Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига - сезон 2006/07


4efo_88

Recommended Posts

Пънем си се, ко да праим. Ми то ако имаше още 20-30 минути от първото полувреме, Милан щяха да идат да се излегнат зад вратата. Или не, направо 1 час още да имаше. Първо полувреме 1час и 45 минути. Тия пинизи "ако имаше" ги оставяме на петокласниците (и надолу) и жените, дето постоянно си търсят оправдание за всичко. Тук сме възрастни хора (някой) и говорим за реални неща. Не може да се тича по терена докато на Милан им е угодно. Той "татко Карло" като е казал така сега, защо да не каже следващият път същото? Ако Фърдинант беше в защита, Кака щеше да мине така срещу някой друг отбор.

 

Винаги съм мразил фанатизма. Хора защитаващи сляпо идеите и разбиранията си, не поглеждайки на страни, да се огледат аджеба какво в същност става.

не си търся никакво оправдание-милан падна и това е факт.заради тактика ли,защо ли няма значение.ще се помни само резултата.с това "ако имаше" просто исках да изразя немощта на манчестър през цялото първо полувреме и особено последните 10минути...пък и ти вкарваш "ако" :rolleyes:

 

 

2 от най-добрите ни игра4и Малдини нашият дългогодишен капитан и разбира се най-големият вдъхновител в отбора Гатузо се контузиха и си проли4а като вкараха тоя Броки.. подаде на Гигс от тъ4а при гола е бахти ТЪП*КА !

броки е играч за отборче след 5-6място в италия.дано да се оправят малдини и гатузо,че без тях ще е доста трудно

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Милан били в по-изгодно положение..глупости.

За мен да те устройва дори Равенството е по-добър вариант от задължителна победа, защото само това устройва Русонелите. Иначе наистина е факт, че Юнайтед играят слабо като гости напоследък, но това нищо не означава. Ако това кара феновете на Милан да спят спокойно през нощта ;)

Link to comment
Share on other sites

Милан - 4елси тфа е финала

и се казва РОСОНЕР не русонел .. знам треньора на милан и при 2-2 щеше да търси Х и ман4естър щяха да ни размажат.. сега на всяка цена карло и играи4те на милан ще търсят победа

Link to comment
Share on other sites

Мача наистина добър. И аз мисля, че Ман. са в по-добра форма и най-вероятно ще продължат след минимална победа в Италия (ако се намери някой да опази КАКА).

Мисля, че другият финалист ще е Ливърпуул - срещу Челси играят добре и са в добра форма (особено Крауч). В другият лагер Дрогба е най-опасният играч, който се представя много добре през този сезон. Надявам се на динамичен мач, а не надлъгване в английски стил и резултат 0:0 или минимална победа на 1 от двата отбора след скучен мач.

Link to comment
Share on other sites

Сашо ти го каза ! след 2ри май секи ще пее друга песен .. на 23 май един паоло малдини ще вдига 1 купа .. 7мата за Милан.. секи е отписал росонерите но аз не мисля така .. няма да споря с вас защото имаме 2 "лагера" на милан и на ман4естър и разбира се след нескащният ма4 4елси - ливърпул но след 1,2 май ще си говорим според мен финалът е

Милан - 4елси

Link to comment
Share on other sites

Между другото, това "ние" и "вие", както и представянето на частни лица от името на цял отбор ми е супер омразно и винаги ми е било доста смешно. "

 

"време да ВИ накажем", кой ще накажеш бе брат. Ти какъв си на Милан, че ще "наказваш в Италия." И кои по дяволите са тези "вас" към които се обръщаш. Ако искаш да кажеш нещо на Манчестър Юнайтед, може да се свържеш лично с тях и да говорите. Тук (до колкото знам) сме само фенове. Няма представители на отборите.

Въпросът не е към мен, но ще отговоря. Аз съм ФЕН, както и ти спомена. Футболът без фенове = 0.

Прав ли съм ?

Освен всичко друго, като такива, ние купуваме тениски, шалове и ходим на мачовете на Милан, с което доста пълним касата на отбора - подпомагаме го.

Link to comment
Share on other sites

Само не мога да разбера какво толкова се пенявите за контузиите на Гатузо и Малдини. Вярно е, че са основни играчи, но първо играят на различни постове и не вярвам да нямате поне още един защитник и още един халф да попълнят. Освен това не играха само едно от 4те полувремена. Очевидно е, че контузиите им са леки и ще са готови за реванша. За сметка на това контузените в United са около 8, като около 5 от тях са защитници, а Evra е наказан за реванша. Какво право имате да се оплаквате от контузии не мога да схвана?

Link to comment
Share on other sites

На мен би ми било забавно да видя как Шевченко бележи на финала победния гол за Челси срещу Милан. Чисто от фенска гледна точка, иначе не ги понасям Челски:)

Link to comment
Share on other sites

Малдини няма да играе на реванша :( това е много зле а той е като 3ма от защитниците на юнайтед а бонера няма опит в ш.л. бахти майна.. дано ан4елоти каже някой други думи на Бонера sinicity не вярвам да успее да вкара ;)

Link to comment
Share on other sites

тази вечер мача е малко скучен... Ливърпул правят някакви странни грешки в защита. Според мен Челси спокойно можеха да си водят с 2-0 :) И се надявам второто полувреме да е по хубаво което малко ме съмнява ;)

Link to comment
Share on other sites

тази вечер мача е малко скучен... Ливърпул правят някакви странни грешки в защита. Според мен Челси спокойно можеха да си водят с 2-0 :) И се надявам второто полувреме да е по хубаво което малко ме съмнява ;)

Ем хората искаха английски футбол... а на ви го ся :)

Link to comment
Share on other sites

Милан vs Челси на 23 май ... Шева на колене пред великия Милан!

 

не бързайте с предсказанията :) това че отборите са се добрали с горе-долу добър резултат в първия мач далеч не значи че са си оплели кошниците :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...