Jump to content
BulForum.com

Какво прави жената/мъжа красива/красив?


Recommended Posts

О.К., но не мога да разбера защо обличането трябва да е толкова обвързано с финансовите възможности. Сега мога да имам амбиция да си купя палто за 600лв. Когато го имам, ще имам следваща абиция - палто от 1000$ и така докато някой слънчев ден не се събудя с палто за 10 000$ и пак няма да съм доволна. Парите никога не са достатъчни, без значение дали става въпрос за 2 или 200.

Можеш да имаш само два парцала, които да са единствените ти дрехи, но в същото време да те изразяват. Можеш да имаш 100кв. гардероб и пак да се носиш отблъскващо(и това те изразява де...). Жените са по-податливи в това отношение. При мъжете най-много да видиш по-официален панталон и спортни обувки(при тях възможностите са доста по-малко), докато нежните създания са способни на феноменални комбинации...

Мисълта ми беше, че умението ти да съчетаваш дрехите, може да те издаде какъв си, а не стила. Стилът най-много да покаже какво ти харесва, как се чувстваш най-добре и т.н.

Спретнатият вид май се приема за даденост :)

За съжаление не мога да се похваля с това, че не обръщам внимание на умението да съчетаваш дрехите и аксесоарите си. Просто и да ме убиеш, не можеш да ме накараш да харесвам човек, който носи дебел чорап с отворени летни чехли на висок ток на първо четене. Практиката не е доказвала до сега, че бих могла да го харесам и на второ четене, но както и да е. Искрено се надявам да бъда изненадана приятно в това отношение.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Обвързаването с финансите идва от ниската лична култура на хората с възможности. Хората, които според някои формират нашенския така наречен "елит". Другата страна са хората, които пък имат възпитанието и културата, но пък нямат възможностите и тях това ги и съсипва. За съжаление в днешно време умен, възпитан и културен, не са гарант и за нормално финансово състояние, да не говорим че със сигурност такъв човек няма да е особено популярен в каквато и среда да се движи. По-скоро обратното ако смея да споделя личния ми опит в тази насока. След като жените обръщат повече внимание на кича в мъжкото обличане, държането като селски бек е предимство, то повечето мъже поддават, щото иначе са аутсайдери. Не че след като се поддадат на въпросната мода не си остават същите аутсайдери, но те няма как да го разберат това, щото и тяхната култура е същата. Хора без самосъзнание оставили се на стадото да ги влече, щото извън стадото не могат да оцелеят. За по-висши ценности няма да говорим изобщо, че ще стане страшно.

Link to comment
Share on other sites

Килър, не е съвсем така. Давам за пример себе си - смятам се за възпитан, културен човек със сносна обща култура, познания в много области. И все пак - в момента откровено едвам свързам двата края. Занимавам се с нещо, с което искам да пробия, да се развивам, но в момента не може да ми носи сносни приходи (интернета при мен е необходимост, не лукс, както би изглеждало)... И проблема с дрехите определено е на лице. В момента известна част от гардероба ми са дрехи втора употреба (от там можеш понякога не-лоши неща да си вземеш)... Това надали ме прави грозен. Човек може и с малко пари да поддържа някакъв стил, а това е, което прави впечатление.

Родителите ми не са в много по-цветущо положение от мен и все пак майка ми, която е човек доближаващ 50-те продължава да е харесвана, продължава да изглежда добре. Случвало се е да я бъркат с моя връсничка... Защо ли - защото полага грижи за себе си, грижи за външността си, грижа за себе си както отвън, така и отвътре. Това си е до психическа нагласа, това никоя дреха не може да ти го даде...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Външният вид определено на пръв поглед определя отношението към даден човек,но в много случаи се оказва просто една оптическа измама :ghost Напоследък се наблюдава една тенденция момиченцата във възрастовата граница 13-16 да се обличат меко казано като курви и да изглеждат като 26-27 годишни. :sick В същото време да млящят непрекъснато дъвка с широко отворена уста,да ругаят като като каруцари и да врещят като квачки. Не мога да разбера хората, които намират това за "красиво". :pirate За мен то си е просто смешно,дори плашещо на моменти. Относно мъжете нямам някакви определени критерии. Приятелят ми не прилича на филмова звезда, нито на конте,отрасло в Ориндж Каунти, и въпреки това ме накара да се влюбя. Смятам,че едва ли ще намеря човек с по-топли прегръдки,по-нежни устни и по-добро отношение :) :punk За мен е важно отношението о поведението, но много хора не си дават шанса да опознаят някого просто защото е различен на вид,защото се облича по определен начин.

Link to comment
Share on other sites

Офф, тея малките кор*етинки пък толкова ме дразнят...

Нужно ли е да пиша, че красотата идва отвътре? Има една мадама от другия клас, която в лицето и тялото е супер сладка, само че гледа толкова високомерно и нагло и... нямам думи, че мен специално ме отблъсква.

Същото е и при мъжете-ако е някъв курвар, надут гъзар и безмозъчен е*ач, на боклука, пък ако ще да прилича на Бен Афлек или Джони Деп.

Link to comment
Share on other sites

Признай обаче че в повечето случаи жените инстинктивно търсят такива мъже.. и по пътя подминават останалите които не се вписват в по-горната характеристика ;)

Link to comment
Share on other sites

Признай обаче че в повечето случаи жените инстинктивно търсят такива мъже.. и по пътя подминават останалите които не се вписват в по-горната характеристика ;)

ако стоиш в страни,а не на пътя ест.,че ще те подминават :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

ако стоиш в страни,а не на пътя ест.,че ще те подминават :bgrin:

Е .. аз по принцип говоря :)

 

Иначе ако питаш мен.. винаги съм си бил трансгалактически стопаджия :)

Link to comment
Share on other sites

Признай обаче че в повечето случаи жените инстинктивно търсят такива мъже.. и по пътя подминават останалите които не се вписват в по-горната характеристика ;)

 

FROST BURN! :devil

Link to comment
Share on other sites

Признай обаче че в повечето случаи жените инстинктивно търсят такива мъже.. и по пътя подминават останалите които не се вписват в по-горната характеристика ;)

 

Не е така, поне не при всички. Каквото ще да си говорим, малко са мъжете или момчетата (защото на моята възраст става въпрос за момчета), които изглеждат като холивудски актьори. А и точно жената е тази, която ИНСТИНКТИВНО търси мъж, който да й бъде опора и подходящ партньор. Защото на нея й е генетично заложено да се грижи за продължаване на поколението.

Link to comment
Share on other sites

Не е така, поне не при всички. Каквото ще да си говорим, малко са мъжете или момчетата (защото на моята възраст става въпрос за момчета), които изглеждат като холивудски актьори. А и точно жената е тази, която ИНСТИНКТИВНО търси мъж, който да й бъде опора и подходящ партньор. Защото на нея й е генетично заложено да се грижи за продължаване на поколението.

:lol: :lol: :lol:

абе по форумите и по чатовете ми пишете тъпотии ама на живо нещо май на 99% от момичетата/жените изобщо "слабия" пол,не им стиска да кажат едно здрасти пък кво да говорим за нещо повече.и тва инстиктивно чак с главни букви.и за кво :blink: как жените си търсят мъже?като чакат да ги свалят сумати народ и най накрая да изберат най неподходящия ама да го разберат после и да си викат ееех,тряаше аз на оня пич еди кво си ама ся тоя дебил кво да го праа :lol: айде стига,смятам че сте разбрали кво исках да кажа :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

А и точно жената е тази, която ИНСТИНКТИВНО търси мъж, който да й бъде опора и подходящ партньор. Защото на нея й е генетично заложено да се грижи за продължаване на поколението.

 

Хахаха, не моля ви! Деца, момичета, момчета, не знам, моля ви, не ме разсмивайте така!

Link to comment
Share on other sites

Aqua ИНСТИКТИВНО е нещо свързано с животните. Животните отделят хормонки които ги карат да понамирисват кофти. Събират се с индивиди от противоположния пол, които СЪЩО понамирисват кофти и ако си харесат взаимно миризмите оправят се за 5 минути и тва е. Не смятам че жените правят същото когато си търсят подходящ мъж, било то инстинктивно или не ;).

Link to comment
Share on other sites

Не е така, поне не при всички. Каквото ще да си говорим, малко са мъжете или момчетата (защото на моята възраст става въпрос за момчета), които изглеждат като холивудски актьори. А и точно жената е тази, която ИНСТИНКТИВНО търси мъж, който да й бъде опора и подходящ партньор. Защото на нея й е генетично заложено да се грижи за продължаване на поколението.

Първо, нещо не ми харесва идеята да бъда сравняван с холивудски актьор. Някак си под класата ми са :P така де...

 

Второ, не си ли противоречиш така.. значи инстинктивно ти търсиш безмозъчни ебачи с хубави гени за поколението .. но от друга страна се дразниш на "курветините" защото те явно си намират такива а ти не :D Не че се опитвам да те засегна по някакъв начин, ама мисля че все пак правилно е да ги оставиш да пасат и да направиш лек компромис спрямо тези гени. Така де. Какъв смисъл има да си вземеш за мъж някой жребец който в последствие не е способен да научи децата ти на важните неща... най много да ги светне как да жулят ракия от малки или пък да слушат Планета Пайнер Хит Бикини Лято 2016 :rolleyes:

 

 

:lol: :lol: :lol:

абе по форумите и по чатовете ми пишете тъпотии ама на живо нещо май на 99% от момичетата/жените изобщо "слабия" пол,не им стиска да кажат едно здрасти пък кво да говорим за нещо повече.и тва инстиктивно чак с главни букви.и за кво :blink: как жените си търсят мъже?като чакат да ги свалят сумати народ и най накрая да изберат най неподходящия ама да го разберат после и да си викат ееех,тряаше аз на оня пич еди кво си ама ся тоя дебил кво да го праа :lol: айде стига,смятам че сте разбрали кво исках да кажа :bgrin:

Колкото и да ми е неприятно, се налага да се съглася с теб. Съвсем наскоро ме привличаха момичетата които някак си леко се разграничават от компанията: сещате се.. леко мълчаливи, някак си загадъчни и по особен начин привлекателни.. поне за мене де. Точно от тези които чакат коня на бял принц по форумите... пък на живо не смеят едно здрасти да кажат.

 

В последно време смених тактиката и показвам един голям среден пръст. Преориентирах се към жени които все пак полагат някакво усилие.. а не само чакат от мен да замислям сложни тактики (rush-ове :)) и други .. походови или реалновремеви стратегии :ghost

 

Не смятам че жените правят същото когато си търсят подходящ мъж, било то инстинктивно или не ;).

Ако някой мъж разбере женската логика, ще направи милиони от курсове за обучение :love

Link to comment
Share on other sites

Ако някой мъж разбере женската логика, ще направи милиони от курсове за обучение :love

 

да разбере какво??? чЧе то такова понятия "женска логика" не съществува. А нещо, което не съществува няма как да бъде разбрано. Жени, не се обиждайте, ама което си е факт, си е факт ;)

 

П.П. ние и затва ви обичаме, щото сте адски нелогични, и във всеки един момент правите точно обратното на очакваното... така де, иначе нямаше да е интересно :)

Link to comment
Share on other sites

темата малко излезна от първоначалната си насоченост ама искам да си подкрепа думите с факти:

това лято с един приятел решихме да си направим експеримент.покрай университета,по главната,изобщо там откъдето минавахме викахме здрасти на мадамите и то не на някви барбита,а на обикновени момичета.от 10 опита за комуникация само 3 отговориха здрасти като само една от тях леко се усмихна,другите го казаха някак си насила.при следваща реплика никоя не закачи.всеки сам да си прави изводите

Link to comment
Share on other sites

Второ, не си ли противоречиш така.. значи инстинктивно ти търсиш безмозъчни ебачи с хубави гени за поколението .. но от друга страна се дразниш на "курветините" защото те явно си намират такива а ти не :D

 

Споко, не се засягам, аз си се разбирам. Не говорех просто за някакъв осеменител, ако не сте разбрали.

А и... ако сте били в някой и друг час по биология ще се сетите, че и пората имат хормони, инстинкти и т.н. Да не говорим за интуициа. Някои неща си се усещат. Има хора, които от един разговор могат да определят външната, вътрешната красота на събеседника и интелекта му поне донякъде. Както и на какво може да научи децата си в бъдеще.

Link to comment
Share on other sites

темата малко излезна от първоначалната си насоченост ама искам да си подкрепа думите с факти:

това лято с един приятел решихме да си направим експеримент.покрай университета,по главната,изобщо там откъдето минавахме викахме здрасти на мадамите и то не на някви барбита,а на обикновени момичета.от 10 опита за комуникация само 3 отговориха здрасти като само една от тях леко се усмихна,другите го казаха някак си насила.при следваща реплика никоя не закачи.всеки сам да си прави изводите

Ами, frodo, ти какво очакваш?

Как да закачи някоя, като вече поне веднъж е правила грешката да закачи и знае какво ще последва :)

Извини ме, но практиката не веднъж е показвала, че ако подадеш на някого пръстче(или иначе казано - държиш се добре с него) и той ти отхапва ръката... Особено пък от такива, които здрависват непознати по улицата.

Link to comment
Share on other sites

Ами, frodo, ти какво очакваш?

Как да закачи някоя, като вече поне веднъж е правила грешката да закачи и знае какво ще последва :)

Извини ме, но практиката не веднъж е показвала, че ако подадеш на някого пръстче(или иначе казано - държиш се добре с него) и той ти отхапва ръката... Особено пък от такива, които здрависват непознати по улицата.

ами веднага един простичък въпрос-как си намираш гаджета?без да си говорите,просто се чувствате/имаше една такава серия в как се запознах с майка ви :love /и се разбирате че вече ще сте заедно?щото ако чакаш някой да доведе в компанията някой и да стане работата и да си паснете...ако искаш ми отговори на пм или не ми отговаряй.

 

повече няма да пиша в тая тема

Link to comment
Share on other sites

Има хора, които от един разговор могат да определят външната, вътрешната красота на събеседника и интелекта му поне донякъде. Както и на какво може да научи децата си в бъдеще.

 

Да, но жените дори добре да виждат хубав и приятен събеседник и да знаят на какво може да научи децата им в бъдеще, пак не се спират на него. Защото те ЗАСЛУЖАВАТ ПОВЕЧЕ! И защото се водят по телесните си инстинкти поне колкото мъжете, ако не и повече.

Link to comment
Share on other sites

добре,така,стана ясно защо някои ги подминават като малко гари и после без да се осъзнават дрънкат кви ли не bullshits и то не къде да е ми по форумите ;)

aqua-вдигам 2 ръце за тва което каза,истината си е истина и да -на тия на които не им изнася ги боли и реват,момчета сори,ама всичко се свежда до проста биология,aqua ви го каза много точно :punk

Link to comment
Share on other sites

Простата биология мога да си я осигуря за 80-ина лева в много по-добра форма, отколкото която и да е 17 годишна пикла може да ми предложи, мойто момиче.

 

Тук, ако все още отказвате да разберете, хората, които пищят, пищят не защото не са им пуснали, а защото са ги отрязали по начини, от които боли повечко от това да те ти пусне някоя.

 

Ама що ли си губя времето и аз да пиша тука... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...