Jump to content
BulForum.com

Germany World Cup 2006


peja

Germany World Cup 2006  

203 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

аржентиците и те мармалад горките. се едно играеха с най-добрия отбор на световното, а не с дебютанти :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 806
  • Created
  • Last Reply

Много ме е яд за Кот д'Ивоар.Относно Тринидат-Англия единстсвеното с което могат да изненадат англичаните е някаква контузия. Аз толкова груб отбор като тях до сега не бях гледал на световно. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

tc sq kato 4eta mn. nqkaksi subektivni mnenie

kvo hubavo i dobreo vidqhte v igrata na angliq - nai-sku4niq ma4 do sega za men, pulna muka, bechkam mi napravi dobro vpe4atlenie 4e ne be6e palq4o kato obiknoveno ami se bore6e

argentina - outsider , i edin marmot tam kvoto prai...

za sega germany za men se predstaviha nai-dobre/verno 4e sum za tqh no si e taka/

Link to comment
Share on other sites

Има си тема за тези неща в Others :)

Абе и аз помнех, че има такава тема, ама хвърлих един поглед на темите в подфорум "FootBall" и като не я видях, реших, че някой мод или админ я е изтрил и ги лепнах тука :)

 

На това световно, забелязвам, че или отборите се представят доста равностойно или големите тимове не играят на 100 % и си пазят силите за големите мачове.....обаче усещам как накрая някой гранд ще гризне дръвцето с 3-то място в групата си...

Link to comment
Share on other sites

аржентиците и те мармалад горките. се едно играеха с най-добрия отбор на световното, а не с дебютанти :D

 

Само че тия дебютанти ако не бяха в толкова желязна група щяха да опънат немалко отбори :)

Link to comment
Share on other sites

аржентиците и те мармалад горките. се едно играеха с най-добрия отбор на световното, а не с дебютанти :D

 

Кво като са дебютанти? Немалко футболисти играят във водещите първенства като Англия и Франция. Двама от тях играха финал в шампионска лига. На мен лично Кот Д'Ивоар са ми много симпатични и се надявам заедно със сърбите да излязат от групата.

 

А Англия са толкова зле-е-е-е, все едно играят Бацова махала и Горно Нанадолнище. Никви идеи в атака. Който хване топката се боруми напред и Крауч да се оправП. Явно ще ускорят влизането на Руни в игра...

Link to comment
Share on other sites

първата изненада вече е факт.

и както казах африкански отбор...жалко само за кот дивоар.добре играха но нямаха късмет а аржентинците си вкараха всички положения.предричам африкански отбор поне на четвъртфинал.

Link to comment
Share on other sites

Кво като са дебютанти? Немалко футболисти играят във водещите първенства като Англия и Франция. Двама от тях играха финал в шампионска лига. На мен лично Кот Д'Ивоар са ми много симпатични и се надявам заедно със сърбите да излязат от групата.

мисълта ми беше, че можеха поне да им играят равностойно, а стана така че все едно кот д'ивоар се един от фаворитите за световната купа, а аржентинците са за 1-ви път на световно. иначе нищо против печките нямам нека си играят колкото могат, аз симпатизирам на бразилия и холандия :D

Link to comment
Share on other sites

Ще помоля някой модератор или админ или peja да сложат това в 1-вия пост . Мисля , че ще е по-удобно за всички , а и няма да се пита кога кой мач е ...

Да благодарим на netrootbg че се отзова на молбата ми . (Надявам се , че ще е от полза на всички) .

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: :lol:

имаш чувство за хумор

Или не разбира от футбол :lol: Мачът съм го играл единица сиреч за Холандия и не виждам причина да не излезе :)

Link to comment
Share on other sites

Или не разбира от футбол :lol: Мачът съм го играл единица сиреч за Холандия и не виждам причина да не излезе :)

Ами и аз ама нека да завърши мача пък тогава ще видим имало ли е или е нямало причини и за какво са били.... :) Аз лично сим много заинтригуван да видя всъщност как са се сработили играчите на Холандия - при всички случаи мисля че те са по-класния отбор - но дано и те не тръгнат да подценяват опонента си и да пестят сили,както се случи вече в няколко мача от началото на първенството...

Link to comment
Share on other sites

И мен мнгоо ме е яд за кот д'ивоар.Ираха дбре,но аржентина ги излъгаха на няколко пъти и вкараха.

ама и африканците много пропуски направиха и то няколко 100%.

Днес дано холандия бият.

Link to comment
Share on other sites

първата изненада вече е факт.

и както казах африкански отбор...жалко само за кот дивоар.добре играха но нямаха късмет а аржентинците си вкараха всички положения.предричам африкански отбор поне на четвъртфинал.

 

Надявам се нямаш предвид Тринидат и Тобаго като африкански отбор :D

Link to comment
Share on other sites

не знам кой ще е но африканските отбори са доста силни и могат да изненадат всеки

Тринидад и Тобаго са американски отбор (зона Конкакаф)

Link to comment
Share on other sites

не знам кой ще е но африканските отбори са доста силни и могат да изненадат всеки

Като изключим Брега на Слоновата кост не виждам кой друг може да изпъкне - Гана,Ангола,Того,Тунис са в силни групи и едва ли ще направят нещо повече от това да разходят шаманите си :)

Link to comment
Share on other sites

Като изключим Брега на Слоновата кост не виждам кой друг може да изпъкне - Гана,Ангола,Того,Тунис са в силни групи и едва ли ще направят нещо повече от това да разходят шаманите си :)

А Кот Д'Ивоар не са ли в силна група :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Eстествено,че е едно и също.

 

Kazio,имам предвид,че Брегът са си силни по принцип и затова ги виждам като единствените африканци с потенциал за нещо значимо.Иначе групата им е желязна :)

Link to comment
Share on other sites

ХАХАХА Тея шведи са супер слаби!!!А за Кот д*Ивоар хареса ми играта ми.Тоя Артур Бока е неуморен отляво.Дано продължат

 

Тоя Лампард на мен ли така ми се струва или секи път като гледам Англия е пълна дупка....Иначе Бекъм явно мн се е надъхал от ролята си на капитан и играе мн по-добре отколкото през сезона в Реал.

Link to comment
Share on other sites

ХАХАХА Тея шведи са супер слаби!!!А за Кот д*Ивоар хареса ми играта ми.Тоя Артур Бока е неуморен отляво.Дано продължат

 

Тоя Лампард на мен ли така ми се струва или секи път като гледам Англия е пълна дупка....Иначе Бекъм явно мн се е надъхал от ролята си на капитан и играе мн по-добре отколкото през сезона в Реал.

 

Лампард беше един от най-добрите в състава на мардите... така де, англичаните :confused Постоянно тичаше и пращаше снаряди отдалеч, не веднъж можеше да вкара гол.

Link to comment
Share on other sites

Лампард беше един от най-добрите в състава на мардите... така де, англичаните :confused Постоянно тичаше и пращаше снаряди отдалеч, не веднъж можеше да вкара гол.

 

EМиии гледах само първото.Единствените му точни пасове бяха за Джо Коул и ударите му бяха доста далеч от целта.Имаше само 1 който беше добър но беше право в ръцете на вратаря

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...