Jump to content
BulForum.com

Странно ниски сметки на тока този месец


mIRCata

Recommended Posts

Какви сметки ??? Моя ток е стотинки :D :D :D в петък към 16:50 ще ходя да го плащам :) :)

Какво е туй бре :confused :P

 

Btw, този месец пак е така....като предишния....май ще ни прецакват яко... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply
Btw, този месец пак е така....като предишния....май ще ни прецакват яко... ;)

Като слушах тази вечер новините по Канал 1...май....прецакването започна. Хората в Пловдив се оплакваха с 2 до 3 пъти по-високи сметки. Сега направо ме е страх да отида до енергото да си видя сметката... :blink: ....щото май те ще ми я видят....нищо ново... ;)

Link to comment
Share on other sites

Естествено,че ще си вземат дължимото. Давам ви пример с един мой колега на който сметката на тока за август е 194 лв, при положение че 10 дена го е нямало. Беше се побъркал човека, той зимата не плаща толкова понеже е на локално парно, какво остава за лятото.

Link to comment
Share on other sites

Миналия месец - 44 лева този - 117 ква е тази геометрична прогресия.

И аз това се чудя, три поредни месеца 38-46лв., този 92лв. При еднаква консумация! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Преди в интернет се проверяваше сметката чрез въвеждане на битовия номер . Сега като го въведа ми дава грешка и иска друг номер какъф е този друг номер и къде се намира на бележката , че немога да го намеря или от каде да разбера какъф ми е ?

Link to comment
Share on other sites

Преди в интернет се проверяваше сметката чрез въвеждане на битовия номер . Сега като го въведа ми дава грешка и иска друг номер какъф е този друг номер и къде се намира на бележката , че немога да го намеря или от каде да разбера какъф ми е ?

Виж си бележката за август, сменени са нещо, вече не са онези с 01...

Link to comment
Share on other sites

Правят си ъпдеит някъв /може и нарочно да е?? / явно ще ни изненадат на гишетата :huh: маика им де*ба ,типично в бг стил всеки те мачка от всякъде и ние си търпим

Link to comment
Share on other sites

А, стига бе, и се оплаквате. :blink: :D

 

Принципно, като ходя да плащам тока повече от 43-44лв. никога не съм давала, тоя месец обаче незнайно защо ми идеше да се застрелям - 78лв. :blink:

Link to comment
Share on other sites

:ph34r: Явно им става навик на енергото да си прави такива номера. Аз съм в Тракия и незнайно защо сметката ми се нормализира за два месеца около 36 лв. А няма смяна на консумацията една и съща си е. Май трябва да се обединим някак си и началото е форума ... За да може някой все пак да се грижи за тези неща... Възползват се от това, че българина няма време вече да мисли и ей го на взимат си пари както им дойде. Не, че те са виновни ние сме си :woot

Link to comment
Share on other sites

Мдаа, в Тракия май въртят сумите около 120 лв. Вече няколко познати казаха, че им е толкова сметката.

Миналия месц платени 31, тоя месец предколедна изненада 84 лв.!?!?!?

Няма ли някъв начин да се съдят тия за тези им изпълнения?? Да се направи някакъв групов иск срещу тях, като в София - който е недоволен се включва?

Link to comment
Share on other sites

Ровя тука в Конституции, наляво-надясно, ама нъц..

 

Тея произволия не са ли наказуеми? Никъде ли няма закон, с чиято помощ некадърниците да се тикнат на 'топло' (баси иронията..)?

Link to comment
Share on other sites

Tея от това енерго ще ги убия.Миналия месец получавам сметка няква 68 лв а това е нетипично при положение че плащаме към 110 и сега за тоя месец 160 лв ток :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 Кви са тея далавери кво е тва нещо .......

Link to comment
Share on other sites

Ровя тука в Конституции, наляво-надясно, ама нъц..

 

Тея произволия не са ли наказуеми? Никъде ли няма закон, с чиято помощ некадърниците да се тикнат на 'топло' (баси иронията..)?

Аз се сещам за по лесен начин даваш 20лв на някой по-отбран с по-дебело вратле чака инкасатора закача го за вратата на таблото за отчита 2-3 дена тока и ще видиш другия път как ще цепи отчитанията .

Link to comment
Share on other sites

само дето тия с вратлета като им предложиш 20 лева ще те пребият теб задето им се подиграваш

Зависи при кой си отишъл или при кой са те пратили ;)

Link to comment
Share on other sites

Не знам какъв хумор трябва да се води тоя за хората с дебелите вратлета, но в крайна сметка нашите портфейли прогресивно събират пеперуди и паяжини, а парите познайте къде отиват.

 

Сериозно питам и моля, ако някой попадне или открие член в Конституцията, под който такива мизерства да могат да попаднат като наказуеми, нека пише, 'щото..

Мамата и лелята, цялата рода и на родатата приятелите барабар с нея.

Сиктир и синджирите, сиктир и робите, ебати анархията в това Енерго.

 

>.<

Link to comment
Share on other sites

А някой да е забелязал странни прескачания във фактурата, която дават за изразходена енергия като например:

минал месец - старо 5600 ново 5800

настоящ месец старо 6061 ново 6237

Иначе са отчетени от 5800 до 6246 като пари. Но въпроса е, дали някой е забелязал такива несъответствия по фактурите.

последна фактура:

тарифа ново старо разл. служ. кВтЧ I цена стойн. кВтЧ II ценастойн

Дневна 6237 6061 176 0 75 .098 7.35 362 .17462.98

Нощна 3412 3342 70 0 170 .093 15.81 0 0 0

Обща дължима сума : 86.15

Link to comment
Share on other sites

"На фона на скандала със завишените средства днес Агенцията за приватизация обяви именно австрийската И Ви Ен за победител в конкурса за продажба на "Топлофикация Пловдив". Сделката ще бъде подписана до два месеца."

 

"..Как е, а?"

 

:|

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...