Jump to content
BulForum.com

Испанска муха


Recommended Posts

Някой има ли инфо по въпроса и опитвал ли го е на някое момиче :)

И кво си мислиш че като капнеш в чашата на некоя мома от тоз елексир и веднага ще я досърби някъде и ша те фане за врата и ша я опънеш и после ще се покажеш че си бил големия мъж .... Може и да не съм те разбрал правилно ама поне с акъла дет имах едно време и аз търсех начин да направя така че всяка мома на купона да иска да ми пусне и да ме фане за врата и да ме трясне на леглото и да си направя кефа ама прозрях че там не е работата и за това се ожених :)

 

Е защо ти е ..... стия с теия Афродизияци ... Сам трябва да си АфроДИзияка :)

... представи си че си на възраст или си изложен на голям стрес и малкия не ще да става или стане 10-15 мин и после умре и квото и да праиш не моиш го събудиш аре тогава кажи че няма смисъл от афродизиак и т.н.

Link to comment
Share on other sites

И кво си мислиш че като капнеш в чашата на некоя мома от тоз елексир и веднага ще я досърби някъде и ша те фане за врата и ша я опънеш и после ще се покажеш че си бил големия мъж .... Може и да не съм те разбрал правилно ама поне с акъла дет имах едно време и аз търсех начин да направя така че всяка мома на купона да иска да ми пусне и да ме фане за врата и да ме трясне на леглото и да си направя кефа ама прозрях че там не е работата и за това се ожених :)

 

ОК, но помисли малко и за нас - тия които нямаме намерения да се женим и имаме акъла който ти си имал едно време :)

 

М/у другото си на 20, и вече си се оженил, правилно ли разбрах?

Link to comment
Share on other sites

М/у другото си на 20, и вече си се оженил, правилно ли разбрах?

Да ! Проблем ли има ?

Link to comment
Share on other sites

И кво си мислиш че като капнеш в чашата на некоя мома от тоз елексир и веднага ще я досърби някъде и ша те фане за врата и ша я опънеш и после ще се покажеш че си бил големия мъж .... Може и да не съм те разбрал правилно ама поне с акъла дет имах едно време и аз търсех начин да направя така че всяка мома на купона да иска да ми пусне и да ме фане за врата и да ме трясне на леглото и да си направя кефа ама прозрях че там не е работата и за това се ожених :)

... представи си че си на възраст или си изложен на голям стрес и малкия не ще да става или стане 10-15 мин и после умре и квото и да праиш не моиш го събудиш аре тогава кажи че няма смисъл от афродизиак и т.н.

Чакай ся малко !!! Ти ако си в Стрес В главата ти Секс ли ще Бъде ??????? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Чакай ся малко !!! Ти ако си в Стрес В главата ти Секс ли ще Бъде ??????? :wacko:

 

Не виждам какъв е проблема...

 

Някое момиче което познаваш отдавна, изведнъж ти пада да правиш секс с нея и нормално е да си под напрежение и нещата да не стават така както ти се иска. Същото е и ако момичето срещу теб не те предразполага като хората и те притеснява по някакъв начин..

Link to comment
Share on other sites

май май по скоро чукаш тиквата от колкото момата хахаха

Link to comment
Share on other sites

Спомням си преди абитурентската... как щяхме да се набутаме с 50 лв за афродизиак с подобна цел :)

 

Пича разправяше че някъв негов човек го носил от Израел. Било голям хит при израелските педали... действало им добре на дупките... :P

В крайна сметка нищо не стана ами просто заложих на добрата стара рецепта - Бира + Мария Хуана :rolleyes:

 

С две думи - не си харчете парите за глупости, ако не ви се въртят джантите... нямате шанс ;)

Link to comment
Share on other sites

Като си готин от теб си искат. А като ти се дават пари за безполезни глупости - давай. То ако няма кой да се връзва и измамници нямаше да има :)

Link to comment
Share on other sites

Абе за испанска муха не знам - аз съм опитвал само със екстракт от аналните жлези на Сенегалски Бухал... и да ви кажа тъпо е - има вкус на анална жлеза на сенегалски бухал... По-добре беше като пробвах със Каспичанска Дървеница...

Но най-добрия афродизиак е член на скорпион... що не ми **censored** и да видите дали ще стане...

Link to comment
Share on other sites

аз съм опитвал само със екстракт от аналните жлези на Сенегалски Бухал... и да ви кажа тъпо е - има вкус на анална жлеза на сенегалски бухал...

Интересно ми е какъв вкус има въпросната жлеза :P Може би ще си в състояние да я сравниш с нещо което сме опитвали и ние :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Левитра = 15 лева хапчето. Продава се свободно по всички аптеки. Голямо е колкото витамин Ц. Гарантира 3 часа нон стоп работа на главчо :punk .

Link to comment
Share on other sites

И тва хапче възбужда момичето или просто намалява чувствителността и удължава акта? Защото 15 лева хич не са малко пари..... ако беше 2...

Link to comment
Share on other sites

Тва хапче е за мъже,които имат проблем с ерекцията-или поне това бяха първите редове,които ми изникнаха,след като се разрових из Гугъл.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
казвали са ми,че става и за двата пола...например за момичето можеш да и го сложиш в напитката,която пие и т.н :P

Шега с тези работи не бива!

 

http://www.4woman.gov/faq/rohypnol.htm

 

@Runner: Да, така казах, но в случая мисля че линка е по-важен :P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...