Jump to content
BulForum.com

Стига с тоя "overclock" - IT'S MODDING TIME!


Recommended Posts

Ами това са най-посещаваните теми в hardware и затова реших че ще е по удобно ако са най-отгоре :)

Нистина похвално за това.

BTW и кутята на ПЦ-то си ти я бива.Още малко да оправя нещата със индикатора за температурата и аз ще се постарая да кача снимки. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 857
  • Created
  • Last Reply

vse pak moqta kutiq ne be6e koi znae kakvo.

case.jpg

Moqta e 8-mata v gorniq red ama s kapak.

 

Ами това са най-посещаваните теми в hardware и затова реших че ще е по удобно ако са най-отгоре :)

ozna4ava 4e ima mnogo Case Modderi i Overclock-ari ili pone hora koito sa zainteresovani ot tova.

 

//offtopic dano samo nqkoi v PLD da se seti da napravi magazin samo za Case Modding :wir :wir :wir

Link to comment
Share on other sites

ama kat nema primerno re6etki za FAN ove razli4ni ot standartnite, Light Wire i sqkvi drugi junjurii ti se ebava maikata i prosto vsi4ki moddove stavat ednoobrazni.

 

Az se zaribih kato si mod-nah mi6kata(ne 4e stana ne6to ama i neq 6a q opravq)

posle klaviqturata i neq preebah ama nakraq kutiqta stana 4udna ama samo 1 lampi4ka i trebe.

Link to comment
Share on other sites

решетки за вентилатори има в "Квазер Електроникс"

единия магазин е до "Office 1 Superstore" дето е на Ген. Д. Николаев и Руски :)

като тръгнеш от Руски по Д. Николаев и е на 50м. има голяма черно-червена табела :) а в другия дето бил някъде до Сточна Гара... нито знам де е нито знам да ли има :)

иначе аз си зех 80мм грил (ама за 80мм фан ти тряа 72мм грил) ама и тея си ги монтирах, че даже и по-добре стана :)

аа и са по лев и петдесе :)

Link to comment
Share on other sites

ама само от този тип има нали 0271.jpg

друго си е да слойиш някво лого на Биохазард или на Цоунтер Стрике примерно за тешетка на ФАН-а

Link to comment
Share on other sites

еми да прав си :) (само дето на CS-а решетката никак не ми харесва :P )

ама може да си смениш твоята че нещо не си я боядисал ефектно ;)

(както и да е то не се гледа мноо)

иначе тряа се намери лазер на достъпна цена и да видиш тогава :)

 

ПС: оправи си в сигнатурата A4-TECH се пише (а не A4-TEA[/color]CH, oсвен ако не е няква специална марка ;) )

Link to comment
Share on other sites

Мисля че мога да осигуря лазер на прилична цена, но се искат повечко поръчки и проекти направени на Корел.

Е..повечко :) Ако се съберат 3-4 човека с по една кутия брои ли се за повечко ??? А проектите не са проблем. Само кажи дали трябва контурите изображенята да се конвертират в криви?

Link to comment
Share on other sites

решетки за вентилатори има в "Квазер Електроникс"

единия магазин е до "Office 1 Superstore" дето е на Ген. Д. Николаев и Руски :)

като тръгнеш от Руски по Д. Николаев и е на 50м. има голяма черно-червена табела :) а в другия дето бил някъде до Сточна Гара... нито знам де е нито знам да ли има :)

иначе аз си зех 80мм грил (ама за 80мм фан ти тряа 72мм грил) ама и тея си ги монтирах, че даже и по-добре стана :)

аа и са по лев и петдесе :)

toq na soto4na gara se namira sreshtu(ot drugata strana na bolevarda) magazina La Fiesta(deto prodowat vtora upotreba drehi) ;)

Link to comment
Share on other sites

И аз сам навит да се съберем повечко хора за лазера, само ще имам проблем с проекта, защото хич ма нема с чертейите.

 

Има и другаде магазин на квазер на улица Пере Тошев Но5 (в Кичука)

Link to comment
Share on other sites

явно си голям ботевист щом си си наклепал монитора в жълто-черно.

 

Много ме кефи обаче копчетата са кофти бели.

 

брао :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

boiadiswano e s sprei ZA PLASTMASA za koli...(awtolak)

na "Body" mai bqha nai-eftinite!

kop4etata naro4no gi ostawih... kakto i dwijestata 4ast na postawkata(steshe da zatrydni wyrteneto na monitora)!

NE SAM OT BOTEW!!! NE SAM FUTBOLEN FEN, koito me widi i wse tka mi kazwa... 4e sam bil golqm fen na botew... stqh da mu prawq plamu4eta ama za sq niamam koi da mi gi narisuwa, za towa e taka....

Link to comment
Share on other sites

вече имам 2 светещи вентилатора ;)

само че втория стана по-хубав и по-ефтино ми излезе щото на първия слагах UV Leds :)

ще покажа снимки чак след като си направя кутията и отпред :)

Link to comment
Share on other sites

O6te edna ideq mi hrumna.Tiq boite,s koito se boqdisvat samolet4etata deto se lepqt,se6tate li se?Ta tiq boi moge da se izpolzvat za ne6to....Pone as imam mnogo zvetove. :D

 

 

Ei,ve4e sum maistor.HAHAHAHA :)

Link to comment
Share on other sites

само да си намеря здрава (яка) отерка и ще си напраа ХДД с прозорче :)

ама то и плекси. ми тряа :(

edit: иначе съм навит да си проввам единия хард :D

Link to comment
Share on other sites

най-после се докопах до цифров фотоапарат, за да направя снимки на моите увити кабели на захранването (отново благодаря на batko32 за идеята) :)

 

http://www.warez.ru:8080/FTP/Pictures/kick.../my%20case0.JPG, 1, 2

 

все още има гадни червено-жълти кабелчета из кутията ми, но засега не е чак толкова дразнещо, защото и без това нямам прозорец и не се виждат....

мисля че няма големи препятствия на пътя на въздушния поток, вече

 

някой може ли да направи на Corel едно нащърбено очертание което максимално да прилича на счупен прозорец ? нещо такова си мисля да занеса да ми изрежат с лазер - да прилича на дупка с назъбени краища и пълзящи пукнатини

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...