Jump to content
BulForum.com

Germany World Cup 2006


peja

Germany World Cup 2006  

203 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

според мен някой от африканските отбори ще пробие и ще направи изненада.залагам на кот дивоар щото ги гледах на африканската купа и играеха доста организирано и с много самочувсвие пък и имат няколко изявени индивидуалности така че шанса им да минат групата е голям въпреке че са с холандия и аржентина.

другия африкански отбор който ме кефи е коста рика.от германия ще паднат но полша и еквадор могат да ги бият

И аз мисля , че Брега на слоновата кост ще са изненадата в турнира.Дори и да се контузи Дрогба на купата на африканските нации и аз забелязах доста обещаващи млади футболисти в тяхния отбор . Смятам ,че тази година при положение ,че от африканските отбори не се класираха Сенегал , Камерун, Нигерия и ЮАР , Кот'ДИвоар са единствените на които трябва да се обърне внимание . Того и компания ще бъдат само туристи...

Дано ме опровергаят :)

П.С. Без Гана ,че са в 1 група с Италия :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 806
  • Created
  • Last Reply

Кот'дивоар отпадат още в групите, трябва им невероятен късмет, за да излезнат от там ;)

Link to comment
Share on other sites

според мен някой от африканските отбори ще пробие и ще направи изненада.залагам на кот дивоар щото ги гледах на африканската купа и играеха доста организирано и с много самочувсвие пък и имат няколко изявени индивидуалности така че шанса им да минат групата е голям въпреке че са с холандия и аржентина.

другия африкански отбор който ме кефи е коста рика.от германия ще паднат но полша и еквадор могат да ги бият

Коста Рика не е в Африка ;)

Иначе мисля Бразилия или Германия поради това че са домакини

Link to comment
Share on other sites

футболът е игра, при която излизат 11 на 11, ритат една кожена топка и накрая печели Бразилия :)

 

 

Футбола е проста игра, играят 11 срещу 11 и накрая Германия печели...

и не го е казал Германски/Немски играч а Гари Линекер...за незапознатите един от великите играчи на майка Англия

sq widqh 4e ve4e bilo opraveno nerazbiratelstvoto kakto i da e

spored men Germany lubimi sa mi ot 10 godini ve4e since euro 96 :)

mislq 4e imat 6ans ako igraqt kato minaliq mondial

angliq ne mislq 4e 6te napravqt ne6to kakto i ispaniq

holandiq mislq 4e im e rano o6te da kajem za evropeiskoto van basten moje da gi napravi neveroqtni

braziliq ne mislq 4e 6te gi ostavqt da stanat s 6 titli ve4e se gubi interesa taka ...

germany ili italy kato vzemat 4ta titla 6te sa blizo da braziliq i 6te se pazi nekuv interes

tva e moeto mnenieto za iznenadata surbiq i 4erna gora moje da napravqt ne6to ... mislq 4e paragvai moje da staignat pone 4tvurtfinal ... drug koi.. afrikanski ne mi se zanimava ne mi haresva tehniq futbol...

Link to comment
Share on other sites

braziliq ne mislq 4e 6te gi ostavqt da stanat s 6 titli ve4e se gubi interesa taka ...

Какво значи няма да ги оставят да станат с 6 титли? Излизат на терена, побеждават във всеки мач и си взимат 6-та титла :)

Link to comment
Share on other sites

braziliq ne mislq 4e 6te gi ostavqt da stanat s 6 titli ve4e se gubi interesa taka ...

germany ili italy kato vzemat 4ta titla 6te sa blizo da braziliq i 6te se pazi nekuv interes

tva e moeto mnenieto za iznenadata surbiq i 4erna gora moje da napravqt ne6to ... mislq 4e paragvai moje da staignat pone 4tvurtfinal ... drug koi.. afrikanski ne mi se zanimava ne mi haresva tehniq futbol...

Говориш така, сякаш всички се стремят да настигнат Бразилия по титли. Едва ли това е целта на някой, който се занимава професионално с футбол. Все едно Италия сега да спечелят и на другия ден да си кажат "още една и ще ги настигнем" :lol: .

Незнам, ама нещо глупаво ми се струва това да се гонят по брой титли...

Link to comment
Share on other sites

Какво значи няма да ги оставят да станат с 6 титли? Излизат на терена, побеждават във всеки мач и си взимат 6-та титла :)

 

 

ako be6e taka iujna koreq nqma6e da sa 4ti v sveta ...priqteliU ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Хич не е скрит.

 

Е пък да не е много видим..през 2002 ако не ме лъже паметта доста "осраха" работите..

Иначе лично моя фаворит е Италия. Групата им е лесна стига да не я подценят.

Link to comment
Share on other sites

Ако не го наредат , както във Франция , шампион е Бразилия...Нямат слаба зона в отбора...

 

midas за Оуен не съм много съгласен.Все пак това е световно.Аз лично не смятах Ашли Коул и Сол Кембъл да направат нещо на финала на ШЛ , че ще са дупки , но играха много по-добре от очакванията ми.Дано и с Оуен е така....Финал Англия - Бразилия.Нз как са в групите кой точно в коя буква е , но се надявам да не се срещнат рано рано.Изнанади винаги има.Тази година 100% ще има Африкански отбор поне на 1/4 финал

 

А по въпроса за Уолкът мисля , че се наблюдава тенденция да се викат млади играчи , бъдещи звезди , за сметка на по-опитните и по-възрастни...Не знам как стои въпроса с Дефоу , но сигурно има някакви пререкания сас Свен

Link to comment
Share on other sites

Бразилия :love

 

frodo много ясно че ще е провал.Това е Бразилия не е Италия,Франция или там квито още държави искате

Link to comment
Share on other sites

почти съм убеден че бразилия ще се издънят.прекалено много добри играчи събрани на едно място.няма колектив а футбола е колективна игра

Link to comment
Share on other sites

Винаги се чудя на какви абсурди можем да станем свидетели покрай манията около Световното и всеки път оставам изненадан:

http://www.focus-sport.net/?do=a7

Така че който вярва на "умните глави" и обича да залага - да бяга към 1вия букмейкър....

Да видим сега дали и Математиката има място във футбола :D

Link to comment
Share on other sites

почти съм убеден че бразилия ще се издънят.прекалено много добри играчи събрани на едно място.няма колектив а футбола е колективна игра

 

Явно не си гледал Купата на конфедерациите...

Link to comment
Share on other sites

kupata na konfederaciite ne e svetovnoto purvenstvo :)

ne kazvam 4e braziliq ne sa favorit nomer 1 no nikoga ne moje6 da kaje6 za nqkoi otbor 4e 100 ili dori 90% toi 6te vzeme titlata

Може, може, като знаеш каква е конкуренцията им ;)

Link to comment
Share on other sites

Испания ще вдигне купата...

А за Англия се съмнявам дали въобще ще излезнат от групата :devil

и аз се съмнявам че англия ще мине групата-шведите ще ги бият,с парагвай равен и се надявам и тринидат да ги изненадат с 1-0

Link to comment
Share on other sites

sa6o awe stia gluposti si govoril o4akva6e il germany da stane 2ra 2002 - ne predpolagam ko poe4e sporim

o4akvah6e li franciq i argentina da ne izlqzat ot grupite - ne predpolagam

o4akva6e li hollad da ne klasirat za 2002 - ne

togava ne se znae !

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...