Jump to content
BulForum.com

Ghost Rider


Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Бозата в най-чистия и вид, това е тоя филм. Съжалявам за разочарованите. Блейд със скелети. Само дето Блейд е бая дърт филм в сравнение с тоя. И въпреки че е по-дърт е 100 пъти по-култов от тая бозица. Но пък и не мога да очаквам всеки филм по комикси да е като Sin City.

Link to comment
Share on other sites

A SUB 3A Ghost Rider

link засега са готови на 45%. Тук можеш да следиш и ще разбереш кога ще излезнат...

Link to comment
Share on other sites

Бозата в най-чистия и вид, това е тоя филм. Съжалявам за разочарованите. Блейд със скелети. Само дето Блейд е бая дърт филм в сравнение с тоя. И въпреки че е по-дърт е 100 пъти по-култов от тая бозица. Но пък и не мога да очаквам всеки филм по комикси да е като Sin City.

 

Имам мерака да го гледам , но KILLERINCHO забелязал ли си колко от филмите правени по комикси стават за гледане ?

Link to comment
Share on other sites

Имам мерака да го гледам , но KILLERINCHO забелязал ли си колко от филмите правени по комикси стават за гледане ?

На мен до сега почти всички са ми харесвали :P .Е Sin City е култов и най-добър-спор няма.Но определено мисля,че и този ще си заслужава гледането.Да не пропускаме факта че бат Кейдж участва в главната роля :) .Аз ще ходя петъка в Фламинго или от 6 и 30 или от 8 и 30 .Ако някой друг ходи тогава да прасне едно ЛС да си напрайм малка форум среща :D

Link to comment
Share on other sites

Искам да потитам дали някой е гледал филма, за да си каже мнението? Аз по-принцип много харесвам Колето Кейдж, филмита му са хубави. Утре ще ходя да го гледам на кино и се чудя кво да очаквам, трейлърите много зарибяват ама...

Link to comment
Share on other sites

Току що се връщам от киното(6 и полвина прожекцията) и просто нямам думи.Филма на мен много ми хареса.Личи си че са наляти много пари в него.Николас Кейдж играе страхотно.Ролите са подбрани супер.Абе супер,супер.И определено си заслужава да го гледате на кино :)

Link to comment
Share on other sites

И аз смятам да отида на кино да го гледам , защото филма ми направи впечатление и имам очаквания , но ще видим какво ще излезе...

Link to comment
Share on other sites

Бозата в най-чистия и вид, това е тоя филм. Съжалявам за разочарованите. Блейд със скелети. Само дето Блейд е бая дърт филм в сравнение с тоя. И въпреки че е по-дърт е 100 пъти по-култов от тая бозица. Но пък и не мога да очаквам всеки филм по комикси да е като Sin City.

 

Пич,ти ако на тва му викаш боза,значи никога не си гледал Spiderman 2 или скапаните сапунки.Как Блейд ще е по-култов от тоя? Филма си е супер.Тва е ся история за филм майна.Ти ако си могъл да предскажеш кво ще стане в тоя филм преди да си гледал трейлърите или самия филм,значи тряя да си някакъв ясновидец.Върно че голяма част е ефекти,ама все пак това си е екшън,ти кво очакваш(да си говорят са живота ли майна?).Само не ме кефи ролята на Blackheart,щото то се вижда,че не е тоя пич за тая роля.Иначе филма си заслужава гледането.

Link to comment
Share on other sites

Пич,ти ако на тва му викаш боза,значи никога не си гледал Spiderman 2 или скапаните сапунки.Как Блейд ще е по-култов от тоя? Филма си е супер.Тва е ся история за филм майна.Ти ако си могъл да предскажеш кво ще стане в тоя филм преди да си гледал трейлърите или самия филм,значи тряя да си някакъв ясновидец.Върно че голяма част е ефекти,ама все пак това си е екшън,ти кво очакваш(да си говорят са живота ли майна?).Само не ме кефи ролята на Blackheart,щото то се вижда,че не е тоя пич за тая роля.Иначе филма си заслужава гледането.

 

Гледал съм и Спайдърмен 2 и даже успях да изтрая дори Супермен 20 минути, което си е подвиг от моя страна. Сапунки не съм гледал, но с тези филми ли трябваше да се бори за признание райдъра? Е добре, ако това те радва, ДА този филм е по-добър от латино сапунките и от Спайдърмен 2 и даже от гейския Супермен. Това че е история за филм е така, но реализацията и куца могъщо. Ефектите са толкова зле анимирани, че Ну пагади изглежда по добре нарисуван. Има екшъни, има и екшъни. Тоя е боза. Не знам що си решил, че не съм го гледал преди да пиша. А че Блейд е по-култов от тоя, мисля че е излишно да коментираме. Предполагам се е харесал на детската аудитория, но мисля че на хора харесващи хубавите екшъни едва ли се е понравил. И не виждам що трябва да ми обсъждаш вкуса, а не да си дадеш собственото мнение за филма. Мене не ми харесва и аз си казвам защо не ми харесва. Тебе като ти харесва, напиши на тебе какво ти харесва. Като ми изкараш доводите си няма да ме накараш да почна да го харесвам.

Link to comment
Share on other sites

Добре.Съгласен съм,че можеше и по-добре :( .На мен ми харесва,на теб не :) .Няма да се трепем заради това.Съветвам всеки фен на Marvel да го гледа,а всеки,който не е,да не си губи времето с такъв филм :sayjin .Айде стига сме си противоречили :argue ,че много offtopic ще се събере.Само да не ни баннат :banned:

Link to comment
Share on other sites

Бозата в най-чистия и вид, това е тоя филм. Съжалявам за разочарованите. Блейд със скелети. Само дето Блейд е бая дърт филм в сравнение с тоя. И въпреки че е по-дърт е 100 пъти по-култов от тая бозица. Но пък и не мога да очаквам всеки филм по комикси да е като Sin City.

 

Наълно съм съгласен! Поредния плосък и безсмислен филм с един пич, който трябва да спаси яката мадама,а през това време лошите го гонят.

На комикс запалянковците сигурно ще им хареса, а за обикновения зрител е просто отбиване на времето.

 

Моята оценка за филма : 2/10

Link to comment
Share on other sites

Аз не съм чак толкова голям привърженик на комиксите, т.е. спадам към обикновените зрители,но много ме кефи!

Link to comment
Share on other sites

Ми историята на филма ми хареса, но не и реализацията й, беше отделено твърде много време за глупости(докато стане призрачния ездач) и твърде малко на битките с лошите, а самите битки бяха някак си безсмислени и елементарни. Твърде много фантастика за моя вкус.

Link to comment
Share on other sites

Бозата в най-чистия и вид, това е тоя филм. Съжалявам за разочарованите. Блейд със скелети. Само дето Блейд е бая дърт филм в сравнение с тоя. И въпреки че е по-дърт е 100 пъти по-култов от тая бозица. Но пък и не мога да очаквам всеки филм по комикси да е като Sin City.

 

И аз съм съгласен.Преди малко се прибрах от киното и не съм много доволен...само ефектите си ги бива.Сега ще чакам 300

Link to comment
Share on other sites

И аз го изгледах, но и на мен не ми направи кой знае колко добро впечатление. Като че ли другите филми на, които са правени по комиксите на Marvel повече ми харесаха. Нещо я нямаше историята...

Link to comment
Share on other sites

Напоследък филмите по комикси взеха много да излизат и...някак знаейки че са по комикси се нагласяме да е нещо по-така глупавко, но отиваме да го гледаме, било заради ефектите, заради героите, актьорите, актрисите (ЕВА МЕНДЕС :love ), а бе все по различни причини, но не и заради желание да гледаме стойностен филм! Демек всеки очаква да е "леко тъп" ама отива заради самото кино и зрелище! Тоя филм обаче, доста надмина представите ми за "леко тъп" - той си е детско тъпичък направо, аудиторията която би му се вързала е към 12 - 13 год. деца, който пък не трябва да гледат такива ужасии според мен! та тоя филм май не е за никой :) не знам много съм разочарован! Лично на мен ефектите ми харесаха, в киното просто можеш да откачиш, движенията, камери ала бала а бе изпипанко е, нооооо развитието на сюжета, самите сцени, просто адски аматьорско бе, знаеш какво ще направят, какво ще кажат, всичко ти е ясно - тъпа работа! И някък си трябваше историята с падналите ангели и щуротии, колкото и да е сурреалистична, да и придадат някаква реалистичност и де да знам да е по-така....(като за пример ще дам "Константин" - много як филм от тоя жанр) ама тука просто са пренебрегнали сценария и яко са го напълнили с ефекти, с красивите "гледки" на Ева Мендес (за което нямам нищо против де). Все пак има и нещо хубаво в това филмче (освен горепосочената мома) и това е Никълъс Кейдж! Той е просто уникален актьор наистина уникален! ДОри и в тази абурдно тъпа роля на "Призрачен Ездач" не знам как го прави ама пак си е супер як! Вживява се в ролята, и пак си е номер 1!!! Луд е просто! Не мисля че участието му в тоя филм е провал - напротив той показва че и от толкова тъпа роля може да извлече голямо густо за нас зрителите ;) Peace! OUT!

Link to comment
Share on other sites

Изгубен 1:39 ч. Не знам само как Никълъс Кейдж се е съгласил да "плува" в тази боза. Иначе той си е той, особено когато посочи някой и го погледне под вежди!

Link to comment
Share on other sites

Като идея(замисъл) филмът добре е станал но самото действие като че ли се развива много бързо и много не ми допада очаквах чесно казано доста повече от тоя филм...а сега се надявам 300 да бъде нещо наистина велико:) :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...