Jump to content
BulForum.com

Какво прави жената/мъжа красива/красив?


Recommended Posts

Beauty is in the eye of the beholder... az mozhe da hareswam 150 kilogramowi zheni deto ne mogat da si napishat imeto... ili pyk 40kg myzhe s 2cm instrumenti... no offence

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply
Простата биология мога да си я осигуря за 80-ина лева в много по-добра форма, отколкото която и да е 17 годишна пикла може да ми предложи, мойто момиче.

 

Ама що ли си губя времето и аз да пиша тука... :wacko:

Я недей по-добре :) За всеобщото благо... бате...

Тук май ставаше дума за красота, не за биология...

Link to comment
Share on other sites

Простата биология мога да си я осигуря за 80-ина лева в много по-добра форма, отколкото която и да е 17 годишна пикла може да ми предложи, мойто момиче.

Тук, ако все още отказвате да разберете, хората, които пищят, пищят не защото не са им пуснали, а защото са ги отрязали по начини, от които боли повечко от това да те ти пусне някоя.

Ама що ли си губя времето и аз да пиша тука... :wacko:

Аха :punk Мога напълно да се съглася :) особено за второто изречение :excl:

 

Beauty is in the eye of the beholder... az mozhe da hareswam 150 kilogramowi zheni deto ne mogat da si napishat imeto... ili pyk 40kg myzhe s 2cm instrumenti... no offence

Beauty is in the eye of the beer holder :P по скоро ;)

Link to comment
Share on other sites

kak moje vuob6te da pitate toq vupros - estestveno, 4e:

1. Jenata - dunki, dunoto na koeto im e do petite i vse edno vla4at golqm monitor 21 in4a vuv tqh, o4ilata tip Muha, mujka pri4eska

 

2.Muja - ...obratnoto na jenata v ob6ti linii, dobavqme kario4ka, su6tite o4ila, izruseniq vrat, no ina4e kusata kosa, dunki s podozritelno niska taliq vpiti v zadnika kato pra6ka na J LO, da ne zabravqme botu6ite, koito stigat do kolenata i poglu6tat po golqma 4ast ot dolniq krai na dunkite.. ooo izvinete, za malko da zabravq vurha na "krasotata" - qketo ENERGY s perata po ka4ulkata...

...ima ne6to mnogo oburkano v dne6nata moda, osven ako ne gre6a az?! nqkoi drug smqta li tova za gre6no, ili prosto az sum kriv?

Link to comment
Share on other sites

Скорпион, дъртако, не ме иронизирай! :D

 

А за красотата да се пише файда няма, защото както е казал unufrii, за всеки ще е различно. И във всяка жена за всеки мъж и във всеки мъж за всяка жена ще е различно. И всеки път за всеки ще е различно.

 

Пак ме накарахте да пиша тука, мамицата ви! :D

 

Под мамицата ви имам предвид, весела Коледа и хубави празници на всички! :)

 

С това закривам вкиснатите дебати в темата! Хау! Казах! :P

Link to comment
Share on other sites

Така като се позамислих и си дадох равносметка стигам до извода , че парите правят красотата . Доказателство :

1- всяка една подържана жена хваща окото , а за да се подържа една жена ( кремове , маникюри , солариуми , прически , дрешки , глезотийки ) се искат пари ( колкото повече толкова повече ) .

2- всеки един мухльо , който дори и да има трета вежда и четвърто око стига да има кинти да предложи една стабилна финансова сигурност ще намаже някоя от горните хубави жени .

Мисля , че няма да смисъл да давам примери с мои познати жени за първото .

Link to comment
Share on other sites

kak moje vuob6te da pitate toq vupros - estestveno, 4e:

1. Jenata - dunki, dunoto na koeto im e do petite i vse edno vla4at golqm monitor 21 in4a vuv tqh, o4ilata tip Muha, mujka pri4eska

 

2.Muja - ...obratnoto na jenata v ob6ti linii, dobavqme kario4ka, su6tite o4ila, izruseniq vrat, no ina4e kusata kosa, dunki s podozritelno niska taliq vpiti v zadnika kato pra6ka na J LO, da ne zabravqme botu6ite, koito stigat do kolenata i poglu6tat po golqma 4ast ot dolniq krai na dunkite.. ooo izvinete, za malko da zabravq vurha na "krasotata" - qketo ENERGY s perata po ka4ulkata...

...ima ne6to mnogo oburkano v dne6nata moda, osven ako ne gre6a az?! nqkoi drug smqta li tova za gre6no, ili prosto az sum kriv?

 

М не не си крив и аз така мисля. :zzz

 

Мен тая мисъл ме тормози. Как може някое момче да си напъха дънките в ботушките. И с оправданието ама ботушките са мъжки. Както вика един от стария клас - "такива нЕма брат"

Link to comment
Share on other sites

Пак ме накарахте да пиша тука, мамицата ви! :D

Под мамицата ви имам предвид, весела Коледа и хубави празници на всички! :)

С това закривам вкиснатите дебати в темата! Хау! Казах! :P

А аз под "хахах" имам в предвид, че ме накара да се смея с глас, наздраве :beerchug

И е хоук (хоуг) :Р

 

Иначе много ви моля! За диадемата, ако не сложа такава и отида с разплетеното гнездо в ремонт на интервю за работа (пускам дълга коса и съм в безформения период), ще ме изритат и ще продължат да ме ритат на улицата пред офиса :). Така че понякога е необходимост. Не че оправдавам тия де... една мадама, шопкиня ми разправя, че Пловдив е хубав град, ама е пълно с разни педалчета и натруфени курви... не я ритах много.

Link to comment
Share on other sites

ами веднага един простичък въпрос-как си намираш гаджета?без да си говорите,просто се чувствате/имаше една такава серия в как се запознах с майка ви :love /и се разбирате че вече ще сте заедно?щото ако чакаш някой да доведе в компанията някой и да стане работата и да си паснете...ако искаш ми отговори на пм или не ми отговаряй.

 

повече няма да пиша в тая тема

Извинявай, frodo, но наистина ли смяташ, че по такъв начин би си намерил гадже? Казвам ти го от чисто женска позиция, че вероятността да си намеря откачалка е в хиляди пъти по-голяма, отколкото гадже :)

И в интерес на истина предпочитам да се "чувствам" с някого особено, когато не си говорим, отколкото да ми бъбри по 12 часа на главата.

 

Тук, ако все още отказвате да разберете, хората, които пищят, пищят не защото не са им пуснали, а защото са ги отрязали по начини, от които боли повечко от това да те ти пусне някоя.

Нали говорехме за красота :) и гаджета :)

Приемайте го малко по-философски: такова момиче не би могло да ви бъде гадже, защото е кучка :P :) , а и ви го е показала още в началото като по този начин ви е спестила сумати изгубено време :)

Link to comment
Share on other sites

Просто някои хора (и от двата пола) разчитат само на забавления и не ги ебе за друго, други пък се вълнуват от това и онова и мислят с главата си (според възможностите си). Някои мъже попадат на курви, други жени-на педали или откачалки... Кой каквото търси, това си намира. Аз съм си намерила това, което ми трябва на този етап. Вие, недоволните от живота, не можете да се сърдите и да обиждате хората просто защото не са като вас.

Знаете ли кое е красиво? За всеки случай това не са обидите. И не всяка 17-годишна е пикла. Само защото не я познаваш, от някакво уважение или дори достойнство не се надувай много-много, Curunir.

Link to comment
Share on other sites

1во. Здравейте отново! Весели празници!

2ро. Какво ми мрънкате, че всички жени са кучки, като вие само по такива си падате? "Тая е гадна, одряза ме, уааа!", ама извинете, ама вие харесвате само "мацки" дето им излизат циците и задника откъдето са ги натъпкали(с извинение за грубите думи!), с талия до .... Ами като това харесвате!? Какво очаквате от момичета, които показват всичко пред всички и които търсят мъже с мангизи и скъпи коли?! Защо не харесате нормално, скромно, интелигентно момиче, което и да ви одреже няма да е гадно и няма да си играе с вас? Ама Нееее... тя не е секси, не е "мацка", ами много ви здраве тогава.... Девствени ще си и умрете. Много ми е интересно как всички мъже търсят едно и също, без да обръщат внимание колко са различни един от друг.

 

Извинете, че пиша така точно на празника, но тази тема "ми е болна" и ме вбесяват такива неща.

 

Edit: И за да не съм съвсем извън темата, за мен красотата идва отвътре. За да ми хареса един човек ( в моя случай мъж), трябва да има излъчване, чар.

 

Edit 2: __smirnoff__ , радвам се, но за съжаление мъжете като теб стават все по-малко!

Link to comment
Share on other sites

Защо не харесате нормално, скромно, интелигентно момиче, което и да ви одреже няма да е гадно и няма да си играе с вас? Ама Нееее... тя не е секси, не е "мацка", ами много ви здраве тогава.... Девствени ще си и умрете.

Ами аз такива харесвам бре... и не се оплаквам като цяло :) Бях споменал за.. прекалено затворените момичета че.. колкото и да ми харесва тяхната загадъчност.. факта че и тя не ми помага по никакъв начин ... ме е принуждавала да се отдръпна в .. отделни случаи.

 

Но иначе, това все още си ми е еталона :)

 

От доста време външността е на второ място, в смисъл преценявам в момента когато момичето си отвори устата и каже 2-3 приказки (или се опита ;)) :rolleyes:

 

Всъщност не виждам никакъв проблем тук, ако трябва да говоря за себе си поне. За колегите от форума не отговарям :)

Link to comment
Share on other sites

Kolkoto i da e normalno da zvu4i tova za vutre6nata krasota i t.n. estestveno 4e tova e nai-vajnoto, no nqma ni6to lo6o v tova edno momi4e da uvajava sebe si i da se poddurja po nqkakuv na4in, nali?! Vmesto tova ima nqkoi hater-ki/i, koito totalno sa se zarqzali i zatvorili v sebe si ili grupi4ka ot takiva kato tqh i edinstvenoto, koeto pravqt e ne da se radvat na jivota, ami da po4nat da pluqt i redat tiq, koito spored tqh sa "fake". Nqma ni6to lo6o da oburne6 malko vnimanie na sebe si, edno momi4e, koeto ima vun6na krasota, ne zna4i 4e nqma vutre6na, su6to taka ne zna4i i 4e ne moje da q pokazva, estestveno 4e moje, daje e zaduljitelno, koito kakvoto pritejava trqbva da go pokazva i da se gordee s nego, i az da imah cici i az tqh da sloja izrqzano dekolte :P taka de... ni6to li4no, ne me razbiraite pogre6no, poprincip i az sum ZA vutre6nata krasota pred vun6nata, prosto ste prekaleno negativno nastroeni kum ne6tata.

 

GOLEMIA FINAL: IMA6 LI BISER, NE GO KRII V 4ERUPKATA

Link to comment
Share on other sites

Kolkoto i da e normalno da zvu4i tova za vutre6nata krasota i t.n. estestveno 4e tova e nai-vajnoto, no nqma ni6to lo6o v tova edno momi4e da uvajava sebe si i da se poddurja po nqkakuv na4in, nali?! Vmesto tova ima nqkoi hater-ki/i, koito totalno sa se zarqzali i zatvorili v sebe si ili grupi4ka ot takiva kato tqh i edinstvenoto, koeto pravqt e ne da se radvat na jivota, ami da po4nat da pluqt i redat tiq, koito spored tqh sa "fake". Nqma ni6to lo6o da oburne6 malko vnimanie na sebe si, edno momi4e, koeto ima vun6na krasota, ne zna4i 4e nqma vutre6na, su6to taka ne zna4i i 4e ne moje da q pokazva, estestveno 4e moje, daje e zaduljitelno, koito kakvoto pritejava trqbva da go pokazva i da se gordee s nego, i az da imah cici i az tqh da sloja izrqzano dekolte :P taka de... ni6to li4no, ne me razbiraite pogre6no, poprincip i az sum ZA vutre6nata krasota pred vun6nata, prosto ste prekaleno negativno nastroeni kum ne6tata.

 

GOLEMIA FINAL: IMA6 LI BISER, NE GO KRII V 4ERUPKATA

Ами айде да си показваме всичко на всички.

Интересно ако един ден, примерно... решиш да се жениш, влюбиш се, всичко е прекрасно, птичките пеят и т.н. , ще ти е приятно ли всичките ви гости на сватбата(примерно) са виждали прелестите на съпругата ти? И няма нищо само за теб? Ако кумът ти ти каже "Много готини свирки прави жената, не бъркаш като я взимаш"? Знам, че доста се отдалечавам от темата, но искам да дам директен пример. Е?

Link to comment
Share on other sites

Има общи критерии,които се казаха вече,общи от факта,че хората сме различни ,но ти си споменал и отговора

Някои неща просто се усещат.
Link to comment
Share on other sites

Ами айде да си показваме всичко на всички.

Интересно ако един ден, примерно... решиш да се жениш, влюбиш се, всичко е прекрасно, птичките пеят и т.н. , ще ти е приятно ли всичките ви гости на сватбата(примерно) са виждали прелестите на съпругата ти? И няма нищо само за теб? Ако кумът ти ти каже "Много готини свирки прави жената, не бъркаш като я взимаш"? Знам, че доста се отдалечавам от темата, но искам да дам директен пример. Е?

познавам точно такава тройка-първо единия се напъна и стигна до някъде,после другия и ся са женени :)

повечето знаят до къде е стигнал първия и кво е правил,но просто не го коментираме,а младото семейство доколкото личи са си щастливи

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Хубавата жена си личи от сутринта[/b]

Абсолютно съм съгласен ако ти харесва и сутринта значи е красива.Иначе какво ли не правят алкохола,гримът и слабата светлина

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...