

Link to comment
Share on other sites

Къртиш мифки :lol: :lol: :lol:

ти освен да се заяждаш друго можеш ли? :laughing: :laughing: :laughing: Знам, че всички ги е яд, че Милан водят, но факта си е факт. Гол има дали с ръка, врат, глава или рамо резултата е 1:0 :woot

Link to comment
Share on other sites

Мача няма да е хикс... още в редовното време ще има победител и разликата ще е 2 гола. Това е според мен.

Очакваното стана :)

Link to comment
Share on other sites

Скучен мач, в общи линии, като изключим последните десетина минути. Не бяха по-добри Милан, но определено за мен са по-стойностен отбор от Ливърпуул и честито на феновете им. Малдини е велик:)

Link to comment
Share on other sites

Нещо мълчът курвите от "града на бийтълсите" ???????????? :D :D :D :D :lol: :lol: :lol:
Разбирам, че си радостен, но не трябва да 'ругаеш' така...
Link to comment
Share on other sites

Разбирам, че си радостен, но не трябва да 'ругаеш' така...

Няма уважение към тяхните фенове!!! Всички много знаеха - "2005,2005,2005...."

СЕГА СМЕ 2007 МОМЧЕТА!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Доста карйне коментари се забелязват защо хората не са толкова надъхани по нещо по важно ми точно за такива дребни неща се спречкват но както и да е всеки сам си решава...

 

На мен мача ми хареса защото обикновенно красивите мачове са свързани с надмощието на единият отбор, а тук беше горе долу равно и си струваше.Честито на победителите, а загубилите само могат да ближат рани и да чакат до следващият път за отмъщението :lol: GG :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...