Jump to content
BulForum.com

Стига с тоя "overclock" - IT'S MODDING TIME!


Recommended Posts

  • Replies 857
  • Created
  • Last Reply

mi zna4i pyrvo probih dupkite

posle ot vyn6nata strana zalepih tikso i posle s edin pistolet za silikon napravih dupkite i blagodarenie na tiksoto silikona ne izti4a i se oformq to4no po mi6kata....poneje taq mi6ka be6e za edin fr mn me iskefi kak izglejda i si napravih edna podobna za mene ama po natatyka 6te uploadna pic-s

Link to comment
Share on other sites

shefa se navi da me sponsorira da modna nqkva stara mishka haresal sam si:

cherveno, zeleno, izkrqshto-migashto zeleno, sinio, izkrqshto sinio, julto

kato stane shte vidq da q snimam no nqma da e mnogo krasiva shtoto probivah dupkite na krivo marzeshe me takuv shte otneme povechko vreme shtoto na rabotata imam i drugi neshta da pravq a ne samo skapanata mishka stiskaite palci.

Link to comment
Share on other sites

ето ви още няколко снимки от мен :)

за сега наблягам на охлаждането ...

има още доста да се понаправи по дизайна, но сега нямам почти никакво време като съм II-ра смяна :(

ваканцията :) (охх тогава шофьорските курсове) се надявам да мога да се позанимая добре, че имам и няколко идейки ;) ама ми тряат и парички ...

та: http://www.warez.ru:8080/FTP/Pictures/JIS/...ing@18.03.2004/

ето тва е за сега :punk

Keep Modding!

 

EDIT: от къде да си зема пистолет за горещ силикон :) и колко г/д струва ?

Link to comment
Share on other sites

Obiknovennite pistoleti za silikon sa niakyde okolo 3-4Lv.Na pazarite nemoje da niama ( e ...na zelenchukovia NIAMA :) ) Prychka silikon struva 20ct ili okolo 6-8 mishoka da si napravish :)

Link to comment
Share on other sites

Пистолет за силикон(горещ) има в магазините по 1лв(на главната в бифшето KFC и на площат саединение), а цената е около 3-4лв

Tochno tova imah i az v predvid.Za edno i syshto govorim :)

Link to comment
Share on other sites

Bat6oko dobyr mod e stanal. Pozdravleniq. Lampa moje da potyrsish iz magazinite za osvetitelni tela koito rabotqt na 220V s otdelen kabel mojesh da si q napravish. Moje i kym zahranvaneto da q vyrjesh direktno. Inache, taka kato gledam snimkite, i ti si golqm fen na opravenite legla :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...