Jump to content
BulForum.com

Ghost Rider


Recommended Posts

Гледам, че е модерно да се пускат теми за филми които предстои да излизат. Бях се заканил да пусна теми за 40 филма, но реших, че това мое действие няма да е добре приветствано, затова ще пусна тема за този (за сега), защото ми направи впечетление.

 

Още един от геройте на MARVEL идва на екрана. Този път изигран от Nicholas Cage (тоя човек се засинява да прави яки филми в последните 2 години).

 

Става въпрос за

 

ghostrider.jpg

 

тук може да видите трейлъра.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Дам наистина ще е много як филм! :punk

А някъде из нет-а да има комиксите Ghost Rider?

Link to comment
Share on other sites

Да бе то и аз мислех да пускам тема ама щото ще излизе след бая време та викам аре по-нататък ама w00x-a ма е изпреварил :D .Иначе филма ша е лудник.След Word of War(мисля че така беше) на Никълас Кейдж вече пича ми е един от любимите актиори :punk

Link to comment
Share on other sites

Да бе то и аз мислех да пускам тема ама щото ще излизе след бая време та викам аре по-нататък ама w00x-a ма е изпреварил :D .Иначе филма ша е лудник.След Word of War(мисля че така беше) на Никълас Кейдж вече пича ми е един от любимите актиори :punk
Браво, да незнаеш как се казва филмът на един от "любимците" ти при това си гледал филма, браво само така ;)
Link to comment
Share on other sites

Да бе то и аз мислех да пускам тема ама щото ще излизе след бая време та викам аре по-нататък ама w00x-a ма е изпреварил :D .Иначе филма ша е лудник.След Word of War(мисля че така беше) на Никълас Кейдж вече пича ми е един от любимите актиори :punk

Lord of War (2005)

Нека ти помогна . За мен филма не ми вдъхва надежди . По вероятно за мен е поредната холивудска боза . Тази роля не е подходяща за Никалас Кейдж според мен . Но ЕДНО ГОЛЯМО НО може и да греша ( дано да греша ) само времето ще покаже .

Link to comment
Share on other sites

Браво, да незнаеш как се казва филмът на един от "любимците" ти при това си гледал филма, браво само така ;)

Офф Aquila аз само за тфа как са казва филма си мисля да знаеш.Е бахти се шса намери някой да направи забележка в тоя форум.Пък и много добре знаеш че тфа е проява на мързел от моя страна щото нищо не ми струва да погледна в локала :) .

 

П.П.Мързела РУЛЗ :D .Иначе узи филма ше си е стандартно холивудско предложение.Те последно време само тфа показват

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Вече се появи в арената, за качеството no comment. Въпрос на времее да излезе с добро качество и суб :)

Link to comment
Share on other sites

Филма ще е супер лудница,не мисля,че ще се хареса само на феновете на Marvel :punk .Тва си е Никълъс Кейдж все пак :thumbs-up: .Мисля,че тая роля си е точно за него.Поне от 3-те различни трейлъра,който гледах,останах с тва впечатление :) .

Link to comment
Share on other sites

От трейларите , които гледах , разбрах , че филма ще ми хареса поне на мен и го очаквам с нетърпение...

Link to comment
Share on other sites

Е бахти се шса намери някой да направи забележка в тоя форум.

Да бе, но винаги може да не пишеш повече, нали? :sick

 

Ако съдя по трейлъра, много добра визия ще има филма, но едва ли ще има някакъв смисъл. По-вероятно да наподобява малоумните си "прадеди" Spiderman, Fantastic Four, Hellboy и т.н. :angry:

Link to comment
Share on other sites

Някой да е ходил към Фламингото или Лъки Синема да е питал кога излиза филма там ;) .Той w00x е написал 23 февуари ма те наще кина не обичат много много да пускат филмите тогава когат ги пускат и в София :wacko:

Link to comment
Share on other sites

зала 1

Призрачен ездач

 

23 февруари 2007 (пт) 14:30 (4 лв), 16:30 (4 лв), 18:30 (4 лв), 20:30 (4 лв), 22:30 (4 лв),

24 февруари 2007 (сб) 14:30 (4 лв), 16:30 (4 лв), 18:30 (4 лв), 20:30 (4 лв), 22:30 (4 лв),

25 февруари 2007 (нд) 14:30 (4 лв), 16:30 (4 лв), 18:30 (4 лв), 20:30 (4 лв), 22:30 (4 лв),

26 февруари 2007 (пн) 14:30 (4 лв), 16:30 (4 лв), 18:30 (4 лв), 20:30 (4 лв), 22:30 (4 лв)

 

Т'ва е за Фламингото! Изненадвам се че билета е едва 4 лева ама... то вече една седмица мина от примиерата... Идеално :lol:

Тоя петък ша се гледа едно мн мн добро филмче :)

 

зала 1

 

Призрачен ездач

23 февруари 2007 (пт) 13:30 (4 лв), 15:30 (4 лв), 17:30 (4 лв), 19:30 (4 лв), 21:30 (4 лв),

24 февруари 2007 (сб) 13:30 (4 лв), 15:30 (4 лв), 17:30 (4 лв), 19:30 (4 лв), 21:30 (4 лв),

25 февруари 2007 (нд) 13:30 (4 лв), 15:30 (4 лв), 17:30 (4 лв), 19:30 (4 лв), 21:30 (4 лв),

26 февруари 2007 (пн) 13:30 (4 лв), 15:30 (4 лв), 17:30 (4 лв), 19:30 (4 лв), 21:30 (4 лв)

 

Т'ва е пък за Лъкито!!!!

 

BTW някой би ли ми казал къде е по хубаво да се гледа.... знам че и 2-те първи зали на тия кина са добри но коя е по добра????? :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...