Jump to content
BulForum.com

Какво прави жената/мъжа красива/красив?


Recommended Posts

mobo лично аз в мненията си несъм визирал гърди.

 

ПП ти инстинкти нямаш ли :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Точно така животни сме... някой от които странно защо се опитват да се изкарат непорочни :D

 

Жени - признавам си: задъжлително Ви поглеждам гърдите.. пък и не само тях ;) и смятам да продължавам да го правя :P

Link to comment
Share on other sites

Никой не се опитва да се изкара непорочен ;) Просто по вашите изказвания излиза,че като видите жена,веднага се вторачвате в гърди,задник и прочее по-изпъкнали форми,а същото трябва да правят и всички останали.Просто се опитайте да проумеете,че има хора,които са различни от вас.Това,че циците не са първото нещо,което гледам у една жена,не значи,че/примерно/ нямам желание да я чукна и да избягам с двеста.Въпрос на приоритети :D

Link to comment
Share on other sites

Това,че циците не са първото нещо,което гледам у една жена,не значи,че/примерно/ нямам желание да я чукна и да избягам с двеста.Въпрос на приоритети :D

Значи им говориш сладки приказки за очите само за да ги чукнеш и избягаш с 200 ;) :D

 

Въпрос на тактика и стратегия :P

Link to comment
Share on other sites

Оххх боже как воъбще неправите опит да разберете за какво говоря. ВСЕКИ оглежда (кой бегло, кой по-обстойно) събеседника си. Гърди, коси, задници, очи всичко е част от "фасадата" или като стигнете до гърдите мигате малко по-продължително.

Пак повтарям, никъде неказвам, че точите лиги по бюстове, но да отричате, че дори и нехвърляте един бегъл поглед...

Link to comment
Share on other sites

Aquila,при теб май липсва каквото и да е възприемане на чуждо мнение.Ясно е,че все някога погледът ще мине и през гърдите,ще мине обаче и през пръстите на ръцете,неизбежно е,няма как да гледаш човек само в очите,но не е нужно да е със сексуална насоченост.

 

afx,сладки приказки не говоря,просто не контактувам с жени,при които те вървят.Случва се понякога човек да чукне някоя мацка и да си тръгне,човешко е.Дори и жените го правят :P

Link to comment
Share on other sites

Хайде сега пък сексуална насоченост. Аз си мислех, че само неразбираш написаното, а то се оказа, че дори не го четеш.

Link to comment
Share on other sites

Хубаво е,че пробваш да вкараш някаква язвителна нотка в изказванията си,но ще те разочаровам-чета доста внимателно.И се опитвам да те рабера,но явно не се получава.

 

"Пак повтарям, никъде неказвам, че точите лиги по бюстове, но да отричате, че дори и нехвърляте един бегъл поглед..."-не приемаш чуждо мнение.Предполагам,че говорим за гърдите в сексуална насока и затова споменавам за сексуална насоченост.В противен случай не виждам защо коментираме-нормално е да видиш цялото тяло на човек.Ако пак съм неразбрал,ще те помоля да обясниш ;)

Link to comment
Share on other sites

Aquila, ти душиш ли мадамите под опашката при среща, за да разбереш дали са разгонени? Препикаваш ли ъглите? Ти ако искаш си бъди животно, някои от нас обаче не щат да са...

Link to comment
Share on other sites

"Пак повтарям, никъде неказвам, че точите лиги по бюстове, но да отричате, че дори и нехвърляте един бегъл поглед..."-не приемаш чуждо мнение.Предполагам,че говорим за гърдите в сексуална насока и затова споменавам за сексуална насоченост.В противен случай не виждам защо коментираме-нормално е да видиш цялото тяло на човек.Ако пак съм неразбрал,ще те помоля да обясниш ;)
Това и имах предвид, най-накрая сме единодушни по въпроса.

 

Но немислиш ли че леко си противоречиш:

"дори и нехвърляте един бегъл поглед..."-не приемаш чуждо мнение.
нормално е да видиш цялото тяло на човек

 

 

 

 

ПП ov3rm4n първо виж дали има коне в северна Америка и тога се пробвай да се заяждаш с мен ;)

Link to comment
Share on other sites

Еее,тъкмо бяхме на едно мнение-не си противореча,защото пропускаш първата част от изречението си.както и да,няма смисъл да продължаваме да спорим-всеки има различно виждане

Link to comment
Share on other sites

mobo лично аз в мненията си несъм визирал гърди.

 

ПП ти инстинкти нямаш ли :)

Инсктиктите ми работят чудесно - благодаря. надушвам разгонена п..ка от полвин километър. и аз също така мога да различа едни цици от други цици, задник от задник и т.н.

ама в тая тема за красота ли говорим или за секс? защото ако ми позволите все пак да изразя "скромното" си мнение красотата на една жена или един мъж, за да ми даде естетическа наслада, не е необходимо да съм сексуално привлечен към субекта. или пак прекалено сложно и лицемерно невинно се изразих?

 

п.п. тоя израз наистина е много двуличен - "скромно мнение". ХА!

Link to comment
Share on other sites

Смятам, че "огледът" на субект от срещуположния пол винаги има сексуален подтекст, колкото и да си мислим, че няма или че сме "над тези неща", че ние сме разумни същества и имаме приоритети и т.н. бла-бла. Някои индивиди (не) се контролират и в следствие на много фактори (не) го показват и му се поддават. Ама каквото и да се залъгваме, не можем да преодолеем инстинкта за продължаване на рода.

По темата - индивидуалността е нещото, което прави хората около мен красиви. Не харесвам еднаквите хора тип кукли. Случвало ми се е да започна да не харесва физически определени хора след като вече не харесвам характерът им. Просто е изумително как някой може да е страшно красив и секси и страшно грозен и отблъскващ в следващия момент.

Link to comment
Share on other sites

индивидуалността е нещото, което прави хората около мен красиви.

Едно време казваше, че по-специални намираш хората които не се мислят за различни... сега не твърдиш ли обратното?

Link to comment
Share on other sites

Едно време казваше, че по-специални намираш хората които не се мислят за различни... сега не твърдиш ли обратното?

Това, че не се мислят за различни не означава, че НЕ СА различни.

Link to comment
Share on other sites

Това, че не се мислят за различни не означава, че НЕ СА различни.

Ти май не си наясно със себе си. Значи да си бъдат различни хората, ама да не се мислят за такива. :wtf: Изобщо къф е смисъла на тфа? По-голяма тъпотия от тфа не съм срещал от години. И интересното в случая е, че тфа нещо го мислиш сериозно... No comment

Link to comment
Share on other sites

Хайде стига сме се лъгали, гърдите остават на заден план само ако гледаш момичето отзад.

Няма какво да се лъжем - аз съм на мнението на велвет . Очите и излъчването на първо място - Все пак говорим какво прави жената толкова привлекателна , а не какво я прави сексуален обект . Няма начин да не мине погледа през гърдите , но първо се започва от лицето и тогава слиза надолу ...

Link to comment
Share on other sites

Ти май не си наясно със себе си. Значи да си бъдат различни хората, ама да не се мислят за такива. :wtf: Изобщо къф е смисъла на тфа? По-голяма тъпотия от тфа не съм срещал от години. И интересното в случая е, че тфа нещо го мислиш сериозно... No comment

Опфгхтйдйхф....пак трябва да се доизяснявам, ама тооооолкова ме мързи.... начи, с 2 думи: смешни са ми изказванията, с които личността парадира със своята уникалност. Не ми харесва да ми се навира в носа колко този или онзи е уникален и различен, до гуша ми е дошло. Едни от най-умните и ерудирани хора, които познавам са освен всичко и много скромни и рядко можеш да чуеш да изразяват за себе си мнение подчертаващо тяхната индивидуалност. Това е така просто защото себеуважаващият се и начетен човек бива забелязван достатъчно силно и често и без да си отваря устата и да крещи "вижте ме къф съм луд уеее".

Link to comment
Share on other sites

Не ми харесва да ми се навира в носа колко този или онзи е уникален и различен, до гуша ми е дошло.

Е то хубаво .. ама хората откъде могат да предположат преди да ги срежеш брутално :) Приеми че просто се опитват да ти се харесат.. примерно :love

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Моето мнение - красотата отвън идва от красотата отвътре.

Ако ти не се харесваш, не обичаш себе си - красотата в теб няма да излезне на яве. Познавам жени, които като се вгледам в чертите на лицата им - биха минали за грозни, но все пак не са. Защо? :D

Всяко грозно пате може да стане лебед и всяка гъсеница може да стане пеперуда.

 

П.П. Ауреолус, Руми, не ми кради символа!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

абсолютно съм съгласен с The`ScorpioN.начина ,по който ти се възприемаш се прехвърля и на околните.така че отговора на въпроса "Какво прави жената/мъжа красива/красив?' е "това,че той се мисли за такъв".познавам много красиви момичета без грам самочувствие-е,никой не ги възприема като красиви.и обратното-много недотам красиви жени и мъже(особено мъже),който са много харесвани,защото излъчват самочувствие и самоувереност.така че цаката е да се обикнеш сам,за да те обикнат и другите. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Една жена че трябва да има външен вид, трябва, не казвам, че трябва да е перфектна.Но истинското нещо, което краси жената е скромността.Примерно на мене от две еднакво красиви жени би ми хванала окото тази, която не е сложила прашки и не е на токчета и с отворено деколте, а тази която показва прелестите си на подходящия човек.

Link to comment
Share on other sites

Чак сега си направих труда да прочета по-обстойно и по-назад темата...

Велвет, грешиш. Не е точно казано, че индивида се опитва да препише разни собствени черти на други хора. Просто отказва да приеме, че е възможно други хора да надделеят над определени кусури, които самия индивид вижда в себе си и не е успял да коригира. Били сме животни... ov3rm4n добре го каза - не душиш мадамата по задника дали е разгонена и не се опитваш да й се качиш веднага, щом надушиш, че е.

А и инстинктите при нас не са това, което са при животните, те са просто един сигнал, който, за разлика от животните можем да игнорираме.

Съдейки по развоя на темата, май доста от хората не разграничават красота от сексапил, съдейки на къде е тръгнала да се развива...

Link to comment
Share on other sites

Абе има нещо вярно,ебати,сега и това трябва да се обмисли.А за развоя на темата-нищо де,все пак всеки има свои схващания-за едни красотата е едно,за други-друго.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...