Jump to content
BulForum.com

Ghost Rider


Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

почнах да го гледам,но качеството е кофти,а пък и филма е тъмен и нищо са не види...

иначе си е стандартен филм с ефекти и без много смисъл

Link to comment
Share on other sites

Сигурно ако бях под 16 години щеше да ми хареса повече.... :zzz

Не успя да ми задържи вниманието...дори и в лошото качество на картината успях да видя кофти дубли, лоша (нелогична) игра на второстепенните актьори, излишна патетика на места, сюжетът като цяло си е доста изтъркан....ей такива работи... ;)

 

 

Офтопик: За филма не знам, но тази част от поста на DEADMAN WITHIN по-горе в темата много ми хареса: :P

Айде стига сме си противоречили ,че много offtopic ще се събере.Само да не ни баннат.

Това последното го казва на KILLERINCHO. Представям си как Килъра си лепва бан сам на себе си. :bgrin: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Офтопик: За филма не знам, но тази част от поста на DEADMAN WITHIN по-горе в темата много ми хареса: :P

 

Това последното го казва на KILLERINCHO. Представям си как Килъра си лепва бан сам на себе си. :bgrin: :laughing:

 

Де да знам,може би и модераторите тряя да се банват един друг :D :bgrin: .Кто гледам на доста хора филмът не им е харесал :(

Link to comment
Share on other sites

Абе филма е доста добър, но имах мноо по-големи очаквания мамка му ! :(

 

Дано следващия филм който очаквам с голямо нетърпение да не ме разочарова!!!- Спайдър мен 3 :)

Link to comment
Share on other sites

Филма го гледах завчера в кино арена в София

ефектите са на ниво филма също не е лош но много набързо станаха нещата

очаквах да е най малко 2 часа а те за 1ч:40м ми се разви цялото действие

но като дойде с добро качество на ДВД бих го гледал пак

Оценка: 8/10

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...