Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига - сезон 2006/07


4efo_88

Recommended Posts

и аз не сам фен на двата отбора , но исках челси да отиде в атина ...нищо ... ливарпол няма да земат купата ..

Естественно, че няма да вземат купата :lol: все пак да се надяваме, че MANCHESTER ще бият MILAN и ще гледаме дербито между MANCHESTER и LIVERPOOL , при което LIVERPOOL ще загубят най-вероятно :devil :D и ето ви отново MANCHESTER шампиооооон :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Не мога да разбера как може да се дърлите за такова нещо. И то големи хора(изключвам от бройката децата, които си личат в почти безцелните им постове, от които човек не може да придобие грам информация освен личната им позиция, която рядко вълнува друг по света). Съдията каза, че има засада и гол няма. И 200 реда да напишете нищо няма да промени решението му, а живота ще продължи с това отсъждане като факт! Приемете го и живейте спокойно, вместо да се джавкате. Да не говорим, че мача имаше много по-стойностни моменти, че да се говори за това положение.

Link to comment
Share on other sites

Капитанът на Милан Паоло Малдини попадна в групата на тима утрешната среща-реванш от полуфинала на Шампионската лига с Манчестър Юнайтед на "Сан Сиро". Въпреки че не е в оптимално състояние, 38-годишният бранител попадна сред избраниците на Карло Анчелоти. Интересното е, че освен него има още 9 защитници в състава. Както е известно "росонерите" трябва да победят, ако искат да играят на финала в Атина, след като загубиха с 2:3 в първата среща.

 

ако това е истина,татко карло е за линч :angry1

Link to comment
Share on other sites

голям кеф, ще гледаме повторение на финала от преди 2 години, но с друг завършек :)

 

чакай, чакай да си свършите работата първо, защото Манчестър едва ли ще се бият сами :) пък отностно сношния мач беше на моменти доста скучен.....за малко да проспя дузпите :)

Link to comment
Share on other sites

Много ме е яд че Челси не продължи!

Но Като не могат да играят да си ходят в къщи!

Поздравления за Ливърпул !

 

Надявам се финала да е Милан - Ливърпул и разбира се Английския футбол да вземе купата.

Link to comment
Share on other sites

Много ме е яд че Челси не продължи!

Но Като не могат да играят да си ходят в къщи!

Поздравления за Ливърпул !

 

Надявам се финала да е Милан - Ливърпул и разбира се Английския футбол да вземе купата.

По-скоро - "дано английският футбол да доминира на финала" и разбира се да отиде при дяволите :punk

Link to comment
Share on other sites

тази година финалът е ливърпул-милан

дове4ера ще ви го копирам след ма4а :) ако пък ли не жалко ще е английски финал ще е доста ску4ен ако е ливърпул милан просто невеоятно зрелище за неутралният зрител.. той алекси ме изкефи по едно време цитирам : Рафа Бенитез е седнал по турски :D :D :D :P ... Айде РОСОНЕРИ НАПРЕД ДНЕСКА МАН4ЕСТЪР ЩЕ ПЪТУВАТ.. МАН4ЕСТЪР И ВИЕ ЩЕ СКЛОНИТЕ ГЛАВИ ПРЕД ВЕЛИКИЯ МИЛАН !

Link to comment
Share on other sites

Тоя Кака е уникален ... много добър футболист. Ако имаше и кой да му партнира ... супер ставаше :)

Честито ! :)

Link to comment
Share on other sites

2:0, надявам се Анчелоти да не ги връща назад, защото знаете какво става тогава. Вече само при 4:0 мога да кажа победа със сигурност :)

Link to comment
Share on other sites

В момента ме е срам, че съм фен на Манчестър Юнайтед. А тоя дъжд развали играта.

 

Никога няма да ме е срам ... просто такиа леви защитници не траа да са в отбора .. каф е тоя хаице ве бахти селския ..каде е гари , каде е фердинанд ????( знам каде са де )

Link to comment
Share on other sites

Въщност първо нека минат центъра повече от 2 пъти. Само накрая натиснаха последните 2 минути и тва им беше за 45 минути. Но те като гости са слаби. Паднаха от Рома, биха Лил с измислен гол, а Милан не е нито Рома нито Лил

Link to comment
Share on other sites

2:0 Явно Милан ще си го връщат на Ливърпул :)

как го чакам този момент :love :punk

дано сега татко карло да не извади пак атакуващите футболисти и да пусне бонера,броки и сие,че лошо ша стане :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...