Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига - сезон 2006/07


4efo_88

Recommended Posts

А нещото,което най-много ми хареса на вчерашния мач бе,начинът по който за втори пореден път Крситиано Роналдо бе направен за смях от халфовете на Милан.Португалецът бе може би най-слабият на терена и в двата мача,което доказва за пореден път на колко по-високо тактическо ниво са италианските отбори от всички останали в Европа.

Ти друг мач ли си гледал?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
Добре ти видяли защитата на Манчестър какви грешки допусна ??? Видя нали !!! Така че и ся да се спори всичко е минало... това е съдба и никой неможе да е промени ... ;) остава само да видим дали Милан ще бият Ливърпул или обратното ... :)
Това, че са некадърници не значи, че са се отпуснали. Вие имате по-шибана защита и от нас ... а Кристиано Роналдо само за Плейбой става...
Link to comment
Share on other sites

Това, че са некадърници не значи, че са се отпуснали. Вие имате по-шибана защита и от нас ... а Кристиано Роналдо само за Плейбой става...

 

ХАхахаахахах

Тва ме разби :lol:

Много хора смятат че не става нищо от Роналдо , и аз така отначало си мислех . Нека Манчестър да направи 1 мач без него и тогава може да видиш каква е разликата !

Link to comment
Share on other sites

Ти друг мач ли си гледал?

не не мисля 4е е гледал друг ма4.. кака превъзхожда роналдо .. само финтове може роналдо даже в4ера 1 път не мина през рино (гатузо) . Кака има голов нюх много по голям от този на роналдо по бърз е и на бързина минава абсолютно секи които се изправи с/у него...много е техни4ен и секи отбор би го искал в състава си но няма да го има най-малко до 2011 защото тогава изти4а договора на кака.. ако милан спе4ели ш.л. тази година в което не се съмнявам топката е за кака.. неможе отбора да не върви а 4овек от него да вземе ш.л. .. милан направи слаб сезон в кал4ото и много то4ки изгуби и се концентрира тотално върху ш.л. сега са напълно мотивирани да отмъстат на ливърпул за 2005.. смятам въпреки си4ко 4е кака ще вземе златната топка тази година просто тя не е направена за роналдо той е същия като бекъм - манекен . НЕ НА МАНЕКЕНИТЕ ВЪВ ФУТБОЛА !

Link to comment
Share on other sites

То си личи ;) Поне си признаваш...

Хейта е голямо нещо. Кво му е "отбор черешка" на Милан? Най-титулуван отбор в ШЛ след Реал, втори титулуван в Италия и размаза с 3:0 спряган за фаворит за спечелване изобщо на лигата отбор и все пак няма признание. Най-добре се присъедини към горния "фен" и ходи гледай бръмчалниците. В тоя спорт явно не си компетентен (както неколкократно си намеквал) или си УНИКАЛНО заслепен от омраза.

 

сА най вече се интересувам от ядЬене, пиЬене .....тея три неща. Милан може и да са най-титулуван на планетата - не ме засяга. Не съм им фен и няма да им бъда. Те заедно с Реал са ми криви. Както на теб Манчо(може би). Такъв сезон на Милан в Италия срещу Манчестър в Англия и Дяволите да изгубят. Сега стана ли ти ясно определението - черешка. Щото ако ще сички ШЛ да са печелени от Милан то това е МИНАЛО, ние сме в настоящето. Квото било - било. Изчерпа ми се квотата за футбол през календарната 06. Не се чувстувай длъжен да отговаряш и да вадиш статистики - аз не бих го направил за теб

 

КОй беше отворил дума за "бръмчалниците", че разбрах. Кой те пита за тва? Мерси за съвета ще го имам в предвид. Няква друга препоръка?

 

Дай дефиниция на "разбирам от футбол"

Link to comment
Share on other sites

Щото ако ще сички ШЛ да са печелени от Милан то това е МИНАЛО, ние сме в настоящето. Квото било - било.

 

Добре. МИНАЛО е успешния сезон на Юнайтед в ШЛ, НАСТОЯЩЕ е Милан на финал след победа с 3:0 над тях. Както и "успешния сезон на Юнайтед в Англия срещу неуспешния на Милан в Италия". Защото догодина Юнайтед ще са си 2-3 отново, а Милан ще са на 1/2 в ШЛ ПОНЕ, ако не и финал и/или титла в Италия.

 

Крив отбор ми е Локомотив Пловдив и Ювентус. Други антипатични отбори нямам, има отбор, който е противник на Милан и съм против него докато свърши сблъсъка. Смятам всеки фен е така.

 

За да "разбираш от футбол" трябва най-малкото да гледаш по повече от 1-2 мача на сезон, да следиш новините в световни футбол и... да живееш с футбола. Съмнявам се да отговаряш на повече от 1 условие от горните три. Да ти дам пример - мога да си се плюнча колкото искам, че Ферари са мишки по простата причина, че не ме кефят, но да подкрепя мнението си с поне някакви смислени факти е друг въпрос. Не мога да го направя, съмнява ме и ти да успееш с по-смислени от моите да обясниш защо обиждаш Милан (освен че са ти криви, както го каза).

 

И все пак не разбрах какво е черешка и се съмнявам, че съм единствен.

Link to comment
Share on other sites

.... но няма да го има най-малко до 2011 защото тогава изти4а договора на кака..

 

Ти в коя година живееш? Те тия договори са само на хартия. Играчи могат да се купуват и без да им е изтекъл договора. Тц тц тц. Как не те е срам с такава увереност да говориш, след като аз, дето гледам само ШЛ и Световни/Европейски първенства, съм по-наясно от теб?

 

Бекъм пък какво ти е виновен сега изведнъж? Кака никога няма да е име като Бекъм.

Link to comment
Share on other sites

Добре. МИНАЛО е успешния сезон на Юнайтед в ШЛ, НАСТОЯЩЕ е Милан на финал след победа с 3:0 над тях. Както и "успешния сезон на Юнайтед в Англия срещу неуспешния на Милан в Италия". Защото догодина Юнайтед ще са си 2-3 отново, а Милан ще са на 1/2 в ШЛ ПОНЕ, ако не и финал и/или титла в Италия.

 

Крив отбор ми е Локомотив Пловдив и Ювентус. Други антипатични отбори нямам, има отбор, който е противник на Милан и съм против него докато свърши сблъсъка. Смятам всеки фен е така.

 

За да "разбираш от футбол" трябва най-малкото да гледаш по повече от 1-2 мача на сезон, да следиш новините в световни футбол и... да живееш с футбола. Съмнявам се да отговаряш на повече от 1 условие от горните три. Да ти дам пример - мога да си се плюнча колкото искам, че Ферари са мишки по простата причина, че не ме кефят, но да подкрепя мнението си с поне някакви смислени факти е друг въпрос. Не мога да го направя, съмнява ме и ти да успееш с по-смислени от моите да обясниш защо обиждаш Милан (освен че са ти криви, както го каза).

 

И все пак не разбрах какво е черешка и се съмнявам, че съм единствен.

 

Този период за мен свърши постепенно. ;). Не съжалявам, за което. ;). А другото, за което ме е яд, че ПОМИЛВАХА МИЛАН, а Юве изяде най-голямото дърво. Няма нищо Ливерпуул ще отмъстят за Юнайтед :rolleyes:

 

Като бяхме в детската градина ни разделяха на отбор черешка и отбор ягодка. Още обяснения :D

Link to comment
Share on other sites

А другото, за което ме е яд, че ПОМИЛВАХА МИЛАН, а Юве изяде най-голямото дърво. Няма нищо Ливерпуул ще отмъстят за Юнайтед :rolleyes:

Ами като са заслужавали ще ги накажат. За Милан се видя за кво ги наказаха, дори няма място за сравнение с обвиненията срещу Ювентус. А колкото за отмъщения на Ливърпул - ти намери за кой да отмъщават - за най-големия си враг във футбола

Link to comment
Share on other sites

Кака никога няма да е име като Бекъм.

rofl. верно, че мразя милан ( демек съм хейтър), ама тва е направо смехотворно. оня манекен бекъм единствено да продава фанелки друго не може :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

rofl. верно, че мразя милан ( демек съм хейтър), ама тва е направо смехотворно. оня манекен бекъм единствено да продава фанелки друго не може :bgrin:

и аз съм съгласен. Бекъм и на малкия пръст на Кака не може да стъпи

Link to comment
Share on other sites

Пак започвате тема, в която твърдите някви супер просташки работи?

 

Кака > Бекъм??? Да, бе да....

Link to comment
Share on other sites

А другото, за което ме е яд, че ПОМИЛВАХА МИЛАН, а Юве изяде най-голямото дърво.

 

Милан - продаване на 2 мача, Ювентус купуване на 29 (от 38 възможни) мача. Е оставаше Юве да НЕ изяде най-голямото дърво...

 

Като бяхме в детската градина ни разделяха на отбор черешка и отбор ягодка. Още обяснения :D

 

Ясно вече. Просто отдавна напуснах детската градина и съм позабравил терминологиите ;)

 

Колкото до Кака и Бекъм - w00x каза точно "име". Е, Кака НЕ е име като Бекъм, но, повярвайте ми, ще стане манекен до година-две и ще е такова име. Щом вече имитира контузия, за да обикаля по PR срещ, работата е ясна...

Link to comment
Share on other sites

w00x кво като е хартия... и в кой отбор ще отиде бе разбира4 ? 1во 4е не само галиани но и берлускони казаха 4е не се продава а и берлускони има 12 милярда и няма да го продаде за него някакви си "100 млн" са нищо в сравнение с 12 милярда.. кака няма да се продаде той сам го каза..фродо ти го каза :D :D :lol: ..БЕКЪМ да си го кажем СИ Е ЕДНА ПУ*КА дето за още пове4е пари отиде в реал мадрид.. феновете на ман4естър го боготворяха а той ги напусна за още пари. ай какво ми спориш бекъм неможе да стъпи на малкият пръст на Кака ве4е а и е доста възрастен ве4е...

Link to comment
Share on other sites

Аз говоря за периода, когато Бекъм не продаваше фланелки, а си играеше играта.

 

Като е хартия, си е хартия. Какъв отговор очакваш на тоя въпрос? Ще иде където го купят. Трябва ли да ти обяснявам колко по-богати отбори има от Милан? Най-богатият отбор в света от няколко години насам е Манчестър Юнайтед. Могат да си купят целия Милан ако искат. Барабар със стадиона. Искаш ли да видим дали ако на КАКА му дадат 3 пъти повече пари отколкото му дават в Милан, няма да иде и в ЦСКА Москва ако трябва? Преди всичко, момчетата играят за пари, а не да може такива разбирачи като AC_Milan да се хвалят с тях. Разбра ли ме сега "бе разбира4"?

Link to comment
Share on other sites

Аз говоря за периода, когато Бекъм не продаваше фланелки, а си играеше играта.

 

Като е хартия, си е хартия. Какъв отговор очакваш на тоя въпрос? Ще иде където го купят. Трябва ли да ти обяснявам колко по-богати отбори има от Милан? Най-богатият отбор в света от няколко години насам е Манчестър Юнайтед. Могат да си купят целия Милан ако искат. Барабар със стадиона. Искаш ли да видим дали ако на КАКА му дадат 3 пъти повече пари отколкото му дават в Милан, няма да иде и в ЦСКА Москва ако трябва? Преди всичко, момчетата играят за пари, а не да може такива разбирачи като AC_Milan да се хвалят с тях. Разбра ли ме сега "бе разбира4"?

 

Точно ;)

Link to comment
Share on other sites

оф боже...пи4 няма да споря с теб щото виждам 4е не разбираш :) Ман4естър не са най-богати . има и по-богати от тях май4е реал са по богати...не съм казал 4е милан са богаташи спкс :) игра4ите на милан ако са искали кой знае колко по-голяма заплата щяха да е поолу4ат.. 200 000 евро ако спе4елят ш.л. за всеки игра4. :)

Link to comment
Share on other sites

:lol: ..БЕКЪМ да си го кажем СИ Е ЕДНА ПУ*КА дето за още пове4е пари отиде в реал мадрид.. феновете на ман4естър го боготворяха а той ги напусна за още пари.

 

А Кака не може да напусне "за още повече пари", така ли :D Особено при думите му лятото, че иска да играе в Реал :rolleyes:

 

Edit: Има разлика между най-богат отбор и най-богати собственици.

Link to comment
Share on other sites

дам прав си за богатите собственици и богатия отбор. той го каза това просто защото уважава реал ... роналдо също му каза защо НЕ ТРЯБВА ДА СИ В РЕАЛ :)

Link to comment
Share on other sites

Ман4естър не са най-богати . има и по-богати от тях май4е реал са по богати...

 

Абе защо говориш глупости ми обясни. Тези хора тук май знаят по-добре от теб. Може да не разбирам от футбол, но мога да чета и не говоря на изуст. Щом казвам, че Манчестър са най-богатият отбор, значи съм го прочел някъде.

 

Чети и тук.

Link to comment
Share on other sites

Кво като Бекъм е манекен?Малко ли важни голове е вкарвал за Англия? АА и още хитри коментари от типа "К.Роналдо не е играч". Тва може да го каже човек който си няма никва представа от футбол или поне не от английски.

Link to comment
Share on other sites

хах пи4 шев4енко го продадоха.. но w00x зрав си не знаех 4е ман4естър си минали реал и както виждаш не е кой знае колко голяма разликата.. но е факт.. да доста пове4ко богати са но няма кой да продаде кака бате .. галиани и берлускони си го казаха остава поне до 2011 ! ако иска по голяма заплата спокойно ще му я дадат само дето не е от футболистите като роналдиньо дето иска по 10 млн заплата .. и не е направил нищо след зимата.. а кака движи милан.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...